Tema sukurta: 2012.09.23 11:59
2012.09.23 11:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Juscikita
Juscikita
Naujokas
Brangieji, susiduriau su tokiu klausimu- kokią kalbą mokytis? Šiemet įstojau vgtu transporto vadybą (žodžiu logistika) ir nenorint likt ant ledo suprantu , jog be užsienio kalbų neišsiversiu. Gal galėtumete patarti kokią rinktis? Su kuo ta mūsų Lietuvėlė bendrauja:) Šiuo metu puikiai moku rusų , lenkų ir šiaip taip anglų. Susidomėjau skandinavistika todėl dabar šokinėju nuo norvegų kalbos prie danų. Norvegų man pasirodė ir gražesnė ir lengvesnė , bet gal danų perspektyviau...vaje visai susipainiojau,todėl kreipiuosi į jus:)gal kas turi kokios informacijos ar patirties? ačiū:)*
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.09.23 12:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Kalba įeina į studijų programą? Paprastai renkamasi ta, kurią jau mokeisi mokykloje (šuo atveju, anglų), nes nuo visiško nulio, man rods, niekas ten nemokina...
Nors gal ir klystu. Aš rinkausi tokią, kokią mokiausi mokykloj.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.09.23 13:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Juscikita
Juscikita
Naujokas
vienos anglų kalbos neužteks mano manymu, norėčiau dirbti su vakarų europa ar skandinavais bet čia ir prasideda klausimai-danu ar norvegų?o gal vokėčių? kas ten žino kaip geriau...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.09.23 13:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dmx24
Dmx24
Meistras
Nu visų tai neišmoksi, vienuose regionuose labiau viena kalba reikalinga, kituose kita.. Priklausomai nuo to su kokiomis įmonėmis teks dirbti ir kokie bus užsakymai.. Visiems neįtiksi
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.09.23 13:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KristinaAd
KristinaAd
Moderatorius
Pabandyk pažiūrėti, kokie yra reikalavimai logistikos firmose, ypač tose, kur tu svajotum dirbti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.09.23 14:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


D43m0n
D43m0n
Naujokas
Anglų, Vokiečių, Rusų
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.09.23 14:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


D43m0n
D43m0n
Naujokas
Rusų ir Anglų užtekti turėtų, bet jeigų nori geriausiai suktis tai ir Vokiečių reikėtų. Nors, kaip jau rašiau pagal reikalavimus kuriuos kelia daugelis logistikos įmonių užtenka rusų ir anglų.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.09.26 13:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Juscikita
Juscikita
Naujokas
Ačiū labai už nuomonę
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai