Santrauka: ne visi vaikinai grazuoliai
Tema sukurta: 2006.12.06 20:21
Pirmas Atgal 33 34 35 36
2017.01.06 09:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pastarnokas
Pastarnokas
Pradedantysis
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.01.06 17:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vėjuota1
Vėjuota1
Meistras
Vartotojiškas požiūris į merginą, moterį!

Teisybė tokia: jei yra vartotojiškas požiūris tai nenuostabu, kad tos normalios merginos ir nėra!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.01.06 17:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mokslynykas
Mokslynykas
Meistras
man labiausia patiko straipsnis Delfyje.
Vaikinas skundesi, kad parase skelbima, kad iesko merginos kuriai reikia paramos pinigais, o i skelbima atsiliepe tik prostitutes.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.01.06 18:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vėjuota1
Vėjuota1
Meistras
Čia žinai, kada būna tokie pasiaiškinimai? Kada prokuratūra susidomi skelbimais, o taip visi kailiniai, švelnūs ir pūkuoti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.01.11 18:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Martynas211
Martynas211
Naujokas
Sportiniai kostiumai vyrams bei moterims:
https://www.facebook.com/germar.lt/
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.01.12 16:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kipšiukė
Kipšiukė
Pažengęs
DAFAS rašė:

kodel dauguma merginu, renkasi tik grazius vaikinus? ziuri kad jie butu prie litu, su gera masina, o kur dingti tam paprastam vaikinui, kuris galbut nedrysta prieiti prie merginos ir jos uzkalbintri, nes jis tiesiog negrazus, ir bijo buti atstumtas.???


O kodėl Jūs taip nusprendėte? Kiekvienas grožį suprantam savaip, kas gražu vienam, nebūtinai gražu ir kitam. O kitas dalykas, tai kas jums neleidžia būti tuo gražiu ir "prie litų" vaikinu? Mes galim būti kuo norim, ir atrodyti taip kaip norim, tik reikia stengtis ir to siekti, o ne sėdėti ir verkti. Visiems visada patinka gražūs dalykai. Jums juk irgi turbūt patinka gražios merginos, ne?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.01.12 16:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kipšiukė
Kipšiukė
Pažengęs
Saimutia rašė:

mmm.. na ir filosofiskai cia kalbat!! as manau kad merginos TIKRAI pirma atkreipia demesi i isvaizda... bet ne visada prie tokio linksta...pasiziuri- grazu ir tiek...bent jau as taip manau!Bet jei renkiesi zmogu visam gyvenimui, isvaizda nera svarbu.. svarbu man kad vyras butu vyriskas, ir turetu asmaninio zavesio kuris mane trauktu t.y cinkelio.. o tai galima rasti pas kiekviena!!


Būtent. Į tuos gražuoliukus smagu tik pažiūrėt, bet merginos ieškančios ilgalaikio partnerio dėmesį kreipia į visai kitus dalykus. Neretai gražus veidelis ir yra TIK gražus veidelis ir daugiau nieko gero ir gražaus tame žmoguje neįžvelgi...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.01.13 15:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


maroon4
maroon4
Pažengęs
Kipšiukė rašė:

Saimutia rašė:



mmm.. na ir filosofiskai cia kalbat!! as manau kad merginos TIKRAI pirma atkreipia demesi i isvaizda... bet ne visada prie tokio linksta...pasiziuri- grazu ir tiek...bent jau as taip manau!Bet jei renkiesi zmogu visam gyvenimui, isvaizda nera svarbu.. svarbu man kad vyras butu vyriskas, ir turetu asmaninio zavesio kuris mane trauktu t.y cinkelio.. o tai galima rasti pas kiekviena!!




Būtent. Į tuos gražuoliukus smagu tik pažiūrėt, bet merginos ieškančios ilgalaikio partnerio dėmesį kreipia į visai kitus dalykus. Neretai gražus veidelis ir yra TIK gražus veidelis ir daugiau nieko gero ir gražaus tame žmoguje neįžvelgi...


Taip pat dažnai gražų veidelį turi labai įdomūs, mieli, verti dėmesio žmonės. Dažnai nelabai gražų ar nepatrauklų veidą turi tokie pat nepatrauklūs vidumi žmonės.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.01.13 15:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kipšiukė
Kipšiukė
Pažengęs
maroon4 rašė:

Taip pat dažnai gražų veidelį turi labai įdomūs, mieli, verti dėmesio žmonės. Dažnai nelabai gražų ar nepatrauklų veidą turi tokie pat nepatrauklūs vidumi žmonės.


Visokių yra, visokių reikia. Aš susipažinusi su žmogum nelyginu ar jis gražus ir protingas, ar tik gražus, ar negražus ir protingas, ar negražus ir durnas. Mane arba traukia bendravimas su tuo žmogum arba netraukia.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.01.14 12:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


maroon4
maroon4
Pažengęs
Kipšiukė rašė:

maroon4 rašė:



Taip pat dažnai gražų veidelį turi labai įdomūs, mieli, verti dėmesio žmonės. Dažnai nelabai gražų ar nepatrauklų veidą turi tokie pat nepatrauklūs vidumi žmonės.




Visokių yra, visokių reikia. Aš susipažinusi su žmogum nelyginu ar jis gražus ir protingas, ar tik gražus, ar negražus ir protingas, ar negražus ir durnas. Mane arba traukia bendravimas su tuo žmogum arba netraukia.


tai teisingai, bet tie gamtos nuskriausti, kažkodėl visada kalba taip, lyg visi simpatiški žmonės būtinai yra tuštybės, o vat jie pabaisos tai tirios sielos nuostabūs žmonės, tik jų niekas nepastebi, nes į išvaizdą žiūri
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.01.20 00:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pončikas
Pončikas
Didmeistris
Plastines operacijos dabar issimoketinai daromos
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
Pirmas Atgal 33 34 35 36
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai