Tema sukurta: 2009.09.19 16:12
1 2 3 4 Toliau Paskutinis
2009.09.19 16:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Šypsenukė
Šypsenukė
Meistras
Kodėl pas kai kuriuos vaikinus yra toks durnas įsitikinmas, kad merginos negali žiūrėt, o tuo labiau žaist krepšinio? Kai pasakai kad domiesi krpepšiniu, kai kurie bernai šnairai pasižiūri... Aš kalbu ne vien tik apie, save, kalbu bendrai, nors man nedaug tokių atvejų buvę.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.19 16:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Exitium
Exitium
Patyręs
Netolerancija visais laikais buvo, yra ir bus. Tas pats, kas vaikinas tau dabar pasakytų "Aš šoku baletą".
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.19 16:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Fortkė
Fortkė
Pradedantysis
taip pat kaip vis dar žiūri pas mus šaly į vaikinus besidominčius mada stereotipai labai įsišakniję - vyrui nereikia puoštis ir jis neturi dėl to svaigti ir tuo domėtis... nes kitaip jis ne vyras
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.19 16:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Šypsenukė
Šypsenukė
Meistras
O aš nesakau kad žaidžiu krepšinį, o tarkim žiūrau rungtynes, o yra tokių kad ir domisi tuo baletu ir šoka jį, ne vien merginos.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.19 16:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Exitium
Exitium
Patyręs
Tai labai džiugu, kad į viską žiūri racionaliai ir tolerantiškai. Bet ne visi tokie kaip tu. Todėl nespręsk pagal save
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.19 16:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Šypsenukė
Šypsenukė
Meistras
Fortkė rašė:

taip pat kaip vis dar žiūri pas mus šaly į vaikinus besidominčius mada stereotipai labai įsišakniję - vyrui nereikia puoštis ir jis neturi dėl to svaigti ir tuo domėtis... nes kitaip jis ne vyras


Jo, tokia nesamonė irgi yra... Tarkim vaikinas turi eit apsirengęs kaip paskutinis kaimo jurgis... Bet šita nesamonė po truputį nyksta... Kaip tik daugiau yra vyrų/vaikinų stilistų...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.19 16:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


waidis
waidis
Patyręs
kad snairai paziuri tai nereiskia kad blogaja prasme, manau kaip tik nustebini juos maloniai, jei pasakai kad ir tau idomu ziureti krepsini o nustemba delto, kad dauguma merginu ne tik kad nemesgta jo ziureti, bet netgi pasipiktina kai pasiulai tai daryti
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.19 16:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Šypsenukė
Šypsenukė
Meistras
Exitium rašė:

Tai labai džiugu, kad į viską žiūri racionaliai ir tolerantiškai. Bet ne visi tokie kaip tu. Todėl nespręsk pagal save


O galėtų turėt nors truputį tolerancijos... O apie tą krepšinį aš tik kaip pavyzdį parinkau, tas pats ir su baletu ir su mada, kaip čia rašė...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.19 16:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


cattus
cattus
Meistras
Mažiau tu į juos žiūrėk ir klausyk. Aiškina čia mat.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.19 16:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Exitium
Exitium
Patyręs
Na žinai, manau daugelis vaikinų galvoja, kad tikros moteriškos merginos laisvalaikiu turi apsipirkinėti, lakuotis nagus ir vaikščioti į soliariumus, t.y visą dėmesį ir laiką skirti grožiui. Kitiems (manau mažesniam procentui) patinka aktyvios, sportiškos merginos, kurių galva neužkimšta Gucci ir Armani etiketėmis ir t.t. Skonio reikalas. Šiais laikais stereotipai nyksta. Laiko klausimas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.19 16:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Šypsenukė
Šypsenukė
Meistras
waidis rašė:

kad snairai paziuri tai nereiskia kad blogaja prasme, manau kaip tik nustebini juos maloniai, jei pasakai kad ir tau idomu ziureti krepsini o nustemba delto, kad dauguma merginu ne tik kad nemesgta jo ziureti, bet netgi pasipiktina kai pasiulai tai daryti


Na ištikrųjų vaikinas vaikinui nelygus... O aš tikrai napasipiktinčiau...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.19 16:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dmx20
Dmx20
Didmeistris
Šypsenukė rašė:

O aš nesakau kad žaidžiu krepšinį, o tarkim žiūrau rungtynes, o yra tokių kad ir domisi tuo baletu ir šoka jį, ne vien merginos.


Bet tokių yra vienetai Na su krepšinio žiūrėjimu daugiau panelių yra, bet vistiek ne tiek kiek vaikinų, todėl taip ir kreivai žiūri į tokias "besidominčias" krepšiu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.19 16:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Šypsenukė
Šypsenukė
Meistras
Zilch rašė:

Mažiau tu į juos žiūrėk ir klausyk. Aiškina čia mat.


Reikės... Aš jiem aiškint pradėsiu...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.19 16:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


artc
artc
Meistras
As jeigu ne namie cempionata ziurejau, tai pas klasioke barake man tai nera sutrikus tolerancija situo klausimu dar
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.19 16:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Šypsenukė
Šypsenukė
Meistras
Exitium rašė:

Na žinai, manau daugelis vaikinų galvoja, kad tikros moteriškos merginos laisvalaikiu turi apsipirkinėti, lakuotis nagus ir vaikščioti į soliariumus, t.y visą dėmesį ir laiką skirti grožiui. Kitiems (manau mažesniam procentui) patinka aktyvios, sportiškos merginos, kurių galva neužkimšta Gucci ir Armani etiketėmis ir t.t. Skonio reikalas. Šiais laikais stereotipai nyksta. Laiko klausimas.


Turėtų keistis tas procentas... Nemanau kad vaikinas pasimatymus norėtų leist parduotuvėse, ar kol jai manikiūrą padarys... Bet žinoma, save prisižiūrėt taip pat reikia, tačiau ne visą laisvalaikį skirt tam.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.19 16:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Laurosė
Laurosė
Pažengęs
Na tikrai nemanau, kad vaikinai snairiai ziuri kai pasakai, kad patinka krepsinis...man atrodo atvirkscia, jie net gi dar labiau pradeda dometis ta pana, kai suzino,kad ji domisi sportu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.19 16:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


artc
artc
Meistras
Laurosė rašė:

Na tikrai nemanau, kad vaikinai snairiai ziuri kai pasakai, kad patinka krepsinis...man atrodo atvirkscia, jie net gi dar labiau pradeda dometis ta pana, kai suzino,kad ji domisi sportu.


jo pritariu, visada idomu pasisneketi su mergina apie paprastesnes temas, ne vien apie gamta ir gyvunus, moksla, santykius, bet pvz automobilius, sporta, alu, cipsus ir pan cia pliusas bbutu bet kuriai merginai, bent jau mano akyse.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.19 16:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Šypsenukė
Šypsenukė
Meistras
Dmxyler18 rašė:

Šypsenukė rašė:



O aš nesakau kad žaidžiu krepšinį, o tarkim žiūrau rungtynes, o yra tokių kad ir domisi tuo baletu ir šoka jį, ne vien merginos.




Bet tokių yra vienetai Na su krepšinio žiūrėjimu daugiau panelių yra, bet vistiek ne tiek kiek vaikinų, todėl taip ir kreivai žiūri į tokias "besidominčias" krepšiu


O tai tu ir kreivai žiūrai į "tokias besidominčias krepšiniu"?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.19 16:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Exitium
Exitium
Patyręs
Na tai daugeliui vyriškos giminės atstovų svarbu "Kad merga grazhi butu". O grožis reikalauja tam tikrų investicijų jei iš prigimties nesi graži
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.19 17:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Fortkė
Fortkė
Pradedantysis
Tų piktinančių stereotipų yra daug, pvz dar vienas, kad merginom neptinka alus... Man labai patinka. Daug labiau nei kokie sidrai, šampanai ar pan... irgi tipo labai nemoteriška...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai