Santrauka: Kaip baigsis draugisku macu ciklas.
Tema sukurta: 2011.08.20 12:08
2011.08.20 12:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Anfield
Anfield
Pažengęs
Mano nuomone tai Jonas Valnciunas, nes gynybos pas ji nulis. Nors tasku ir pelno, atkovoja kamuoliu, bet gynybos nera. O kitas net nezinau galbut vienas is Lavrinoviciu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.08.20 12:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Torque
Torque
Pradedantysis
Faktas kad D. Lavrinovicius nes grybauja kaip reikals ir kazkuris is centru arba valanciunas arba marjonas. Javtoka tai 100% paliks rinktinej nes ginyboj nepakeiciams jis.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.08.20 12:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Eyjafjalajokull
Eyjafjalajokull
Patyręs
Prasideda, mega profų komentarai Tu bent žinai ką kalbi? Esi kokį LKKA baigęs ar koks krepšinio talentas? Valančiūnas turi mažiausiai šansų iškrist, kadangi skirtingai nuo kitų mūsų dangoraižių jis yra labai judrus ir greitas, aišku iki Kirilenkos jam toli, bet tu čia nusisvaigai pagal mane tai kiti aukštaūgiai vienodai žaidžia, tad kas atkris sunku prognozuoti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.08.20 13:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Torque
Torque
Pradedantysis
Mane tai jau uzknisa tas valanciuno isaukstinims, tipo valanciunas geriausias, valanciunas lietuvos ateitis.. Uzteks gal.. Yra ir kitu krepsininku geresniu uz ji. Man atrodo jau paciam valanciunui uzkniso tas demesys toks..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.08.20 14:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Termosas
Termosas
Moderatorius
Nuo kada reik būt baigusiam LKKA ar dar kažką, kad sugebėt pamatyt krepšininko pliusus ir minusus? Prieš draugiškų rungtynių ciklą išvis maniau, kad Jonas bus minusinis, bet puolime dirba tikrai neblogai. Didžiausias jo trūkumas, tai kūno masė. Negali jis dar taip stumdytis, kaip Javtokas ar Petravičius, todėl automatiškai silpnėja jo gynyba. Poziciniam žaidime tai reikštų lengvus priešininkų taškus 1x1, kaip buvo tiek prieš Ispanus, kuomet jaunesnysis Gasolis lengvai nugara apžaisdvo Joną, tiek prieš rusus. Mano manymu centras vis tiek turi būti statomas gynybai, o ne puolimui, puolimas šiuo atveju tik privalumas. Nors vakarykštėse rungtynėse Jonas buvo naudingiausias, bet vis tiek norėtusi pamatyt jo plius/minus rodiklį. Šiai dienai turim 7 aukštus žaidėjus, tai tikrai per daug todėl iš ten reikės atkabint bent vieną žaidėją. Nors kaip minėjau Jonas turi problemų su gynybą, bet būtų mano valia, tai mesčiau patį pirmą Darjušą. Jau taip be galvos žaidžia, kad nėra žodžių. Perdavimai ilgi, skersai aikštės, puolimas aplink tritaškio liniją, o gynybą dar prastesnė nei Jono. Todėl iš aukštų tikėtina, jog kris kažkuris iš brolių arba Jonas. Dėl antro žaidėjo išmetimo, manau treneris rinksis iš mažiukų. Išskirčiau Pocių su Lukauskių, kurie šiai dienai,mano manymu, yra su klaustukais. Nors pernai Pocius žaidė tikrai stabiliai, bet šiemet tęsiasi tai, kas prasidėjo dar klubinio sezono metu - nuolatinis lipimas į medį. Esminė problema, jog Pocius lėtam poziciniam krepšiniui nelabai tinkamas. Puikiai sugeba išnaudot savo greitį esant greitam tempui, kaip buvo pernai, tačiau ne šiemet. Kalbant apie Lukauskį, tai manau jei ne probemos SF pozicijoj, jis jau būtų buvęs anksčiau atkabintas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.08.20 14:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sypt
Sypt
Pradedantysis
Jei būtų mano valia, aš irgi mesčiau Darjušą ir Lukauskį. O šiaip manau Kemzūra priims gerą sprendimą
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.08.20 20:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


konori
konori
Naujokas
sypt pritariu tau, Kemzūra priims gerą sprendimą.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.08.21 00:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Blussa
Blussa
Didmeistris
Ko čia vargintis ir spėlioti, kas paliks, o kas - ne. Tai - trenerių galvos skausmas. Geriau spėliokit, kada pati rinktinė paliks čempionatą. Nors aplamai, man tai visiškai px.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.08.23 22:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


negeriantis
negeriantis
Pradedantysis
Jai tau px ka cia veiki ?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai