Tema sukurta: 2015.06.15 15:21
2015.06.15 15:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


GALAKTIKA1
GALAKTIKA1
Patyręs
Ar buvot kada Kroatijoj? Kokie įspūdžiai? Kas patiko , o kas ne?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.09.05 02:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


RugileRar
RugileRar
Pradedantysis
Rojus! Keliavom su agentūra, pakako ir poilsio, ir aktyvaus laisvalaikio. Apskritai kelioniu pasiulymai i Kroatija praktiškai visada yra geri, nes šalis iš tiesų nuostabi, tai kad ir kur vežtų, bus tikras gamtos stebuklas. Be to, Kroatija pigiau yra už kitas Europos šalis, taigi apsimoka keliauti vien tik dėl to. Sakyčiau, kainos ir kokybės santykis yra neprilygstamas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.09.05 23:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Blussa
Blussa
Didmeistris
Pasakymas, kad Kroatijoje pigu, yra gilus paklydimas. Nebent miegoti miegmaišyje po medžiu ir maitintis supermarketo krepšeliu nepasiturintiems. Kai kas praktikuoja miegoti automobilyje, bet ar tai poilsis? O hostelių ar apartmentų kainos Graikijoje ar Bulgarijoje gerokai mažesnės, jūra tokio pat šiltumo, šiukšlynas toks pat, maistas irgi. Taip, kad nereikia lia-lia, važiuokit į Slovėniją, blogiau nebus, gal dar geriau už Kroatiją.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.07.26 19:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Makno
Makno
Naujokas
Man teko but Kroatijoi 2015 metais na gamta ispudinga ,grozis neapsakomas vaziavom su Agentura Gruda Pravaziavom 8 valstybes man patiko tik kelione buvo pazintine tai man buvo trupuciuka sunkoka ,bet gamtos grozis neapsakomas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai