Tema sukurta: 2015.08.04 11:08
2015.08.04 11:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


pasiausiukas
pasiausiukas
Naujokas
sveikos! kreipiuosi į lietuvaites, turinčias Youtube kanalus ir kuriančias video. neseniai pati įsitraukiau į šią sferą ir ėmiau filmuoti, tad pasidalinkime savais kanalais, apačioje paliksiu ir savąjį :)

https://www.youtube.com/channel/UCpB5dsm-dJ83tRDuOqDvvVw/videos?view_as=subscriber
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.08.04 17:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Aš tai pažėjęs tavo video sakau kad užsiimi belenkuo, bet šiaip simpatiška panelė tai gal tada ir visai nieko
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.08.04 21:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Wheis
Wheis
Naujokas
Tragedija.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.08.04 22:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pončikas
Pončikas
Didmeistris
Tavo antakiai nevienodi ir naudoji per tamsią pudrą
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.08.05 10:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Taiko
Taiko
Patyręs
parafrazuojant klasiką: jei gali nefilmuoti, tai ir nefilmuok . . .
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.08.05 12:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


gavrilovicius
gavrilovicius
Meistras
Visiskas pipec tu turi grozio ir kazkiek iskalbos bet nesi ,,manikene,, taip kad cia nera kazin jau koks kozeris...Neatrodai nei per daug kvaila,nei per aug protinga...Tavo pateikiama informacija video yra apsurdiska,pasakoji kazka apie save lyg kam nors butu idomu,lyg butum didele zvaigzde ir turetum daugybe fanu
Nesakau to mesti tiesiog jai tai darai tai daryk tinkamai:
visu pirma kas cia per temos?zmones nori ziureti tai ka patys gali panaudoti,vienintele normalesne tavo tema apie makiaza,bet ir tai mano galva ji turejo atrodyti tokiu formatu:
Dieninio makiazio pasirinkimas atitinkantis tavo:ir toliau kas nors tokio kaip plauku spalva,veida,odos tona) tiesa sakant nieko nsimanau apie tai...Bet esme,kad reikia zmogu sudominti...
Siek tiek pagooglini,pasiskaitai info pora dieneliu ir apsimetusi didele experte aiskini dieninio makiazo tipus ir juo demonstruoji ant saves ar ant ko nors kito...
svarbiausia temas pakeisk nes db visai ne i tema :
pasakok apie tai kas zmonem aktualu:
tarkim kokia nors ten ,,varskes dieta,, ar kokia bet kokia kita isbandyta ant saves su nuotraukomis pries ir po ir rezultatais apzvelgtais,i ka atkreipti demesi ir ka kaip daryti...
Arbatema: kaip be vargo ir pastangu tureti apvalu ir riesta uzpakaliuka. Zmonems visad norisi visko be vargo ir pasidomejus tikrai rastum budu kaip imanoma nors minimaliai tai padaryti...
Kaip namu salygomis issibalinti dantis...kaip atsikratyti spogu...Kaip suvilioti vaikina kuris nekreipia i tave demesio...5 sexualiausios vakareliu aprangos tipai kuriems neatsispirs nei vienas vyras...
Jai tavo sritis:grozis ir sveikata-tai apie ja ir kuri video...Bet tai ka zmones galetu panaudoti,tai kas jiems idomu,o ne beleka apie save...Gal daugiau video sukurusi ir pati atsiskleistum-nes reiketu daugiau pajuokauti,buti linksmesniai,valdyti savo kuno kalba,nes atrodo gan keistai kai tu saves visai nekontroliuji...
Sekmes tau Goda nenuleisk ranku
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.08.05 12:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


gavrilovicius
gavrilovicius
Meistras
Pončikas rašė:

Tavo antakiai nevienodi ir naudoji per tamsią pudrą


antakiai neprivalo butu vienodi...nei vienas zmogus nera idealiai simetriskas...
Nepavydek poncik
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.08.05 14:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pončikas
Pončikas
Didmeistris
sorry,bet vienas lenktas,vienas kampu yra labai nevienodi
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.08.05 18:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


gavrilovicius
gavrilovicius
Meistras
Ok kaip bebutu i akis nekrenta tie antakiai,bent jau vyrams tai tikrai matyt yra kur vyriskas akis,labiau traukia ne ,,modelis,,bet simpatiska panele...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.08.05 18:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pončikas
Pončikas
Didmeistris
jeigu kuri vlogus grožio tema, turi atitinkamai ir atrodyti..kiek pažiūrėjau,tarp lietuvių yra vienodos temos, dieninis makiažas mano tuštučiai, kas mano rankinėj..va ir autorė - tuštutė
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.08.05 18:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


gavrilovicius
gavrilovicius
Meistras
Pončikas rašė:

jeigu kuri vlogus grožio tema, turi atitinkamai ir atrodyti..kiek pažiūrėjau,tarp lietuvių yra vienodos temos, dieninis makiažas mano tuštučiai, kas mano rankinėj..va ir autorė - tuštutė


Na del sito sutinku ponciuk truksta biski autorei dar ,kad galetu tokius vlogus kurti apie grozi,nes pati tikrai toli grazu nera ikona-bet pasistengusi manau tikrai galetu tokia tapti
Del viso kito,tai ne man teist-nors seip is sono gan juokinga kai zmogus nelabai turi ka papasakot,nelabai turi ka parodyt,neturi jokiu specifiniu ziniu ar talento-bet vis vien zut but verzesi buti populiarus...
Ir man atrodo tuscia...sutinku su tavim ponciuk.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.08.30 16:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Discordia
Discordia
Meistras
Viskas gerai su tais antakiais
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.02.03 12:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kipšiukė
Kipšiukė
Pažengęs
Man apskritai juokinga ir nesuprantama, kai merginos pradeda kurti vlogus ir pasakoja/mokina apie makiažus, odos ar plaukų priežiūrą ar pan. ir dedasi viską žinančios ir suprantančios, nors apie kiekvieną pasakojamą produktą nuskaito gamintojo etiketės aprašymą.

Aš žiūriu tik tuos vlogus, kur merginos ar moterys yra vizažistės, kosmetologės ar turi kirpėjos išsilavinimą ir turi patirties tame ir supratimą apie kalbamus dalykus, o ne tik išsako savo nuomonę. Tada galima ir paklausyti patarimų ar pamokymų, o šiaip tai pritariu pončikui, jei jau kuri video apie makiažus, tai turi ir atrodyti tinkamai. Niekas neklausys patarimų kaip pešiotis antakius, jei pas pačią jie kreivi, ir niekas neklausys patarimų kokią pudrą reiktų naudot, kai pati jos tinkamai nemoki išsirinkt.

Bet jei tau tai teikia džiaugsmo, tai kurk, o turėdama laisvo laiko praktikuokis, mokykis, domėkis ir tobulėk, kad ateityje kuo mažiau klaidų pasitaikytų.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai