Santrauka: Ar tikite kortomis, chiromantija?
Tema sukurta: 2007.05.08 21:04
1 2 Toliau Paskutinis
2007.05.08 21:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Airijan
Airijan
Patyręs
Ka manote apie burimus kortomis, skaitymus is delno (chiromantija)?
Ar pildosi jums tokie burimai, ar jais tikite?
Gal tik geras psihologinis manevras - saves uzprogramavimas?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.05.08 21:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Furija666
Furija666
Moderatorius
Chiromantija tikiu , o kortom nelabai , nebent taro . Šiaip pildosi man , ypač ką delno linijos rodo .
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.05.08 21:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Airijan
Airijan
Patyręs
Buvau pries gera pusmeti nuejus, aisku, bendradarbiu itaka, kad rado geriausia bureja .. - sakau, pasidarysiu sau pramoga, nueisiu. Nors ir neramu buvo del artimuju sunkios sveikatos bukles. Todel man mano reikalai mazai rupejo, bet buvau nusistaciusi su savomis nuostatomis - koki gyvenima noreciau matyti, ka sieksiu artimiausiu metu.
Idomumo delei, ji beveik viska pakartojo ir pabreze, kad neturi ka man burti, nes mano svajones ir norai pildosi.
Taigi, kortomis kaip ir netikiu, o is delno - laukiu nesulaukiu tu 5 vaiku, paauglysteje is delno isskaitytu..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.05.08 21:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Furija666
Furija666
Moderatorius
Gal ir bus tie 5 vaikai , kas čia žino Bet va man , ką delnas rodo , visada pasitvirtina . Ir taro kortos dažnai pataiko .
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.05.08 21:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Airijan
Airijan
Patyręs
Aisku, geriausiai kai patvirtinami dalykai is praeities, nes is tikruju keista kai juos kazkas irgi zino..
O del ateities .. buvo keli nuoseklus ispranasavimai, kurie 6 metu eigoje pildosi, nors kartais atrodo, kad pats ieskai ir lauki tu pranasavimu ir prisisauki..
Dvejones yra, nes pildosi man tik 50 proc.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.05.09 12:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


VilkoMerga
VilkoMerga
Meistras
hm, poati siek tiek buriu kortomis, bet tai tik megejiskas uzsiemimas, kai turesiu daugiau laiko tai pasidomesiu gyliau...o ar pildosi tai jau reiktu ne manes klaust, o zmoniu kuriems buriau skudu dar negirdejau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.05.09 12:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Olenka
Olenka
Didmeistris
buriausi anksciau, kol mirti nepriburiau, nuo to laiko sau pazadejau daugiau pati sau nebebursiu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.05.10 18:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Afroditė
Afroditė
Pradedantysis
turiu taro kortas , bet tiket twirtai pradejau kol nepradejo pranasystes pildytis ... wiena kart gali but sutapimas, ne bet kai nuolat pildosi.... kazkas stebuklingo
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.05.10 18:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Airijan
Airijan
Patyręs
Tai kuo tos Taro kortos tokios stebuklingos? Tiesa, girdziu jas daznai minint, bet nesuprantu kuo jos geresnes uz kitas?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.05.10 18:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Raganiukė
Raganiukė
Didmeistris
Aš tai pati nelabai tikiu kortom,bet reikšmes žinau,moku burti...kartais draugėms,ar pažystamiems paburdavau,visiems kažkaip išsipildydavo bet dabar,nors ir prašo,neburiu...Kai pasensiu dirbsiu ragana
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.05.10 20:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Afroditė
Afroditė
Pradedantysis
jos jau amziu patwirtintos , geresnes tuo, kad issipildo wiskas .... kodel? i sita klausima neatsakys niekas, niekad bet egziztuoja kazkas, kas yra auksciau uz musu pasamone, uz tai, ka musu protas suwokia. ir nereikia tuo apsiriboti ... tai ne wien kortos
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.05.11 18:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Device
Device
Pradedantysis
As siek tiek buriuosiu pati ir visai gerai iseina beveik visos pranasystes isipilde beje siek tiek moku ir is rankos skaityti ! visai idomu, bet kai isiburi is 4 kartu ligos zenkla artimui taii neramu pasidaro
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.05.16 13:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Giedriax
Giedriax
Pažengęs
šiaip netikiu jokiomis būrėjomis, jokiomis taro kortomis, jokia chiromantija... manau delno linijos išsidėstę pagal tai, kaip delnas lankstosi. taigi, jei ilgai sėdėsite prie kompo, rašant delnai nesilanksto, jūsų delnų linijos išnyks, ir jūs nebeturėsite gyvenimo linijos ir krisite nebegyvi... čia aišku pajuokavau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.05.16 14:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Serpent
Serpent
Moderatorius
panasi tema jau yra.
prasyciau kita karta apsiziureti ir nekurti vienodu temu.
aciu uz supratinguma.
lock'inu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.03.10 18:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


lovesmail
lovesmail
Naujokas
Taip tikiu ir puikiai pildosi
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.06.22 18:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Lenor
Lenor
Naujokas
pries kelis metus buvau atsitiktinai uzejus i burimo salona Kalvariju g., bureja pasake tokiu dalyku apie mano ateiti, kurie atrode absurdiski. dabar turiu pripazinti-viskas issipilde 100%! gailiuosi, kad nepaklausiau ispejimo apie apgaule ir uz tai labai brangiai sumokejau. dabar to salono nebera, o man taip reikia patarimo!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.08.07 17:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


GALANT
GALANT
Pradedantysis
o gal žinot kodel ir ar taip turi buti, kad abieju ranku delnu linijos yra skirtingos?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.08.07 22:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Tol3ro
Tol3ro
Meistras
Viskas kūl, tik noriu priminti gerbiamiems tikintiems, kad nėra jokio ryšio tarp žmogaus charakterio ir delnų linijų, išskyrus kai kuriuos patologinius atvejus. Ir tuo labiau nėra jokio ryšio su tuo, kas žmogui nutiks ateityje. Kalbant tiesiai šviesiai - šarlatanizmas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.08.22 02:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


paslaptele
paslaptele
Patyręs
http://www.egzorcistas.lt/galerija/nuoguruikijezaus

kazkur nuo puses video kalbama konkreciai apie okultines praktikas ir ju pasekmes.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.09.02 21:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


TavoMeškutis
TavoMeškutis
Pradedantysis
aš tikiu.jau ne vienerius metus domiuosi magija.pati mokinuosi burti taro kortomis. .
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai