Santrauka: tokios, kuri iesko vyro/draugo ilgalaikiems tvirtiems pasitikejimu ir gerove gristiems santykiams.
Tema sukurta: 2017.08.24 20:13
Pirmas Atgal 1 2
2017.09.21 16:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


teddybear
teddybear
Meistras
@Marius7 nemanau, kad tu vienas taip jautiesi... kai labai labai noresi prisiversi ja pasnekint, tada pastebesi, kad eile jau laukia, po desimties kartu lengviau pasidarys, kazkur skaiciau, kad pakalbinus 4 merginas per diena padideja sansas rast ta vienintele
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.10.04 15:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


RIMTAS19
RIMTAS19
Naujokas
Zodziu reik patarimo yra viena mergina su ja mes chatinam per socialinius tinklus ir ji yr pakankamai atvira ir mes kalbames paciomis ivairiausiomis temomis bet vos tik numetu kokia uzuomina apie kazka daugiau negu draugyste, tai ji apsimeta nieko nemacius. O viena karta tiesiogiai pasake: "man patinka su tavim bendraut, bet nieko daugiau pazadet neegaliu"
Taigi as nusprendziau kuri laika su ja nekalbet ir neatrasinet i jos zinutes, o jei ir atrasinesiu tai labai trumpai keliais zodziais lyg buciau per daug uzsiemes ir man nelabai rupetu su ja chatint. Viso to tikslas yra sukelti jai pykti galbut priversti ja apie mane galvoti ir nervintis kodel as nustojau su ja bendraut?
O mano klausimas yra toks: ar apsimoka man tai daryti, o gal geriau ka kito isbandyt ir jei apsimoka tai kiek laiko vaidint abejinga?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
Pirmas Atgal 1 2
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai