Santrauka: slenkantis laikas...
Tema sukurta: 2012.08.15 23:15
2012.08.15 23:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


SwaterS
SwaterS
Pradedantysis
Norejau pasidalinti ir isiaiskinti sia "pieva" as gyniau saule 1:1 ir skridau paimti liekanu... liekanas rijkau 0,5sekundes tikslumu ir sekunde i sekunde 10proc greiciu ir nieko nesurinkau!!! kaip tai imanoma? as cia blemba einu pas kqimyna kad rinkima taisiklingai ijungti su su***** chronometru ir ka gaunh??? ble dar va toks dalykas misiju lange kur rodo slenkancius laikus rodo viskas ok mano atvykimus o pvz misiju lange kai paspaudi "zaidejas" rodo kad velavau net 4sekundes kame bedos??? ir kokie man ble nuostoliai ir kieno kaltes?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.08.15 23:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


SwaterS
SwaterS
Pradedantysis
3 visata cia
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.08.15 23:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


SwaterS
SwaterS
Pradedantysis
prasau greito atsakymo nes noriu eiti miegoti jau..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.08.16 09:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KristinaAd
KristinaAd
Moderatorius
SwaterS rašė:

Norejau pasidalinti ir isiaiskinti sia "pieva" as gyniau saule 1:1 ir skridau paimti liekanu... liekanas rijkau 0,5sekundes tikslumu ir sekunde i sekunde 10proc greiciu ir nieko nesurinkau!!! kaip tai imanoma? as cia blemba einu pas kqimyna kad rinkima taisiklingai ijungti su su***** chronometru ir ka gaunh??? ble dar va toks dalykas misiju lange kur rodo slenkancius laikus rodo viskas ok mano atvykimus o pvz misiju lange kai paspaudi "zaidejas" rodo kad velavau net 4sekundes kame bedos??? ir kokie man ble nuostoliai ir kieno kaltes?


O kaip Jūs žinote, kad rinkote 0,5 sekundžių tikslumu, jeigu šimtųjų sekundžių nerodo?
Tikslų saulės puolimo laiką mato puolėjai. Gynėjai nematydami tikslaus atvykimo laiko, o tik matydami misijų lange besikeičiantį laiką, labiau spėjimo būdu siunčia laivus surinkti mūšio liekanas.
Žinutėse (turbūt tai turite rašydamas "Žaidėjas") rodo laiką, kada GAVOTE ŽINUTĘ, o ne kada atvyko Jūsų flotilė. Flotilių atvykimo laiką rodo, tik kai skrydžio metu paspaudžiate ant skrydžio ir atsiverčia skrydžio informacijos lentelė.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.08.16 09:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KristinaAd
KristinaAd
Moderatorius
SwaterS rašė:

prasau greito atsakymo nes noriu eiti miegoti jau..



Rugpjūčio 15 d. yra Žolinės, Lietuvoje nedarbo diena.
Laikas taip pat jau buvo nedarbo.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.08.16 11:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


SwaterS
SwaterS
Pradedantysis
atsiprasau labai uz gramatines klaidas, ir uz ta posta nes vakar buvau prigeres. del 0,5 sekundes as sakiau emiau chronometra ir su juo skaiciavau pasidejas, o kaip gi spejimo as skaiciavau kada atvyks ir buvau teisus ataskaitoj maciau laika 22:31:25 liekanas rinkau 22:31:25 10proc greiciu ir 22:31:26 0,5 sekundes po saules musio o perziurejes misijose kiek as surinkau pamaciau kad atvykau 22:31:29 tai as nesupratau ?? gal todel cia as nieko nesurinkau nes kazkokia nesamine ten parode ir atvyko 22:31:29???
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.08.16 18:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KristinaAd
KristinaAd
Moderatorius
Atsivertęs mūšio ataskaitą, Jūs matote ne mūšio laiką, bet mūšio ataskaitos gavimo laiką.
Jūs rinkote mūšio liekanas vienas paskutinių. Laikas duomenų bazėje rodomas CET laiku:

Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.08.16 18:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


SwaterS
SwaterS
Pradedantysis
truputi nesupratau??? tai kada musis buvo?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.08.16 18:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


SwaterS
SwaterS
Pradedantysis
nes pvz man rode pastacius kolonija kad atvyks 22:31:25!!! o ne 23 o kokia cia nesamone tipo ivyko kad 23 ivyko?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.08.17 09:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KristinaAd
KristinaAd
Moderatorius
Jūs matote dabar tikslius laikus. Kaip matote, dauguma žaidėjų taikė būtent į mūšio laiką.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.08.17 17:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


tomasaass
tomasaass
Pažengęs
visi pataiko tik swat amzinos problemos, tu neziurek ka rodo, o savo galva galvok kaip suzinot tikslu laika, o jai protelis jau pragertas tikrai ne tau tokie zaidimai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.08.17 18:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vayu
Vayu
Naujokas
teisingai Puse temu forume prikurtu del swato verkimo Ir cia biski ne i tema bet vistiek apie swat.Kam tau 2 accountai forume?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.08.19 22:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


SwaterS
SwaterS
Pradedantysis
vayu tave kazkas cia lyg ciulbino? tu ten multikas buvai banu gavai planetu netekai ir sneki cia dabar su 1 planeta ikurk dar bent viena vel liksi kiek turejai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.08.21 11:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vayu
Vayu
Naujokas
tik jau nereikia gerai ,pats atostogose sedi isviso jusu visas ally atostogose sedit :D ereliai :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai