Tema sukurta: 2009.09.12 00:19
2009.09.12 00:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ritmas
Ritmas
Naujokas
Kurį patartumėte rinktis?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.12 00:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Triusiukelis
Triusiukelis
Meistras
Saugokis omni connect kaip maro- pats turiu ir tikrai nesidziaugiu, patikek... Nezinau, gal tas naujasis mezon 4G geras...? siaip tai bite vodafone visai geras ir pakankamai greitas ir kokybiskas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.12 02:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Protozauras
Protozauras
Patyręs
ritmas priklauso kur gyveni jei mieste tai aisku kad imk sviesolaidini jei kitur tai 4g kokinors
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.12 09:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


GnI
GnI
Patyręs
Protozauras rašė:

ritmas priklauso kur gyveni jei mieste tai aisku kad imk sviesolaidini jei kitur tai 4g kokinors


Na žinoj mobilieji operatoriai kiek žinau šviesolaidinio neteikia.. Nes kur tau šviesolaidinis mobiliuoju tinklu bus..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.12 10:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Templar
Templar
Meistras
rinkis ka nors bites. Ir jeigu trauks prastai , nueik i salona ir pasikeisk modema. Ju geras tiekimas, tik kartais blogi modemai pasitaiko. Tai tiek.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.12 12:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pasisiauses
Pasisiauses
Moderatorius
Man atrodo verta pabandyti ir Mezon.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.12 12:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Monarchas
Monarchas
Didmeistris
sakyciau logiska butu manyt, kad OC prie geresniu, pats esu bandes tik OC, tai ir lygint neturiu su kuo, bet buvau labai patenkintas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.17 16:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mig47
Mig47
Naujokas
Bite gali bandyti omnitelis man kaip maras pasiemiau sutarty pries pusantru metu. su kompu ta pradzioj nieko bet jei pradedi daugiau naudot.... 200+ saskaitos kai eme plaukti tai pakraupau. rysys bent siauliuose beviltiskas jeu prie umts tinklo dar pakenciamas jei hs tai stabilumo jokio. jei kada pasijungsi i koky zaidima intike dc kas 15 min mazdaug jei dar pasiseks palost siap ziaurus kainos ir kokybes neatitikimas jau geriau bite sparta daznai apriboja bet bent stabilus. tik beda kad keliuose forumuose busi banned
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai