Santrauka: Ar nemokama?
Tema sukurta: 2011.03.03 21:10
2011.03.03 21:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


LtLtLt
LtLtLt
Naujokas
As dabar pirksiu labas kortele ir poto uzsisakysiu nemokama interneta menesiu arba savaite(http://www.labas.lt/lt/news/item/narsyk/) tai turiu klausima, ar veiks man skypas nemokamai (ta prasme ar man uz skype naudojima neims extra pinigu)?? ar kas zinote?

Dekoju is anksto
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.03.04 01:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Diliara
Diliara
Patyręs
Eik i tel salona ir pasiklaus.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.03.04 01:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dervišas
Dervišas
Pažengęs
Naudojuosi mobiliuoju internetu su ežiu. Va ir dabar rašau iš savo mielojo nokia5800xm. Skype irgi naudojuos, papildomu mokesčių nėra, viskas kaip ir kompiuteriu, susimoku kas mėnesį už pump pratesimą, tik nepamenu kiek. Gaunu 500mg duomenų, juos išnaudojus moki papildomai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.03.04 01:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dervišas
Dervišas
Pažengęs
Naudojuosi mobiliuoju internetu su ežiu. Va ir dabar rašau iš savo mielojo nokia5800xm. Skype irgi naudojuos, papildomu mokesčių nėra, viskas kaip ir kompiuteriu, susimoku kas mėnesį už pump pratesimą, tik nepamenu kiek. Gaunu 500mg duomenų, juos išnaudojus moki papildomai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.03.04 18:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gladie
Gladie
Meistras
Tai va, aš tokia nemokša tai nieko ir nežinau, gal kas galėtu papasakoti kaip ten viskas su MegaBaitsais KigaBaitais ir t.t. Aišku taip pat kalbu ir apie telefoninį internetą tuo pačiu metu ;D. Ačiū už atsakymą.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.03.06 01:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


teddybear
teddybear
Meistras
prasom mergyt 7gb gigabaitai = 7000mb megabaitu = 7000000kb kilobaitu. vienas web puslapis apie 1000kb pokalbis skaipu 1h apie 5mb txt apie 2kb. filmas apie 1gb, nuotrauka apie 1mb, mp3 apie 3525kb, setas apie 0.1gb
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.03.06 01:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


AustinPowers
AustinPowers
Meistras
LOL
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.03.06 16:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gladie
Gladie
Meistras
Dėkuj tau ;]
Tokia jau aš, visad viską sužinau vėliau hahah xD
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai