Tema sukurta: 2010.05.19 19:21
Pirmas Atgal 1 2
2010.05.26 00:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


velniukas666
velniukas666
Didmeistris
nelabai isikertu.
Cia anoj temoj adminsitratorius bliove pamenu kad aceit serveris per daug apkrautas, ir del to iseme is forumo laikrodzio galimybe.. ( suprantat apie ka as)
Poto perskaiciau kad pazinciu saita, foruma, ir skelbimu skilti, viska palaiko ko gero vienas ir taspts serveris.
Tai vadinasi forumo funkcijos serveri apkrauna, o kad visokio meshlo prikisama i pazinciu svetaine, serverio darbui apkrovos neturi?
Kazkoks bespridielas cia.
Ir apskritai kas do "agregatas" sita svetaine palaiko..? I diena minimum po pora - 3 kart uzluzta kokiai 10ciai minuciu. Ir uzbegdamas uz akiu pasakysiu, kad su mano kompiuteriu viskas gerai, nes apart sito, internetas veikia puikiai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.05.26 09:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KristinaAd
KristinaAd
Moderatorius
velniukas666 rašė:

Aha.. Laaaabai "geras" dalykas :D :D

Va mano kursiokas is neturejimo ka veikt cia nesenai buvo sumastes pasinaudot sita"paslauga"..

Pagal ideja turejo ten susirinkt kazkokiam neva tai kabake, ar kur, liaudies ir ivykt pasisedejimas.. Ar bent kazkas panasaus.

Zmogus beldesi vakare i kita miesto gala, prasedejo sutartoj vietoj valanda, ir is visos gaujos galiausiai nepasirode ne vienas :D :D

Poto pabandem abudu kitadien, vel sudalyvaut panasioj "atrakcijoj" ..
:D :D D:d Juokas juokais, bet velgi nepasirode ne vienas is uzsirasiusiuju, ne vienas kavineje neapsireiske.


O tu apie Kauną rašai, ania?
Kadangi kaip kaunietė peržiūriu visus Kauno skelbimus, mane sudomino, koks ten skelbimas buvo? Ar tik ne "Kauno dienos" ir 23d? Nelabai pamenu kitų, kur daug žmonių būtų užsirašę.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.09.28 17:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Neaktyvi
Neaktyvi
Patyręs
Man ir nelabai reikalingas...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.10.10 20:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Hyna
Hyna
Patyręs
Aš tokia funkcija nesinaudoju.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
Pirmas Atgal 1 2
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai