Santrauka: liuminescencinės, ekologiškos, kaitrinės?
Tema sukurta: 2008.07.15 09:23
2008.07.15 09:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


vaa
vaa
Pažengęs
kaip Jums sekasi su ekologiškomis lempomis?
Aš tai kad ir kaip norėčiau taupyti tą elektrą, bet man jos taip nemaloniai šviečia...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.15 12:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


SideSam
SideSam
Meistras
Yra ivairiu atspalviu, yra gelsvos, yra baltos, yra melsvos, yra ryskios, yra ne tokios ryskios. Pasirink parduotuvej kokia tu nori ir bus matyt. Man labiausia patinka baltos, jos labiausia panasios i dienos sviesa
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.15 14:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ide
ide
Meistras
pazystu tik ekonomiskas lemputes, ne ekologiskas.
gali tik pasakyti kad maziau naudoja energijos tai del to ekologiskesnes, bet naudoti zodi "ekologiskas"....???
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.15 20:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mano
Mano
Pradedantysis
Geras išradimas tos lemputės kai jas aš pradėjau naudoti aš žymiai mažiau suvartoju elektros energijos. O taip ir prisidedu prie gamtos išsaugojimo. Nežinau kaip kitiems bet aš renkuosi tik baltos šviesos lemputes nes kitaip man pjaunasi akys nuo tos šviesos. Turėtu neleisti gaminti mums įprastas kaitinmo lemputes o gaminti (ekonomiškas) ekologiškas. Taip kiekvienas prisidės prie išsaugojimo gamtos ar jis norės ar ne bet bus privestas tai daryti nes be šviesos niekas negali apsieiti
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.17 14:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gvatemala
Gvatemala
Pradedantysis
EkoLOGas ir EkoNOMas - verta filosofijos tema.


aš tai virtuvėj turiu tą baltesnį variantą. pripratau jau.

ide rašė:

pazystu tik ekonomiskas lemputes, ne ekologiskas.

gali tik pasakyti kad maziau naudoja energijos tai del to ekologiskesnes, bet naudoti zodi "ekologiskas"....???
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.11.13 17:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pandutė
Pandutė
Naujokas
tos lemputes tikrai geros. yra staline lempa , tai kotas suluzo, bet lempute dar neperdege!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.30 10:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


vaa
vaa
Pažengęs
Ant pakuotės būna nurodyta spalvinė temperatūra. Kokia nurodyta ant tavųjų baltų?



Mano rašė:

Geras išradimas tos lemputės kai jas aš pradėjau naudoti aš žymiai mažiau suvartoju elektros energijos. O taip ir prisidedu prie gamtos išsaugojimo. Nežinau kaip kitiems bet aš renkuosi tik baltos šviesos lemputes nes kitaip man pjaunasi akys nuo tos šviesos. Turėtu neleisti gaminti mums įprastas kaitinmo lemputes o gaminti (ekonomiškas) ekologiškas. Taip kiekvienas prisidės prie išsaugojimo gamtos ar jis norės ar ne bet bus privestas tai daryti nes be šviesos niekas negali apsieiti
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.03.12 23:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Žiurkė
Žiurkė
Didmeistris
Namie šilta balta geriausia.Šalta - nemaloni
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.08.22 16:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vaitaitau
Vaitaitau
Pradedantysis
o jau dabar pas mane bus šviesu namie ir, tikiuosi, sąskaitą apmokant už elektrą šviesiau bus akyse https://www.dyl.lt/akcija/402/38Lt-uz-60Lt-taupias-ekonomiskas-ir-ilgalaikes-LED-lemputes
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.08.22 16:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Digitus
Digitus
Moderatorius
Vaitaitau rašė:

o jau dabar pas mane bus šviesu namie ir, tikiuosi, sąskaitą apmokant už elektrą šviesiau bus akyse https://www.dyl.lt/akcija/402/38Lt-uz-60Lt-taupias-ekonomiskas-ir-ilgalaikes-LED-lemputes


Kad permokėjai, tai ne tas žodis :D stebuklo nėra tose lemputėse, plėšia tokią kainą nes dabar dar kol kas nelabai paplitę, a la "naujovė"

yra prekyboje ir po 3-8 Lt. taupiųjų lempučių ir veikia jos neprasčiau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.08.22 16:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Digitus
Digitus
Moderatorius
Ir šiaip - ne visos LED lemputės iš viso tinkamos patalpoms apšviesti, sveikos akys ir regėjimas yra didesnė vertybė nei madų vaikymasis
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai