Tema sukurta: 2017.08.25 09:24
2017.08.25 09:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ledi5567
ledi5567
Naujokas
Labas visiems!

Planuoju kelionę į Islandiją ir kaip visiems yra žinoma ten nėra labai karšta :D Kelionė nebus labai ilga, tačiau supratau, kad mano spintoje nėra tinkamų rūbų tokiam orui. Buvau užėjus i keletą parduotuvių, kurie pardavinėja aktyvaus laisvalaikio rūbus, tačiau kainos buvo labai didelės, o į šalis, kuriose yra labai šalta, neplanuoju važiuoti labai dažnai, todėl nesinori į juos daug investuoti ;( Gal kas buvote šioje šalyje ir galit numesti nuorodų, kokio tipo rūbus rinkotės ir iš kur?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.08.25 09:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Red
Red
Moderatorius
ledi5567 rašė:
Labas visiems!
Planuoju kelionę į Islandiją ir kaip visiems yra žinoma ten nėra labai karšta :D Kelionė nebus labai ilga, tačiau supratau, kad mano spintoje nėra tinkamų rūbų tokiam orui. Buvau užėjus i keletą parduotuvių, kurie pardavinėja aktyvaus laisvalaikio rūbus, tačiau kainos buvo labai didelės, o į šalis, kuriose yra labai šalta, neplanuoju važiuoti labai dažnai, todėl nesinori į juos daug investuoti ;( Gal kas buvote šioje šalyje ir galit numesti nuorodų, kokio tipo rūbus rinkotės ir iš kur?

Pirk slidininko kombinezoną arba prašyk pažįstamų, kad paskolintų. Patogesnių ir geresnių drabužių kelionėms ir aktyviam laisvalaikiui nemačiau :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.08.28 14:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ledi5567
ledi5567
Naujokas
Labas

Pati labai mėgstu aktyvų laisvalaikį, todėl turiu gan nemažai šiltų rūbų. Paskutinis pirkinys buvo: https://www.otto.lt/preke/moterims/drabuziai/striukes/striuke-3in1-jasper-3in1-women-rinkinys-2-tlg/15422774. Ši striukė tiko ir patiko, nes yra parduodama iš karto su termo bliuzonu, kuris tinka kai būna labai šaltas oras. Šią striukę naudojau kai važiavau į Italiją žiemos oru, tai tikrai viskas gerai buvo. Tik vieną paslaptį išduosiu, dažniausiai tokius rūbus reikia nešioti kartu su apatine termo maike, jei nori išnaudoti rūbo funkcijas 100%. Kaip pvz gali nusipirkti tokia: https://www.amazon.co.uk/Avento-Womens-Thermal-Shirt-Sleeve/dp/B001PQTY82/ref=sr_1_2?ie=UTF8&qid=1503822502&sr=8-2&keywords=thermo+tshirt Iki!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai