Tema sukurta: 2009.11.27 23:51
1 2 3 4 5 6 7 8 Toliau Paskutinis
2009.11.27 23:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


alfaomega
alfaomega
Naujokas
Ką manote apie celbatą? Ar tikrai kunigas turėdamas šeimą, negalėtų deramai atlikti savo pareigų? Būtent tokią priežastį esu girdėjusi, kodėl kunigams draudžiama tuoktis.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.27 23:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Tik katalikų kunigai laikosi celibato. Protestantai ne.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.28 00:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Laurencijus
Laurencijus
Didmeistris
senieji kunigai, vyskupai ir popieziai gi neturejo galimybes merginu pasventint ne tik svestu vandeneliu, tai dbr ir kitiem neduoda
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.28 00:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kliunkis
kliunkis
Pažengęs
Senu Geju uzkeikimai veikia. tam ir celibatas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.28 01:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


niolika
niolika
Meistras
Nesąmonė tas celibatas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.28 01:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Valkirija
Valkirija
Didmeistris
visada galvojau kad celibatas yra nesamone... ir tikrai nesmerkiu kunigu, kurie susiranda kokia moteriske
ta proga vienas anekdotas:

Vyrų vienuolyne atsirado jaunas naujokas ir paskyrė jį prie darbo senus manuskriptus ranka perrašinėti. Padirbėjęs ten kokią savaitę, atėjo jis sykį pas vienuolyno vyresnįjį:
- Tėveli, aš pastebėjau kad visi broliai perrašinėja manuskriptus ne iš originalų, bet iš senesnių kopijų. O jei kuris iš jų padarys klaidą, ji pasiliks raštuose amžiams!
Abatas ir sako:
- Mes originalus labai saugome, nes pats pagalvok - pergamentams po kelis tūkstančius metų. Menkiausia klaida gali padaryti nepataisomą žalą!
Ilgai juodu ginčijosi, bet galiausiai vyresnysis nusileido ir pasiuntė jaunesnį brolį į archyvą, kur buvo saugomi originalai. Tas nusileido į požemį, kur buvo saugomi dokumentai ir... dingo! Po savaitės sunerimę vienuoliai nusileidžia jo ieškoti, o tas, vargšelis, daužo galva į stalą ir šaukia:
- Ne, ne, ne!!!
- Broli, kas nutiko? - Klausia jo vienuoliai. Tas pakelia į juos beprotiškai blizgančias akis ir sušnibžda:
- "Celebrate"! Originale buvo parašyta "Celebrate" o ne "Celibate!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.28 10:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


naivuole2
naivuole2
Meistras
Kataliku kunigu celibatas yra tam,kad visas sukauptas turtas liktu baznyciai.Nes jie negali tureti savo turto.Viskas yra baznycios.Pasiziurekit kokie turtai sukaupti Vatikano muziejuje.Ir su pareigu atlikimu mazi turi ka bendro.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.28 10:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Progresas
Progresas
Meistras
Sukauptas bažnyčiai? Žmonės badauja bl, noriu valgyt
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.28 11:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


anticaca
anticaca
Moderatorius
Piktaskeksas rašė:

Tik katalikų kunigai laikosi celibato. Protestantai ne.


Nemaišyk, protestantai irgi katalikai. Katalikybės šakos yra Romos katalikai, anglikonai, liuteronai, kalvinai. Bet žinoma, poreformacinės katalikybės šakos nesilaiko celibato.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.28 11:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
anticaca rašė:

Piktaskeksas rašė:

Tik katalikų kunigai laikosi celibato. Protestantai ne.


Nemaišyk, protestantai irgi katalikai. Katalikybės šakos yra Romos katalikai, anglikonai, liuteronai, kalvinai. Bet žinoma, poreformacinės katalikybės šakos nesilaiko celibato.


Eik tu kliedesėli :D Jeigu kažką bandai pataisyt tai bent įsitikink tuo ką teigi, nes apsišaukei ant visos liaudies :)

Krikščionybė po reformacijos skilo į katalikus, ir protestantus (anglikonai, liuteronai ir tt).. dar gerokai prieš reformaciją krikščionybė skilo į katalikybę ir stačiatikius..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.28 11:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


anticaca
anticaca
Moderatorius
Piktaskeksas rašė:
Eik tu kliedesėli Jeigu kažką bandai pataisyt tai bent įsitikink tuo ką teigi, nes apsišaukei ant visos liaudies
Krikščionybė po reformacijos skilo į katalikus, ir protestantus (anglikonai, liuteronai ir tt).. dar gerokai prieš reformaciją krikščionybė skilo į katalikybę ir stačiatikius..

Labas, saulele Bent jau mokykloj mus mokė, kad krikščionybė skilo į katalikybę ir stačiatikybę, po to katalikybė skilo, paliko romos katalikai ir protestantai, kas iš principo vis tik katalikai, tik atmeta, kai kurias dogmas.

Dabar va pasidairiau, kiek pasikeitusi terminologija, tai ką aš vadinu bendrai katalikybe, jau vadinama vakarų krikščionybe, o stačiatikiai - rytų krikščionybe. Bet iš principo, idėja ta pati
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.28 11:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


dfesfdsf
dfesfdsf
Meistras
alfaomega rašė:

Ką manote apie celbatą? Ar tikrai kunigas turėdamas šeimą, negalėtų deramai atlikti savo pareigų? Būtent tokią priežastį esu girdėjusi, kodėl kunigams draudžiama tuoktis.


Čia reikėtų pačių kunigų ir tu visų katalikų klaust. Man pačiam nesuvokiamas dalykas kaip vyro gali netraukti moteris lytiškai. Netikiu, kad pas kiekvieną žmogų yra lytinis potraukis, o pas juos nėra... Remiantis logika tai galima spręst arba jie impotentai arba pydarastai, nu mažu mažiausiai anonistai, arba visiški idiotai. Užmuškit mane už tokią žiaurią bet teisingą nuomonę, bet kitaip galvot negaliu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.28 11:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
anticaca rašė:

Piktaskeksas rašė:

Eik tu kliedesėli :D Jeigu kažką bandai pataisyt tai bent įsitikink tuo ką teigi, nes apsišaukei ant visos liaudies :)

Krikščionybė po reformacijos skilo į katalikus, ir protestantus (anglikonai, liuteronai ir tt).. dar gerokai prieš reformaciją krikščionybė skilo į katalikybę ir stačiatikius..


Labas, saulele :) Bent jau mokykloj mus mokė, kad krikščionybė skilo į katalikybę ir stačiatikybę, po to katalikybė skilo, paliko romos katalikai ir protestantai, kas iš principo vis tik katalikai, tik atmeta, kai kurias dogmas.


Iš principo jie krikščionys, o ne katalikai.. Stačiatikiai irgi krikščionys nes tiki Kirstum, jie visi yra krikščionys ir atsirado iš krikščionybės, katalikybė yra ta pati šaka kaip ir protestantai..

Mokykloj mokė, bet matosi, kad šito dalyko vis dėl to neišmokai iki galo.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.28 11:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Steel
Steel
Meistras
Ei, taigi jau ir moteru yra kunigiu, ar tai Olandijoje ar Danijoje, tai ir joms celibatas taikomas ?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.28 11:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Progresas
Progresas
Meistras
Moteris kunigas, geras
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.28 11:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


anticaca
anticaca
Moderatorius
mano akimis, jei jau protestantai atsiskyrė nuo katalikų, tai jie yra katalikai o kad krikščionys, tai savaime suprantama
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.28 11:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Anti rašė:

Čia reikėtų pačių kunigų ir tu visų katalikų klaust. Man pačiam nesuvokiamas dalykas kaip vyro gali netraukti moteris lytiškai. Netikiu, kad pas kiekvieną žmogų yra lytinis potraukis, o pas juos nėra... Remiantis logika tai galima spręst arba jie impotentai arba pydarastai, nu mažu mažiausiai anonistai, arba visiški idiotai. Užmuškit mane už tokią žiaurią bet teisingą nuomonę, bet kitaip galvot negaliu


Tik nereik čia :D Kai kurie kunigai apturėję tiek bobų kad tu per visą gyvenimą tiek neturėsi :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.28 11:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
anticaca rašė:

mano akimis, jei jau protestantai atsiskyrė nuo katalikų, tai jie yra katalikai o kad krikščionys, tai savaime suprantama


Nu pzdc... Jie ne nuo katalikų atsiskyrė, o nuo krikščionių.

KRIKŠČIONYBĖ skilo į: KATALIKUS ir PROTESTANTUS( anglikonus, liuteronus, kalvinistus ir tt)

Bent pripažintum, kad suklydai, bet ne rodai savo 'supratimą' kuris yra klaidingas..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.28 11:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Progresas
Progresas
Meistras
Gal apie evangeliją galit papasakot? Aš pas esu ir niekad nesidomėjau. Žinau, kad tik dievu turiu tikėti, daugiau nieko.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.28 12:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Progress rašė:

Gal apie evangeliją galit papasakot? Aš pas esu ir niekad nesidomėjau. Žinau, kad tik dievu turiu tikėti, daugiau nieko.


Jei tik tiek žinai, tai tau ir nebūtina žinot kas ta evangelija :D
Pats žinau tik tiek kad žodis evangelija reiškia "geroji naujiena" :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 5 6 7 8 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai