Santrauka: pasidalinkime idėjomis
Tema sukurta: 2010.07.09 15:34
Pirmas Atgal 1 2 3
2016.09.25 11:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


arnie
arnie
Meistras
Vėjuota1 rašė:
O prie konteinerių nori pasakyti nieks neskaito?
Tada i ugni daugiau ju niekas tikrai nebeskaitys .
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.09.25 17:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vėjuota1
Vėjuota1
Meistras
arnie rašė:

Vėjuota1 rašė:

O prie konteinerių nori pasakyti nieks neskaito?
Tada i ugni daugiau ju niekas tikrai nebeskaitys .

Perskaityk ir sudegink
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.10.11 20:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sidabrinis
Sidabrinis
Didmeistris
Acarya, vienam paduok visą tortą, su firmine pakuote, o kažkas pasakys: "nieko tokio, bet uogos puošnios ir skanios - man tik uogų"... Komunikacijos mokslas vartoja tokį "postulatą", kad neva liaudis skirtingai interpretuoja tuos pačius dalykus, ir tik kultūra, kultas ir pan. dalykams suteikia bendrus, visiems prieinamus, žinomus, suprantomus pavadinimus. Taigi, jeigu tau ta knyga super (nepaisant to, kad mielai ją persleistum), dar nereiškia, kad pasirodytų super kitiems knygų arba konkretaus žanro gerbėjams (-oms).

Žinau, kad IT srties knygos turi paklausą: nešdavau, tiksliau veždavau dviračiu, iš vieno knygų namelio, kuriame jos užsigulėdavo, į kitus, kur visai stagnacinė situacija. Ir porą turėtų irgi perleidau. Kai orai nekokie santykinė drėgmė kyla, todėl gerai, kad nededa - kam gadinti literatūrą.

Čia šiaip pamąstymai. O nesutinku, Acarya, tik dėl tavo teiginio, kad knyga - energijos šaltinis (neišpruselių tarpe vartojamas "postulatas", kad neva popierius perduoda kažkokią - patys nežino kokią - energiją). Knyga yra informacijos šaltinis. Ir iš jos - jau eilė kitų, mokslinių arba grožinių dalykų.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.10.11 20:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sidabrinis
Sidabrinis
Didmeistris
Prie Tarybų buvo klubai, būreliai, etc. - daugiausia nekomerciniai, valstybės arba įstaigų remiami, projektai. Budavo ir mokamų. Narystės rinkliava simbolinė arba tokia, kokia būtų prieinama plačiosioms masėms. Knygų pasiūla prilygdavo paklausai, daugumoje atvejų, bet veždavo ir iš kitų respublikų.

Dabar tų pomėgių profilių... daug. Ant popieriaus. O pažiūrėkime ką anketose rašo, ką į soc.tinklus deda? Vat vat, net politikai savo kampanijose vis žada pagaliau užimti jaunimą (taip užėmė, kad kartais sms vėluoja, o gatvėse pilna pavienės tuščiašnekystės ir/arba tuščiarėkystės į ragą). Na, čia įvadinė dalis. O praktinė: jei knyga vienokio žanro - galima siūlyti tematinėje svetainėje #1, jei kitokio - galima siūlyti tematinėje svetainėje #2. Kur tikslinė auditorija, o ne mišrioji.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.10.11 20:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sidabrinis
Sidabrinis
Didmeistris
Acarya, na va, gūdriai diskusiją vedate prie iš anksto žinomų dalykų... ;-)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.10.11 21:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sidabrinis
Sidabrinis
Didmeistris
'Nepritariu' ir 'nesuvokiu' - skirtingi terminai.

Kam nepritariu - sėkmingai parašiau, o ko nesuvokiu - jūsų ar tavo (kaip kam patogiau šioje "dez-informacinėje" terpėje) išmįslo vaisius. ;-)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.05.26 19:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


becis
becis
Naujokas
Sveiki, Ponas, ponia
Aš esu asmuo, kuris siūlo paskolas tarptautiniu mastu. Su sostinės kuris bus naudojamas teikti paskolas tarp trumpalaikio ir ilgalaikio Specialūs nuo 2000 iki 500 000 iki visų rimtų žmonių yra realus poreikis, palūkanų norma yra 2% per metus. Aš suteikia finansines paskolas, būsto paskolos, investicinės paskolos, auto paskolos, asmeninės paskolos. Esu galima susitikti savo klientams ne ilgiau 3 dienų nuo gavimo jūsų prašymą. Niekas nėra rimta susilaikyti: becis.credit@gmail.com
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.05.26 19:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


becis
becis
Naujokas
Sveiki, Ponas, ponia
Aš esu asmuo, kuris siūlo paskolas tarptautiniu mastu. Su sostinės kuris bus naudojamas teikti paskolas tarp trumpalaikio ir ilgalaikio Specialūs nuo 2000 iki 500 000 iki visų rimtų žmonių yra realus poreikis, palūkanų norma yra 2% per metus. Aš suteikia finansines paskolas, būsto paskolos, investicinės paskolos, auto paskolos, asmeninės paskolos. Esu galima susitikti savo klientams ne ilgiau 3 dienų nuo gavimo jūsų prašymą. Niekas nėra rimta susilaikyti: becis.credit@gmail.com
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.05.27 11:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Philosopher
Philosopher
Didmeistris
Duok 500000 Eurų.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.10.27 14:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


llaaiimmaa
llaaiimmaa
Naujokas
Aktuali tema, kur deti senas knygas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.10.29 20:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sidabrinis
Sidabrinis
Didmeistris
Dėl temos aprašymo, kuris skamba taip: "pasidalinkime idėjomis".

Idėjomis pasidalinti galite ir jūsų soc. tinkle: įdedate geotagu pažymėtą nuotrauką (nuotrauka su GPS koordinatėmis, pagal kurias internete kiti galėtų ant žemėlapio sužinoti tikslią knygų namelio padėtį), ir aprašote: "Čia radau knygų". Gi prie draugas*lt kai kurie jungiasi per soc. tinklus.

Moderniausias (kokių penkerių spalvotų skyrių, pakankamai patvarus) randasi Vilniuje, M.K. Čiūrlionio g. netoli Maksimkos, prižiūrimas vietinės bendrijos. Knygas neša/ima ir kiti, t.y. kam reikia, kadangi pakeliui į parką, ir studentų barakai už tvoros... Pagrinde grožinė, bet paklausą turi ir mokslinė literatūra. ;]
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.11.05 17:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


keste123
keste123
Naujokas
Kuris cia tas knygynas? Siaip as mainau knygas, stengiuosi nedeginti, ar padovanoti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.11.06 10:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


LaisvasPilietis
LaisvasPilietis
Didmeistris
Tuoj užsuks autorių teisių sergėtojai ir pareikš, kad skaityti nenusipirktą knygą yra vagystė.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
Pirmas Atgal 1 2 3
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai