Santrauka: Negi galvojat, kad mes bepročiai?
Tema sukurta: 2016.10.08 01:00
2016.10.08 01:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gugute
Gugute
Naujokas
Taip, žaidžiam katę ir pelę :) Vieniem patinka vedžioti žaisliuką, kitiem gaudyti. Bet panašu, kad neįsisavinote katės filosofijos. Jei katei pasidarys neįdomu, tada dzin, kokį žaisliuką duosit. O su kosmosu padarėt tai. Pradžioj davėt 20 gyvybių vietoj 24, dabar kažkodėl 22, vietoj 16 val. 24, vietoj 10 min už pagreitinimą 8. Duodamės, žaidžiam visi, vardan ko? Senų taisyklių. JŪs galvojat, kad mes neskaičiuojam? Klystat. Eikit į vieną vietą. Jei niekas nesikeis, o mane šitam žaidime laikė, po 5 metų žaidimo, tik galimybė komandai užsidirbti, iš mano 5 metų lojalumo. To neliko. Išeisiu aš, mano 15 narių, mes lyderiai bendraujam tarpusavyje, išeisim na... visi. Nes laikė, tik žaidynės kosmose, kurias užmušėt. jei tuoj pat nepakeisit, o teisingiau neatkeisit taisyklių į tas kurios buvo, prarasit pirmąsias komandas, kurių lyderiam jau atsibodo žaisti, bet žaidė iš idėjos, su šiuo kosmosu, užmusėt ir įdėją :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.10.08 16:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Domas90
Domas90
Naujokas
PRITARIU...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai