Tema sukurta: 2009.02.01 17:04
2009.02.01 17:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


dzinga
dzinga
Naujokas
Sveiki visi
Rugseji ruosiuosi stoti i magistra. Idomu kokia magistro specialybe studijuojate jus?kokiam skyriui: dieniniam ar neakivaizdziai? o gal po bakalauro kibote i darbus?
Pagarbiai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.02.01 17:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


briunete23
briunete23
Naujokas
As tai baigiau bakalaura pradiniu klasiu mokytoja.Kadangi gaudama mokytojos atlyginima is laimes nesokineju, tai sumasciau studijuot magistratura,pasirinkau vadyba ir versla.Zinoma,dirbti reikia,tai mano studijos neakivaizdiniam skyriuj. Bet ir cia ne stebuklai, mokslai brangus,daug laiko atima, ir studijuot nera taip jau lengva kaip visiems atrodo. Pinigus mokame ne uz studiju kokybe, o tam ,kad islaikytume pacius destytojus.Be to, pastaruoju metu imu manyti, jog vadybininku gali dirbti bet kas. Darbo skelbimuose pilna pareigybiu su uzrasu "vadybininkas", nors sis gali veikt bele ka, nesiot laikrascius, platinti kosmetika, ar dirbti valymo paslaugu imonej, na koks skitumas...Retas darbdavys uz rimta vadybinko darba logistikos,marketingo, rinkodaros...srityse siulo labai gera atlyginima. O jei ir siulo, tai reikalvimai Dieve padek, visu pirma patirtis...O is kur jos pasisemt taip greitai, jei esi ka tik baiges magistratura, ir sukises ne viena tukstanteli lituku uz mokslus...? O kur dar visi nervai ir stresas...Tad nuosirdziai siulau visiems apsvarstyti kur stojat. Jei pasirinkot studijuot dalyka,kuris jums prie sirdies, tai dar nereiskia, kad pabaige gausite issvajota darba. Pirmenybe- turintiems pazinciu...Ech, kaip ten bebutu, SEKMES!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.02.01 18:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


sharp77
sharp77
Naujokas
as apsiribojau dviem bakalaurais. drauge baige lietuviu k., pasirinko verslo vadyba neakiv. magistrui. baige, bet darbui nzn ar jai pravers. tiesiog jai norejosi nauju zmoniu sutikti. siaip brangu, o ir nemanau, kad tai kazkokiu budu atsiperka. na, nebent laikas ir pinigai leidzia.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.02.01 19:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sheila
Sheila
Didmeistris
che che, kad pas mane iš karto magistro studijos, vat į doktorantūrą tai eit negalvoju
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.02.01 19:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Fauste
Fauste
Naujokas
As kol kas su vienu bakalauru, bet tyliai pasvajoju apie vertimo magistrantura... tik ten labai jau sunku istoti, ypac i dalinai finansuojama, ko jau greit neliks..
Gal kas studijuojate vertima VU?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.02.01 20:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Giltinė
Giltinė
Pažengęs
Aš dabar studijuoju magistrantūrą VGTU elektronikos fakultete, ten pat baigiau ir bakalaurą. Ir per pusantrų metų ta magistrantūra labai nusivyliau. Visų pirma, kai stojau, tai tikėjausi, kad bus jau kažkokios labiau su praktika susijusios studijos, išmoksiu kažko tikrai naudingo, nes jau 3 ir 4 bakalauro kursuose pasibaigė visokios matematikos ir prasidėjo tikrai įdomūs ir naudingi dalykai: mikroprocesoriai, mikrovaldiklių programavimas, kompiuterių tinklai, tinklų saugumas ir t.t. Bet magistrantūroj vėl visokios nesąmonės išlindo, ir dar labiau teorinės ir matematizuotos, negu bakalaure. Buvo netgi tokia nesąmonė "mokslinių tyrimų ir inovatikos pagrindai" (o viešpatie...). Ir daug dalykų buvo tiesiog pakartojimas to, ką mokėmės bakalaure, nieko labai naujo ir nesužinojau... Ir dar nepatinka, kad magistro baigiamasis darbas būtinai turi būti atseit biškį mokslinis, jame turi būti daug tyrimų, nepakanka tiesiog kažką suprojektuoti ar parašyti programą, kaip bakalaure. Betgi aš tai nesiruošiu mokslininku būti ir tyrimus daryti, aš greičiausiai dirbsiu inžinierium ir mano darbas bus daug praktiškesnis. Tai kam man tada tie tyrimai? Ir dar šį pavasarį visi turėsim sudalyvauti jaunųjų mokslininkų konferencijoj, pristatyti savo darbus, nors aš su mokslu savo karjeros nesieju ir mano darbas labiau praktinis, negu tiriamasis, bet gal kaip nors prakišiu...
Išvada tokia: jeigu nesiruoši dirbti mokslinio-tiriamojo darbo, iš tos magistrantūros beveik jokios naudos. Jeigu jau stojat, tai stokit į kitą (gal ir panašią, bet tik ne į tą pačią) specialybę, nes labai daug visko kartojasi. O jeigu tiesiog reikia popieriaus, tai patariu rinktis kur lengviau, kokią nors vadybą ar panašiai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.02.01 22:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Hangover
Hangover
Naujokas
Magistras yra mokslinis laipsnis ir nera ko stebetis kad teorija moko.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.02.01 23:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Aš tai žadu iškart po bakalauro į magistrą, tikriausiai ta pačia kryptim.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.02.01 23:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


anticaca
anticaca
Moderatorius
Baigiau cheminę inžineriją ir technologiją, magistre liko tik technologija truputį erzina nereikalingi dalykai, bet pats mokslinis darbas man labai patinka, būčiau labiau nei laiminga, jei tik juo ir užsiimčiau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.02.02 00:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dezinformacija
Dezinformacija
Patyręs
Mano tipo vientisosios studijos - iškart magistro laipsnį gausiu. Dar nenusprendžiau, ar stosiu į doktorantūrą. Tikriausiai bandysiu, jei neemigruosiu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.02.02 10:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ide
ide
Meistras
Po bakalauro baigimo jau praėjo 5 metai, baigiau statybų inžinerija. Iš kart po baigimo mokytis nenorėjau. Šiais metais žadėjo kad bus dieniniame skyriuje nemokamų vietų, tai tikriausiai eisiu mokintis, nes kaip tik birželio mėnesį susilauksiu leliuko ir turėsiu du metus atostogų. kažkokios veiklos noris... Studijuosiu (jei tikrai tam ryšiuosi) uosto statinius.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.02.02 20:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Jason
Jason
Didmeistris
is karto po bakalauro. Praejus 8 metams istojau i EMBA, siuo metu pirmame kurse.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.02.12 13:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Fortkė
Fortkė
Pradedantysis
sveiki, gal kas nors studijuoja ar pažįsta studijuojančių medicininę biologiją? Norėčiau pasidomėt kaip ten stojamieji, kas per pokalbis, kokie balai reikalingi? ačiū.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.09.06 11:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Zaneta18
Zaneta18
Naujokas
Labas, Giltine,
Klausyk, ar gal turi kokiu is magistranturos knygos, kurios nori parduoti? ar gal gali daugiau parasyti apie inovatikos pagrindus?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai