Tema sukurta: 2007.09.29 21:44
2007.09.29 21:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gimusilaisva
Gimusilaisva
Pradedantysis
Butu malonu isgirsti siuo metu svetur gyvenanciu arba gyvenusiu tautieciu pasisakymus apie gyvenimo kitose salyse ispudzius, ypatumus, kulturiniu skirtumu suderinamumo sunkumus ir pan. As siuo metu laikinai gyvenu ir dirbu Svedijoj. Zmones man cia atrodo saltoki, klimatas toks kaip Lietuvoj, bet streso maziau.. Visgi ilgiau gyventi cia nenoreciau. Lietuvos aplinka mane irgi slegia.. Traukia siltesni krastai, siltesnes kulturos.. Gal galetumet pasidalinti savo ispudziais? Is anksto dekoju
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.09.29 22:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Penzeliux
Penzeliux
Pažengęs
italija san remo miestelis jura tesiog ranka pasiekema kalnai didziulei palmes kiaurus metus saule sviecenti ir sildanti nuostabus zmones zodziu rojus
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.09.29 22:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gimusilaisva
Gimusilaisva
Pradedantysis
Tikiu... Mano panasi nuomone apie Italija, Ispanija. Bet ar Tu ten gyveni/gyvenai? Juk atostogauti ir gyventi yra du skirtingi dalykai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.10.01 11:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kailis
Kailis
Moderatorius
niekur isskyrus Lietuva negyvenau, o tik keliavau. ir mano sventu isitikinimu ideali salis yra tokia: imam Australija, ant jos dedam vokiskus kelius ir ivedam Olandiskus istatymus. gyvenk ir zvenk

esme - idealios salies vis tiek nerasi. visur savi pliusai ir minusai. gyvenk kur gimei ir nekelk bangu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.10.01 12:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gimusilaisva
Gimusilaisva
Pradedantysis
Kaili, aciu uz nuomone
Bangu as nekeliu, tiesiog manau, kad galbut deja, gimiau ne toj vietoj, t.y., ne toj saly
Lietuvos klimatas man varo depresija... Ir daznai pikti, susirauke, nepatenkinti, pavydus lietuviu veidai dziaugsmo irgi nepriduoda..
Nors aisku, pritariu nuomonei, kad matyt gerai ten, kur musu nera..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.10.01 15:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Daveris
Daveris
Pradedantysis
Galbut ir keistai nuskambes, bet.. Jei reiktu emigruoti is Lietuvos. Atmetus gamtines savybes, palikus tik zmones su mentalitetu. Rinkciausi tik Rusija, arba Ukraina. Tiesiog dirbu su siomis salimis, man patinka ju mastymas, mentalitetas. Megstamiausi miestai: Peterburgas, Kijevas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.10.01 16:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gimusilaisva
Gimusilaisva
Pradedantysis
Na, ne viename is siu miestu ir net saliu nesu buvusi.. Taigi negaliu nei pritarti, nei priestrauti.. Bet sakai - atmetus gamtines salygas.. Bet juk jos labai svarbios.. Bent man.. Nors zinoma, matyt svarbiausia zmogaus savijautai yra ji supantys zmones, ju kultura, temperamentas... Lietuviu tauta man, deja, ima atrodyti pernelyg pikta ir pagiezinga, tai jauciasi net paskaitinejus pasisakymus bei diskusijas kai kuriose temose cia
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.10.01 17:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Lengvai
Lengvai
Patyręs
Aisku,noreciau gyvent ten,kur geros klimato salygos,kur visada silta. Bet kadangi tokiu galimybiu nera ir manau nebus,tai ir toliau Vokietijoj tupesiu. Man cia geriau nei Lietuvoj,net nezinau kodel,paprasciausiai atmosfera ir zmones kazkokie kitokie...ir aisku aprangos,maisto produktu ir kitu gyvenimui butinu dalyku kainos ne tokios kosmines,kaip Lietuvoj. Vienu zodziu,kai gryztu i Lietuva,mane ten net oras slegia,ir nesvarbu,kur esu,pas mociute kaime ar paciam vilniui.va taip. Liudna,bet taip yra.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.10.01 17:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gimusilaisva
Gimusilaisva
Pradedantysis
lengvai>>
O kiek laiko Vokietijoj gyveni? Isvykai viena, ar su draugais/seima? Kiek laiko truko adaptacinis laikotarpis?
Kaip suprantu, Vokietijoj Tau tiesiog geresnes materialines gyvenimo salygos? Ar galetum teigti, kad zmones mielesni?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.10.01 17:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Lengvai
Lengvai
Patyręs
Originally posted by: Gimusilaisva

lengvai>>

O kiek laiko Vokietijoj gyveni? Isvykai viena, ar su draugais/seima? Kiek laiko truko adaptacinis laikotarpis?

Kaip suprantu, Vokietijoj Tau tiesiog geresnes materialines gyvenimo salygos? Ar galetum teigti, kad zmones mielesni?


Gyvenu cia jau 3 metai,ir tai buvo visai neplanuota,pries tai tik atostogaudavau,lankydavau pusbroli,gyvenanti cia su seima.Bet netiketai susipazinau su vaikinu,metus padraugavom,istekejau ir viskas,gryztu i lietuva tik svenciu proga. Adaptuotis nebuvo sunku. Daug kas sako,kad vokieciai salti,gal ir taip,bet bent jau maziau surugusiu ir bambanciu pensininku nematau,kaip lietuvoj,
O del materialiniu salygu,tai turejau omeny,kad cia,uzdirbant pvz tukstanti euru,galima daug geriau gyvent nei lietuvoj,uzdirbant tukstanti litu...tiesiog vokietijoj kainos atitinka atlyginimus.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.10.01 22:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gimusilaisva
Gimusilaisva
Pradedantysis
O vaikinas, su kuriuo susipazinai ir veliau istekejai, - vokietis? Ar Vokietijoj gyvenantis kitatautis?
Turbut laiminga santuoka, jei nesiilgi Lietuvos Dziugu, sveikinu
Be to, kaip supratau, ten gyvena ir Tavo pusbrolis, gal ir daugiau artimu zmoniu? Tai labai keicia situacija. Nes as pvz cia gyvenu viena, nera ne vieno artimo zmogaus ir tai pjauna.. Todel ir galvoju, kad jei kur nors vaziuot gyvent kitur, tai reikia ten tureti bent viena tikrai artima zmogu, o kuo ju daugiau, tuo geriau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.10.02 10:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Lengvai
Lengvai
Patyręs
Vyras kitatautis,bet gimes vokietijoje,taigi-vokietijos pilietis. O santuoka aciu dievui kolkas labai laiminga...Deja,be vyro nieko artimo cia neturiu,kas is to,kad pusbrolis su zmona gyvena uz 500 kilometru...neatsimenu,kada maciau.Bendrauju su vyro seserimis,jo draugu draugemis,bet labai truksta lietuviu draugiu,ir tas labai slegia.Manau,ir pas tave Svedijoj nera labai daug lietuviu,kaip ir cia,Vokietijoj,sunku draugiu susirast.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.10.03 16:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gimusilaisva
Gimusilaisva
Pradedantysis
Originally posted by: lengvai

Vyras kitatautis,bet gimes vokietijoje,taigi-vokietijos pilietis. O santuoka aciu dievui kolkas labai laiminga...Deja,be vyro nieko artimo cia neturiu,kas is to,kad pusbrolis su zmona gyvena uz 500 kilometru...neatsimenu,kada maciau.Bendrauju su vyro seserimis,jo draugu draugemis,bet labai truksta lietuviu draugiu,ir tas labai slegia.Manau,ir pas tave Svedijoj nera labai daug lietuviu,kaip ir cia,Vokietijoj,sunku draugiu susirast.


Manau, i kiekviena kultura "isipaisyti" imanoma, tik tai priklauso nuo tavo noro ir aktyvumo..Ir, be abejo, nuo aplinkiniu noro priimti... Svedai is tikruju salti zmones, pakankamai stipriai isitrauke i savo asmeninius gyvenimus, sakyciau. O gal tai tik mano subjektyvus ispudis.. Siaip dirbu kolektyve, kuriame zmones gerokai vyresni, taigi su jais bendrauju darbo metu, o vakarus, savaitgalius daznai leisdavau viena. Is tikruju draugu susirasti yra pakankamai sunku bet siaip neblogu pazistamu, su kuriais gali pavakarieniauti, paplepeti atsiranda vis daugiau ir daugiau..
Bet vis tiek tikru draugu, kurie yra Lietuvoje, niekas neatstos..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.10.08 16:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Opserv
Opserv
Pradedantysis
Manau Olandijoje. Ten daug laisves. Niekas neseka, leidziama kavines, oro uoste ir kitur rukyt, gali ir zole traukt. Sekso gyvenimas taipat nesuvarzytas, laisvas ir kokio tik nori. Tai ne lietuva - eina ji n@@@@...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.10.18 11:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


teamo
teamo
Naujokas
Siulau rinktis tik Italija !!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.02.05 23:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Killsherylcole
Killsherylcole
Pradedantysis
Koks skirtumas, kai gerai uzdirbi gali daug keliaut, net visur kur begyventum susidursi su rutina.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.04.15 20:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Simonna
Simonna
Pažengęs
Aš pasirinkčiau Londoną arba Ameriką,nes šiose šalyse geras pragyvenimo lygis,galima daugiau uždirbti (nei kokioj Lietuvoj ar pan) ir tvarka didesnė (ko aš labiausiai pasigendu Lietuvoje)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai