Santrauka: Kokios Lietuvos teisės normos kvailiausos, absurdiškiausios?
Tema sukurta: 2009.01.22 23:44
Pirmas Atgal 1 2
2009.02.21 22:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rimukas
Rimukas
Patyręs
vaziavimas be dirzo bauda nemaza bet ne tame esme zvelgiant is teisingos pozicijos tada reikia baust visus kurie buvo neatsargus ar galejo nukentet per savo neatsarguma logiskai taip gaunasi valstybe paskui gi juos gydo ,ojei jie zusta tai nemoka mokesciu.tai valstybei vel gi nuostolis.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.02.21 23:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dezinformacija
Dezinformacija
Patyręs
Gelas rašė:
Keist KONSTITUCIJA reikia tada gal Lietuvoj gyvensime geriau.


Ir ką siūlai keisti? Kuriuos straipsnius?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.02.21 23:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ša
Ša
Pažengęs
Dezinformacija rašė:

Gelas rašė:

Keist KONSTITUCIJA reikia tada gal Lietuvoj gyvensime geriau.




Ir ką siūlai keisti? Kuriuos straipsnius?


Įtariu, kad viršelį keisti . Abstrakčiai pakalbėti visi gudrūs . Nėra ta mūsų Konstitucija labai prasta, o vat dėl įstatymų tai negalėčiau taip sakyti. Taigi, ne Konstituciją keisti reikia.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.29 12:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Progresas
Progresas
Meistras
Kanapių auginimas yra 2 karus blogiau, nei žmogaus užmušimas. Logikos 0
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.29 13:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ilgiausias
ilgiausias
Didmeistris
To Progress

Kažkaip nepastebėjau, kad už kanapes galima atsidurti kalėjime iki gyvos galvos
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.29 13:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Progresas
Progresas
Meistras
Aš tave nužudyčiau gaučiau 7 metukus,
3 medeliai kanapių 7-12 metukų
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.29 17:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ilgiausias
ilgiausias
Didmeistris
Šiaip jau už nužudymą ne 7 o 7-15, arba iki gyvos galvos
7 jei nužudytum esant lengvinačiom aplinkybėm - ne tyčia, pirmą kartą, vienas, nuoširdžiai gailėtumėsi, padėtum tardymui, atlyginai giminaičiams nuostuolius ir pan.

Beje trys krūmeliai kanapių tai daug - vien tik lapų vienam užteks mėnesiui O kad už kanapes tiek gausi abiem rankom už dar ir nuo savęs pridėčiau negaila
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.29 23:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rimukas
Rimukas
Patyręs
tik paklausiu kuris gi durnius nesakys kad gailisi jei žino kad dėl to sumažes bausmė,iš tikruju gi galvos kaip galvojęs.ir atsakysiu pats nuoširdziai gailėtis gali zmogus tik padaręs nusikaltima per nežinojima ar neatsarguma t.y netyčia.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.30 00:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Monarchas
Monarchas
Didmeistris
Gotfridas rašė:

Palauk, prisimink konstituciją - nuosavybė yra šventa ir neliečiama. Niekas negali būti konfiskuojama savaime - tai daro tik teismas, vadovaudamasis įstatymu. O įstatymas leidžia ir nekonfiskuoti Ir dar - kažin ar turi teisėtą materialą vertę kilogramas kokaino ir kas ją gali nustatyti?


netikri pinigai realiaja (rinkos) verte turi. Jeigu jau list i buteli, tai netgi popierius ant kurio jie isspausdinti turi verte.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.30 00:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Monarchas
Monarchas
Didmeistris
vat del saugos dirzu asmeniskai pats sutinku. Dirzai neitakoja jokiu eismo dalyviu saugumo, iskyrus mano sauguma. O ar as saugus ar ne, manyciau tik mano reikalas. O kodel tada nera baudziami zmones nenesiojantys atsvaitu? Arba einantys ne per pereja? (na sakykim baudziami, bet ne taip grieztai ir ne taip daznai) Sutinku, kad automobilis turi vaziuot saugiu greiciu, kad turi but tvarkingas, turi but ijungti zibintai. Bet dirzai...as juos seguosi del jono jonaicio saugumo? Savo asmenini sauguma (kuris itakoja, mano, vien tik mano, ir vien tikai isimtinai mano sauguma) reguliuoju taip, kaip jauciu tinkamas. Nepaslaptis, kad dirzai tam tikrom salygom gali ir kenkt.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.30 08:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ilgiausias
ilgiausias
Didmeistris
Jei avarijos atveju nukentės ne avarijos kaltininkas, kaltininkas turės apmokėti jo gydymo išlaidas bei moralinę žamą. Tai nepriklausys ar nukentėjusysis buvo prisisegęs diržą ar ne.

O vat, jei nuostuoliai nebūtų galima prisiteisti, kai saugos diržai nenaudoti, tai būtų visai kas kitą
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.30 09:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Progresas
Progresas
Meistras
ilgiausias rašė:

Šiaip jau už nužudymą ne 7 o 7-15, arba iki gyvos galvos

7 jei nužudytum esant lengvinačiomis aplinkybėm - ne tyčia, pirmą kartą, vienas, nuoširdžiai gailėtumėsi, padėtum tardymui, atlyginai giminaičiams nuostuolius ir pan.



Beje trys krūmeliai kanapių tai daug - vien tik lapų vienam užteks mėnesiui O kad už kanapes tiek gausi abiem rankom už dar ir nuo savęs pridėčiau negaila


Tu tikrai nieko nesupranti. Aš tau sakau tave užmuščiau gaučiau 7 metus, o jei auginčiau dėl savęs, ne dėl tavęs, gaučiau daugiau metukų, nors tai senas, medicininis augalas. Jai tu nežinai, tai jau pusė pasaulio šį dalyką toleruoja, tik tu atsimerk.
Šešėliniam verslui būdinga susiurbti viską, ko tik nekontroliuoja valstybė, ir sparčiai turtėti. Jeigu valstybė legalizuotų prostituciją, ji taptų kontroliuojama, į šį procesą galėtų įsikišti medikai, kur kas mažiau plistų pavojingų ligų, o valstybė gautų nemažą pelną. Tas pats ir su narkotikais. Kas trukdo valstybei priimti tokius įstatymus? Iracionali baimė. Tektų viešai ir garsiai pripažinti, kad šie reiškiniai mūsų visuomenėje išties egzistuoja. Neišvengiamai bijomasi prisiimti atsakomybės. O galiausiai viskas baigiasi svarstymais: "Ką - ar mes neturime svarbesnių problemų? Ar nėra rimtesnių dalykų? Gal geriau kokį kelią praplatinkime"... Ir viskas lieka po senovei. Mano įsitikinimu, tuo, kuo neužsiima valstybė, užsiima mafija".
Gi mano pasirinkimas rūkau aš ar ne, o tu prie ko? Kokio tu man ir tavo mąstymo individai turi uždrausti vartoti žolę. Jau mane bėsina tokie, laukiam 3 pasaulinio karo, priimsiu naują tikėjimą, nors ir velnio, kad tik neliktų durnų žmonių. Amen
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.30 09:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Progresas
Progresas
Meistras
ilgiausias rašė:

To Progress



Kažkaip nepastebėjau, kad už kanapes galima atsidurti kalėjime iki gyvos galvos


Tu bent įstatymus žinai? Tu bent žinai, kaip galima sėsti iki mirties? Skirk savo 1% pagalvojimui. Geriau, jei nežinai - nerašyk.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.30 11:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ilgiausias
ilgiausias
Didmeistris
Progresai, gal keiktis nustok.

Tavo žiniai narkotikai už įstatymo ribų, ne todėl, kad tau trukdytų save nuodyti, o todėl absoliuti dauguma besinuodyjančių nesugeba to daryti ramiai ir savo rate, o apsinešę, arba neturėdami pinigų naujai dozei, krečia eibes aplinkiniams.

O dėl narkotikų naudos... Jei žmogus mano, kad chemija gali suderinti savo vidinį pasaulį su jį supančiu, tai pirmyn...Pažiūrėk į veidrodį - pats ramiai nebemoki kalbėti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.30 14:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Progresas
Progresas
Meistras
ilgiausias rašė:

Progresai, gal keiktis nustok.



Tavo žiniai narkotikai už įstatymo ribų, ne todėl, kad tau trukdytų save nuodyti, o todėl absoliuti dauguma besinuodyjančių nesugeba to daryti ramiai ir savo rate, o apsinešę, arba neturėdami pinigų naujai dozei, krečia eibes aplinkiniams.



O dėl narkotikų naudos... Jei žmogus mano, kad chemija gali suderinti savo vidinį pasaulį su jį supančiu, tai pirmyn...Pažiūrėk į veidrodį - pats ramiai nebemoki kalbėti.


Kanapės ne narkotikas, tai tik tavo nuomonė. Tu žinai, kad tavo mama buvo kuri pasakė, kad kanapės yra narkotikas, nes jai pasakė kažkoks dr jonson... Taip tu gavai pažeistą informaciją ir pasidarei savo kvailą nuosatą!!!!!!Nevartok, man daugiau liks, bet manęs nestumdys tokie kaip tu. Yra jau įrodymai sudėti, visa nuodugniai ji ištirta ir ji duoda daugiau + nei minusų! Per tokius kaip tu Lietuva smunka žmonių akyse. Dar kartoju, kanapės ne narkotikas ir nuo jos iki heroino nenusirisi, nes tavo galva pradės mąstyti. Aš tikrai garantuoju už savo žodžius, tiesiog pasidomėk biški ir pats suprasi kas tai. Kad kažkoks DR. asilas pasakė prieš 10 metų, kad ji kenkia tai gali susikišti tuos moksliškai neįrodytus teiginius į savo vietą...

Atsiprašau už keiksmažodžius
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.30 14:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Progresas
Progresas
Meistras
Durnius.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.02 14:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ilgiausias
ilgiausias
Didmeistris
O dėl kanapių... Skaityti suinteresuotų jų uždraudimu ir legalizavimu pusių argumentus beprasmis užsiėmimas. Kodėl? Todėl, kad kanapių poveikis INDIVIDUALUS kiekviem. Būtent šį poveikio individualumą ir praleidi reklamuodamas jų nepovojingumą. Tai kas naudinga vienam bus žalinga kitam ir labai kenksminga trečiam. Ir atvirščiai, kas žalinga vienam, bus naudinga antram. Šią kanapių savybę pažymi visi rimti tyrimai.

Progress'ai dar kartą perskaityk mano postą - tu jau nebemoki ramiai kalbėti. Tavęs ir stumdyti nereikia, tu pats šokinėji nestumdomas. Pagalvok apie tai. Pats. Aš pakankamai didelis cinikas, kad man būtų neįdomu nagrinėti tavo stovį.

O bendrai, normaliam žmogui visiškai nereikia išorinių medžiagų susitvarkyti gyvenimui o juo labiau pradėti mastyti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.02 14:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KristinaAd
KristinaAd
Moderatorius
Progress rašė:

Ir kokia chemija??? Kanapės chemija? Tu gal patampyk tualete, sperma užspaudė smegenis?


Progresai, laikinai (48h) tau draudžiama jungtis prie forumo. Įspėjimą jau turėjai. Jei nemoki kultūringai diskutuoti, tai nediskutuok. Bet taip rašyti apie svetimas motinas, kaip tu parašei, tai yra žemiausias lygis, koks gali būti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.02 15:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Techno
Techno
Moderatorius
Monarchas rašė:
vat del saugos dirzu asmeniskai pats sutinku. Dirzai neitakoja jokiu eismo dalyviu saugumo, iskyrus mano sauguma. O ar as saugus ar ne, manyciau tik mano reikalas. O kodel tada nera baudziami zmones nenesiojantys atsvaitu? Arba einantys ne per pereja? (na sakykim baudziami, bet ne taip grieztai ir ne taip daznai) Sutinku, kad automobilis turi vaziuot saugiu greiciu, kad turi but tvarkingas, turi but ijungti zibintai. Bet dirzai...as juos seguosi del jono jonaicio saugumo? Savo asmenini sauguma (kuris itakoja, mano, vien tik mano, ir vien tikai isimtinai mano sauguma) reguliuoju taip, kaip jauciu tinkamas. Nepaslaptis, kad dirzai tam tikrom salygom gali ir kenkt.

Vat ir klysti. Jei tarkim vaziuoji ne vienas - budamas neprisiseges, avarijos atveju, tu gali tiesiog uzmust kita asmeni. Ypac soninio smugio atveju, kai salia kazkas dar sedi.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.02 16:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ilgiausias
ilgiausias
Didmeistris
To Monarchas

Jei nekreipt dėmesio į Techno pateiktą pavyzdį, tu teisus - tavo saugumas tavo problema. Bet... pas mus medicina nemokama t.y. apmokama iš visų mūsų kišenės. Todėl neprisisegęs diržo patiria sunkesnius sužalojimus (atvejo, kai neprisekti diržai leido iškristi iš besiverčiančios mašinos ir nebuvo sumaltas, nenagrinėju ) ir jo gydymas visų mūsų reikalas - kuo sunkesni sužalojimai, tuo labiau visų reikalas. Va visi ir nori, kad diržai būtų prisegti
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
Pirmas Atgal 1 2
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai