Santrauka: Emigracijos mastai ir tendencijos
Tema sukurta: 2006.10.28 18:01
Pirmas Atgal 1 2 3
2009.12.21 15:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


brig
brig
Naujokas
brolis Skotijoje gyvena 5 metus,o mama su mazuoju broliuku jau 3 metai Skotijoj ir nezada grizt.Pragyvenimo lygis ten ir cia labai skiriasi,bet ne visur.ir as buvau isvaziavus i Skotija,tai mane idarbino kaimelyje.ten velniskai viskas brangu buvo.kas pas mus 2lt kainuoja,tai ten 2 svarus.nu grizau,nes uzkniso.vienintele lietuvaite kaimelyje buvau,jauciausi antraruse,beveik nebendravau,nes nelabai mokykloje mokiausi anglu kalba,be to dar ir drovi.galvojau juoksis is manes jei nesamones pezesiu,tad su manim kolegos labai ir nedraugavo.3 menesius isbuvau ir kuomet darbo pradejo vis maziau ir maziau duot(dirbau viesbutyje kambarine),tai nutariau grist Lietuvon.supratau,kad nelabai ten ka uzsidirbsiu be kalbos mokejimo
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.21 21:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


exxxnotorious
exxxnotorious
Pažengęs
visur gerai kur musu nera.esu praleides daug daug laiko londone bet ten gyvent visalaik tai reiskia savo gyvenima svaistyt nezinia kur ir kam.Nieko ner geriau uz gimta kauna kad ir kokia valdzia xujova kad ir kaip viskas brangu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.02.02 22:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Raganiukė
Raganiukė
Didmeistris
magnolija rašė:

Pastaraisiais metais, ypač atsivėrus keliams į Didžiąją Britaniją, itin išaugo lietuvių emigracijos mastai. Nepritampantys, menko išsilavinimo lietuviai gan sėkmingai adaptavosi užsienyje. Itin gero išsilavinimo, perspektyvūs tautiečiai taipogi randa kur kas geresnę terpę tobulėjimui užsienio šalyse. Kas liks Lietuvoje? Vidutinybės ir idėjiniai patriotai?


Lietuvoje liks pensininkai, kurie negaus pensijų, nes jaunimas išvažiavęs uždirbinėja kitų šalių pensininkams...Ko gi blogai kitoms šalims? Ir pigi darbo jėga ir pensijas uždirba:) O Lietuva išnyks...Nei čia pramonės stiprios yra, nei stabilių darbo vietų, nei ką jau savo nuosavo Lietuva turi...Ką turėjo - pardavė arba uždarė...Nei savo naftos, nei elektros, praktiškai - nieko...Net ir pievų nebearia, nes gauna lėšas iš Europos Sąjungos, kad šios dirvonuotų...:) Rimtai gal Europa genocidą vysto Lietuvos atžvilgiu...?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.02.02 23:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Godulys
Godulys
Didmeistris
Raganiukė rašė:
Rimtai gal Europa genocidą vysto Lietuvos atžvilgiu...?

Kai neliks lietuviu, cia gyvens kinieciai :) - taip ES artina prie saves Azijos rinka :)
O jei rimtai, tai ne ES kalta, o musu biurokratai, kurie, prisidengdami ES pirma traukinio bega ir viska ES reikalavimams vercia. Del Ignalinos - nebuvo net rimto pokalbio del atidejimo. O dokumentus del LEO, nors ES reikalavo ju, velavo ar tai pusmeti siusti ir dar po to delse, pateikdami papildymus. Zodziu, patys musu "galvos" ta ES smekla gasdina ir zmonemis manipuliuoja.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.03.03 10:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Witulia
Witulia
Naujokas
Vaziuoju atgal i uzsieni,kad uzsidirbciau pensijai...Beveik metus cia sedziu be darbo.Darbo nera ir stazo nera.Galima rasti kuom uzsiimti,bet atlyginimo neuztenka mokesciam,o dar dukros mokosi.
Nesmerkit migrantu.Ka uzsidirbau zusieni,galejau siek tiek pagyventi Lietuvoje.tikrai galvojau,kad pasiliksiu visam laikui namie...Bet,aplinkybes diktuoja savo salygas...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.04.17 07:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fxx3
fxx3
Didmeistris
siemet pagalvojau, kad labai keista, kad per 20 metu Lietuvoje maciau tik viena buvusi klasioka, ir tai tik is kurio visi juokdavosi kad jis neturi mergos. o labiausiai tai patiko pirmas ir paskutinis klases susitikimas i kuri nuejau, sako tu skolingas uz penkis metus uz kazka, net nesuprasi uz ka ar ten langus plastikinius dejo po baigimo ar ka, tiksliai jau nepamenu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2023.09.28 13:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Fxx8
Fxx8
Didmeistris
man kai pagalvoju apie emigracija, tai net nupurto. stai viena emigrante 13 metu taupe Anglijoje kad nusipirkt masina. Lietuvoje nuejai ir uz 100 eur nusipirkai tas pats chipsu pakelis sako Anglijoje kainuoja 30 proc. pigiau. tai vadinasi ten labai pigi salis. bulves is ukininko pigiau nieks nesupras tikro lietuvio ar imigranto is tailando ar kirgizijos meiles Lietuvai. man tai slykstu ziuret i emigrantus (isdavikus), trinasi su tais savo cemodanais tuose oro uostuose kaip skruzdes. vietoj to kad dirbti Lietuvai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2023.09.28 15:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


LaisvasPilietis
LaisvasPilietis
Didmeistris
Fxx8 rašė:

man kai pagalvoju apie emigracija, tai net nupurto. stai viena emigrante 13 metu taupe Anglijoje kad nusipirkt masina. Lietuvoje nuejai ir uz 100 eur nusipirkai

Šrotų ir ten esama.
tas pats chipsu pakelis sako Anglijoje kainuoja 30 proc. pigiau. tai vadinasi ten labai pigi salis. bulves is ukininko pigiau

Nors ir dynai, vis tiek neimčiau, tai koks skirtumas?
man tai slykstu ziuret i emigrantus (isdavikus), trinasi su tais savo cemodanais tuose oro uostuose kaip skruzdes. vietoj to kad dirbti Lietuvai.

Nesugeba čia dirbti, be kvalifikacijos niekam nereikalingi arba nenori dirbi už minimum. Tokia vyraujanti masė. Iš man žinomų daugybės išvažiavusių tik vienas atvejis, kai išvažiavo kvalifikuota. Užtat žinau, kai išvažiavo mokslų daktaras, dėstytojas - ir ten asfalto duobes lopė. Įdomu, kolegoms sakė, kiek mokslų baigęs? ))
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
Pirmas Atgal 1 2 3
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai