Santrauka: padekit man del liemeneles
Tema sukurta: 2009.06.12 21:28
Pirmas Atgal 1 2 3 4
2012.11.19 21:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


CuteLove
CuteLove
Didmeistris
Keista ta tavo mama ;/
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.04.09 18:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


dufpoo
dufpoo
Naujokas
Mano puske kai jai 13 ir ji jau turejo krutine nupirko teta liemenele tai tetai sviesiai tiesiai mama pasake
ji dar jauna jai nereikia lemeneles
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.06.10 15:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


IJustCare
IJustCare
Didmeistris
aspide rašė:

Parašyk laiška mamai.Laiške ir išdestyk .


Jo pritariu. Na aš mamos irgi norėjau kai ko paklaust, bet nedrysau. Tai mama pasakė "Jei bijai pasakyt pasakyk iš pradžių lapui po to paduok man ir tai pasakysi" Taip padariau labai padeda. Tikrai parašyk na nebutinai laišką gali SMS el.paštu ar tiesiog ant lapo.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.06.10 15:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


IJustCare
IJustCare
Didmeistris
Antėja rašė:

Na jei mama nepastebi, kad reikia liemeneles, tai gal jos dar ir nereikia??? Tai kad yra pirkti labai mazu (vaikisku) dydziu liemeneliu, tai dar nereiskia kad butinai jas reikia nesioti...


Na yra sportinės limenėlės kurios neturi kaušelių
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.05.09 14:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kornelija41
Kornelija41
Naujokas
Sveiki,man 10 metų.Mama pastebejo ir dave man liemenuka.nors jausmas nekoks,bet reikia nesiot.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.07.23 21:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Miriam224
Miriam224
Naujokas
Pasirodys gana anksti, bet liemenėlę pradėjau nešioti nuo 9 metų. Tą paprastą, sportinę, nes jau reikėjo. Kaip paprašiau? Mano sesei buvo 10 taigi abi susitarėme ir paprašėm. ,,Liemenėlę'' pavadinom ,,sportinuku'', bet mama puikiai suprato. Vėliau, kai jau paaugo ir prireikė didesnės sudariau sąrašą daiktų, kurių man reikia mamai ant stalo ir ant galo įterpiau: liemenėlė. Kitą dieną abi su mama nuėjom ir išsirinkom
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai