Santrauka: Vaikinai+krepsinis=? Merginos+krepsinis=?
Tema sukurta: 2007.08.30 13:56
Pirmas Atgal 1 2 3 4 5 6
2011.10.22 14:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


darknessa
darknessa
Didmeistris
Aš pati krepšinį žaidžiu bet žiūrėt vyrų labiau patinka
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.10.28 12:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ase
ase
Naujokas
kada jums buvo laimes ratas atsirades laimes ratas man tai ne
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.10.28 14:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


bigbug
bigbug
Patyręs
Žaidžiau krepšinį gan ilgą laiką, dabar tik savo malonumui, bet galiu pasakyt, kad moterų krepšinio niekada nemėgau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.04.07 23:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


waldelis199
waldelis199
Pažengęs
Ne merginom krepšini žaisti tragiška net žiurėti kaip jos žaidžia
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.08.16 15:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kašiorius
Kašiorius
Naujokas
barmene rašė:

atsakysiu ir uz merginas, ir uz vaikinus krepsinis yra nuostabi sporto saka, kaip ir daugelis kitu. taip kad nera didelio skirtumo, kas ji zidzia, svarbiausia, kad tik butu noro. man, asmeniskai, moteru krepsinis is salies tiesiog nesiziuri, o pati ji zaisti megstu idomus variantas, bet taip jau yra. o vyriskas variantas kaip tik labai gerai ziurisi. bendrai- labai megstu sia sporto saka


Va, va. Man tas pats. :] Mėgstu žaisti, bet merginų krepšinis nesižiūri, o vaikinų su pasimėgavimu. ;DD O žaisčiau, tai kasdien, tik deja pas mane aplinkoj nedaug norinčių tuo užsiimti ir dar 500 metrų spinduliu nė vieno sveiko krepšinio. O toliau jau kitų "chebryčių" teritorija, bet mes ten irgi įlendam, dar į galvą neužsidirbom. ;DD
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.08.28 20:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Boyka
Boyka
Naujokas
Moteru krepsinis nuobodus ,o zaist kai nieks neziuri irgi mazokai motyvacijos turetu but
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.09.19 20:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


MsLuna
MsLuna
Pradedantysis
As tai pati asmeniskai, labai megstu krepsini ir su bernais losiu ir puikiai sekas ir krepsinis yra ir vyru ir moteru sporto saka, taciau tiesiog gal daugiau yra vyru megstanciu zaisti ji.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.09.19 21:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Epitaph
Epitaph
Pradedantysis
Na aš krepšinio visiškai nemėgstu, o į merginą taipat nepanašus... Nė iš tolo...

IŠVADOS: [įsirašykite kokį nors mane žeminantį žodį čia]
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.09.20 07:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


antares
antares
Didmeistris
Epitaph rašė:

Na aš krepšinio visiškai nemėgstu, o į merginą taipat nepanašus... Nė iš tolo...

IŠVADOS: [įsirašykite kokį nors mane žeminantį žodį čia]


na aš taip pat nežiūriu, nematau prasmės, koks skirtumas kas ten laimės? o tas su bokalu rankoje "už Lietuvą", tai aplamai atrodo vos ne pasityčiojimas. kai buvau vaikas tai žiūrėdavau, bet dabar niekaip negaliu prisiversti. gal todėl , kad nebėra tokių talentų kaip anksčiau Sabonis, Chomičius, Marčiulionis, Kurtinaitis ir dar daugelis kitų.
čia kaip ir su JAV rinktine, kur belikę tik kelios žvaigždės ir tempia visą komandą, kaip LeBron'as James ir Koby Bryant'as

bet kuriuo atveju, jei kalbant apie krepšinį, tai į 1992m. olimpines žaidynes buvo suvažiavę visos žvaigždės, o tuometinė JAV svajonių komanda dar iki šiolei nepralenkiama net ir statistiškai.
nuo to laiko Lietuvoje buvo neblogų žaidėjų, bet talentų praktiškai nebuvo, kol nepasirodė Arvydas Macijauskas. po Maco pasitraukimo, krepšinis vėl tapo nuobodus.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.09.20 10:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rennais
Rennais
Moderatorius
antares rašė:
gal todėl , kad nebėra tokių talentų kaip anksčiau Sabonis, Chomičius, Marčiulionis, Kurtinaitis ir dar daugelis kitų.

čia kaip ir su JAV rinktine, kur belikę tik kelios žvaigždės ir tempia visą komandą, kaip LeBron'as James ir Koby Bryant'as



Arba tu nesuvoki, ką šneki, arba esi beviltiškai užstrigęs praeityje.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.09.21 08:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


antares
antares
Didmeistris
Rennais rašė:

Arba tu nesuvoki, ką šneki, arba esi beviltiškai užstrigęs praeityje.


taikliai čia :D na, jei bus pvz. čempionais, kaip nuo to pasikeis Lietuvos gyvenimas? :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.09.21 10:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Godulys
Godulys
Didmeistris
pasikeis - daugiau "gaiviuju" gerimu bus isgerta
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.09.24 00:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


donikazas
donikazas
Naujokas
krepsinis tai bent jau berniuku (minimum) sportas!!!!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.09.24 00:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Blussa
Blussa
Didmeistris
Moterų krepšinis turi daugiau plastikos judesiuose ir mažiau agresijos kovoje dėl kamuolio negu vyrų. Liaudžiai labiau patinka tokie žaidimai, kuriuose daugiau "kraujo", todėl nei moterų futbolas, nei krepšinis netgi moterų boksas niekada nesurinks tiek žiūrovų, kaip vyrų. Kas neduota, tas neduota, ir ne kažką pakeisi
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.10.04 15:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


MultiCore
MultiCore
Pradedantysis
Manau, jog mergina žaidžianti krepšinį - yra awesome.. Bent jau man. Jos itin sprtiškos, seksualios, ir jei joms patinka kašis nu tai ką padarysi :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.03.04 22:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Yorumi
Yorumi
Naujokas
Manau, kad puiku jog ir tie ir tie domisi krepšiniu bei sportuoja, bet man pačiam jei jau nežaist, o žiūrėt tarkim per Tv, tai tik vyrų. Kažkaip nelabai įdomus man moterų krepšinis.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.07.02 13:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


darknessa
darknessa
Didmeistris
donikazas rašė:

krepsinis tai bent jau berniuku (minimum) sportas!!!!


Nesąmonė. Merginos irgi gali žaisti. Futbolas kur visi spardosi, kerta tai ten tikrai vyrų žaidimas O krepšinis daug švelnesnis, todėl tinka ir merginom (nesakau, kad krepšinis yra švelnus, bet jis tikrai ramesnis nei futbolas )
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.07.03 01:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Zamegonas
Zamegonas
Pradedantysis
kas cia tokio vyrisko ganytis kamuoli kaip imbicilui ir paskui bandyt i kiaura krepsy jy imest
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.07.30 11:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ivetulka258
ivetulka258
Naujokas
Aš vaikinui nupirkau krepšinio kamuolį štai tokį http://www.idejosnamai.lt/items/show/20740 ) būna ir kartu pamėtom dabar, visai smagu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
Pirmas Atgal 1 2 3 4 5 6
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai