Tema sukurta: 2009.09.19 16:12
Pirmas Atgal 1 2 3 4
2009.09.22 20:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Šypsenukė
Šypsenukė
Meistras
Na gerai... Sakai kad sureikšminam? Kokia tau sporto šaka patinka? Jei ji tau patinka ir tau yra įdomi, nieks nesako, kad tu ją sureikšmini...
Ne visiem patinka tas krepšinis, visiškai su tuo sutinku, tačiau mum gal ne taip įdomi kita sporto šaka kaip krepšinis...
O kodėl nerėkia? Rėk iš visos gerklės dėl manęs, aš tau nedraudžiu...
Išeičių visi ieško, net ir tu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.22 21:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Laurosė
Laurosė
Pažengęs
taip pritariu Sypsniukei...Kekvienoje salyje yra sporto saka kuri uzima NR1..Lietuvoje-krepsinis,Svedijoje-ledo redulys, anglijoj-futbolas ir pan..o tai yra labai blogai? tai manau cia tik dziaugtis reikia, kad Lietuvoje dar nors krepsinis laikosi gan normaliai....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.23 19:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Šypsenukė
Šypsenukė
Meistras
Nu nemanau kad tai yra blogai. Bet kai kuriem vaikinam (dėkui Dievui ne visiem) atrodo kad merginom krepšinis yra visai neprimtina ir jie į tai šnairai žiūri.. Mhm, reik džiaugtis, kad pakolkas krepšinis dar laikosi, bet nepasakyčiau kad labai jau gerai...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.11 21:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


eLa
eLa
Pradedantysis
neiveinas dar kvailai nepaziurejo del to kad domiuosi ar zaidziu krepsini.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.23 20:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


NothingSweet
NothingSweet
Pažengęs
Taip taip, būdavo, kad nustebdavo kai sužinodavo jog krepšinį žiūriu, domiuosi... Bet tokių maža. Nu bent jau dabar nepasitaiko.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.23 20:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


exxxnotorious
exxxnotorious
Pažengęs
as tai buvau nustebes kai londone paaugles salta rudenio diena po stadiona futbola zaidziancias pamaciau nu nu galvoju, ishvarytum tu kokia lietuvos fyfa 15-os metu nagus ishsilakavusia ir veida prisishpakliavusia prie +5 kamuoly pagainiot po slapia stadiona
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.19 13:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


treneris
treneris
Naujokas
man labai patinka krepsinis. svarbesniu vyru rungtyniu stengiuosi nepraleisti, na o jei tv rodo moteru krepsini tai irgi neisjungiu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.09.05 09:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Eandrius
Eandrius
Naujokas
gerai jai mergina domosi krepsiniu.bent pakalbeti gali, o kaip rasti bendra tema salia tos kuri puse gyvenimo laiko praleidzia soliarumo skyde.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.09.05 10:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


etnamirka
etnamirka
Pradedantysis
Chm. Mėgstu krepšinį. O ir draugių turiu ne vieną, kurios taip pat l.mėgsta krepšinį. Visad kai yra mano mieste rungtynės, einu į jas ir palaikau savo mėgstamą komandą. Aišku salėj dažniausiai panelės ateina su vaikinais arba kelios draugės susirasti vaikinų. Nes dažniausiai jie ateina vieni,o vienoj salėj tikrai nemažai vaikinų būna. Tai tos panelės sėdi, nesigaudo kas dedasi salėj, tiesiog žiūri į veidrodėlius arba telefonu "groja". Na, aš kadangi mėgstu krepšinį, tai tikrai nepatingiu kartu su kitais fanais ir skanduoti komandos vardą ar padainuoti komandos himno. IR šiaip aš visad stengiuosi nepraleisti rungtynių. Dabar kai yra pasaulio čempionatas, nepraleidau nei vienų Lietuvos rungtynių. Kai yra laiko pažiūriu ir kitas šalis.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.09.05 10:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gabė
Gabė
Didmeistris
Pirmą kartą girdžiu,kad kasnors smerktų panas žiūrinčias krepšinį.Gal jiem pavydas,kad į tokius gražius krepšininkus žiūri? Aš specialiai nesivaikau rungtynių,bet jeigu yra proga pažiūrėt,mielai pažiūriu. :]
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
Pirmas Atgal 1 2 3 4
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai