Tema sukurta: 2014.12.20 07:58
2014.12.20 07:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


gitanukas
gitanukas
Pradedantysis
Mano ID453677. Paziurekit, nes nieko neimanoma pakviesti ir jokiais budais
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.12.20 10:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Naxalka
Naxalka
Meistras
gitanukas rašė:

Mano ID453677. Paziurekit, nes nieko neimanoma pakviesti ir jokiais budais


Niekas nieko ir niekur čia nežiūri ž moderatoriaus nėra. Ir daugelis susidūrė su šia problėma. Nebent rašyk į emeilą, gal ten imsis kokių tai priemonių.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.12.20 11:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


auskryne
auskryne
Pradedantysis
narys=9303700 Kodel neuzskaitot uzduoties? Pakvieciau daug draugu,nors reikejo tik 4,ir nei vieno neuzskaitot.Pas mane tas pats antra diena negaliu vykdyt kalediniu uzduociu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.12.20 12:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Naxalka
Naxalka
Meistras
auskryne rašė:

narys=9303700 Kodel neuzskaitot uzduoties? Pakvieciau daug draugu,nors reikejo tik 4,ir nei vieno neuzskaitot.Pas mane tas pats antra diena negaliu vykdyt kalediniu uzduociu.


Brangioji, kad nesispjaudyt ugnimi, pasižiūrėk kada paskutinį kartą čia lankėsi moderatorius... Niekam mes nerūpim. Pagalbos galim tikėtis tik vieni iš kitų,
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.12.20 13:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


katinukas1
katinukas1
Pradedantysis
Tai kaip pakviesti draugus, jei jų 0. Kas čia per nesąmonė Žaidėjo ID: 307756
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.12.20 13:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


katinukas1
katinukas1
Pradedantysis
Koks čia principas leidimui pakviesti draugų, jei vieni gauna, o kiti ne. Čia kokia hierarchija?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.12.20 14:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


inijole
inijole
Meistras
gal pataike koki momenta ir gavo,o siaip perka uz sielas...arba laukia......nezinia ko.......
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.12.22 10:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


katinukas1
katinukas1
Pradedantysis
Tai gal jau pirmadienį kas nprs galėtų paaiškinti, kodėl vis dar negaliu pasikviesti draugų?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.12.22 10:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


katinukas1
katinukas1
Pradedantysis
Tai gal jau pirmadienį kas nprs galėtų paaiškinti, kodėl vis dar negaliu pasikviesti draugų? Žaidėjo ID: 307756
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.12.22 12:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


auskryne
auskryne
Pradedantysis
Nesuprantu,darbo diena ir nieks netvarko klaidu.Per Valentino diena tas pats buvo,uzdelse 3 dienas,nieko negavau,dabar pries Naujus,pries Kaledas liksim be eglutes.Ir nieks paskiau situ klaidu nekompensuoja,lieki be nieko.ID;9303700
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.12.22 13:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Borzina
Borzina
Pradedantysis
As tai pat negaliu pakviesti draugu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.12.22 14:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Naxalka
Naxalka
Meistras
Brangiosios, pasikartosiu, šis žaidimas moderatoriaus neturi... Kažkada prašiau čia užsukt Paukščių miesto moderatorės, bet ji paaiškino, kad jai šis žaidimas nepriklauso. Kažkur yra visas nukopintas jos laiškas. Vienintelė išeitis - rašyt į emeilą... Aš parašyt negaliu, nes dingusi mano pašto dėžutė.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.12.23 00:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ViktorijaAdmin
ViktorijaAdmin
Moderatorius
Sveiki jeigu kažkas neveikia, rašykite į klaidų temą, čia kaip matote yra pagalbos naujokams tema. Dėl draugų: ar jau viskas gerai? Kūrėjai šiandien tikrino problemas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.12.24 11:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Naxalka
Naxalka
Meistras
ViktorijaAdmin rašė:

Sveiki jeigu kažkas neveikia, rašykite į klaidų temą, čia kaip matote yra pagalbos naujokams tema. Dėl draugų: ar jau viskas gerai? Kūrėjai šiandien tikrino problemas.


Moderatore, kaip suprantu, tai jūs siūlot rašyt į serverio klaidų temą... Bet juk tai absurdas? Čia juk žaidimo klaidos, o ne serverio. O jei ne taip ką supratau, tai gal biski pakoreguokit forumą ir sukūrkit tokias temas, kad ir jūs ir mes gerai orentuotumeisi. Dabar sutininku, kad kiekvienas savo problemai kūria atskirą temą, lygtai tema ką tai pakeistu. // Šiai minutei niekas nepasikeitė: draugų - 0 (nulis) ir nieko pakviest neleidžia. Patikslinsiu, sąjungininkų turiu apie 150, o draugų virš 900.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.12.28 17:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


katinukas1
katinukas1
Pradedantysis
Na va, turbūt buvau per visus metus negera, kad net žaidime eglutės neduoda pakviesti į žaidimą taip niekas ir neleido
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai