Tema sukurta: 2010.01.19 14:46
2010.01.19 14:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


RaudoniBatukai
RaudoniBatukai
Pažengęs
sveiki vakar susilaužiau kojos pirštuką (antrą po nykščio) ir man smalsu ar neturėjo kokio nors įtvaro dėti ? Nes peršvietė, sako: taip, jūs neklydote, tikrai lūžęs...ir palinkėjo atsargiai vaikščioti
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.01.19 14:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


atsipūtusi
atsipūtusi
Didmeistris
Praėjusią vasarą man buvo lūzęs 4 pirštas, tai turėjau visą mėnesį gipsą. Gal tai priklauso nuo lūžio pobūdžio, bet man gipsavo.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.01.19 14:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


RaudoniBatukai
RaudoniBatukai
Pažengęs
mmmm keista kažkaip, o koks gali būti pobūdis? ...nes aš db galvoju, o kas, jeigu kreivai suaugs ?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.01.19 14:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


waidis
waidis
Patyręs
jei kreivai suaugs, tai tures vel sulauzyti kad suaugtu gerai, antraip skaudes visa gyvenima
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.01.19 14:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


atsipūtusi
atsipūtusi
Didmeistris
Man gydytoja pakomentavo nuotrauką, kad tai periferinis lūžis, o kaip lūžo tavo pirštelis-nežinau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.01.19 14:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


RaudoniBatukai
RaudoniBatukai
Pažengęs
ech, man ten niekas nekomentavo nuvažavau i traumatologo pamainos galą, tai jaučiu nelabai jam ir rūpėjo...manau, blogiau nebus, jeigu pabandysiu nuvažiuoti kitur...kažkaip vis ramiau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.01.19 16:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Termosas
Termosas
Moderatorius
Man pats mažiausias pirštukas buvo lūžęs, tai važiavau į traumatologinį su mintim, kad gali tekt nešiot gipsą, bet kaip ir temos autorei,tiesiog konstatavo faktą,kad yra lūžis,davė kelis patarimus kaip saugiai prižiūrėti lūžio vietą ir tiek. Realiai dėl to didelio diskomforto nejaučiau, tik dvi pirmas dienas buvo sunkiau vaiksčiot.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.01.19 16:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Per smulkūs ten kaulai, kad gipsuot.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.01.19 16:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


smalse009
smalse009
Pradedantysis
ir man buvo luzes mazasis pirstelis gydytojas konstatavo fakta pasiule laikyti siltai nes buvo ziema ir atsargiau maikscioti po poros savaiciu nieko nejauciau sugijo lyk niekur nieko
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.01.19 17:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sandrius
Sandrius
Pažengęs
kartais tiesiog standziai bintuoja ir uzpilta tam tikrais klijais, kad sukietetu; gipsuoti aisku nelabai yra ka
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.01.19 18:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Titanasxx
Titanasxx
Didmeistris
Piktaskeksas rašė:

Per smulkūs ten kaulai, kad gipsuot.


taip, geriausia amputuot is karto....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.01.19 19:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


RaudoniBatukai
RaudoniBatukai
Pažengęs
na vat, nesuprasi tų medikų...nuvykau į kitą ligoninę tai pamatę nuotrauką kojytę iš karto sugipsavo i....mmm storijos moralas būtų toks-jei pats nelįsi aiškintis, kas kaip ir kodėl, tai liksi su kreivai sugijusiu pirštuku....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.01.19 20:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sheila
Sheila
Didmeistris
EžiukasRūke rašė:

na vat, nesuprasi tų medikų...nuvykau į kitą ligoninę tai pamatę nuotrauką kojytę iš karto sugipsavo i....mmm storijos moralas būtų toks-jei pats nelįsi aiškintis, kas kaip ir kodėl, tai liksi su kreivai sugijusiu pirštuku....


gerai būtų, kad liksi. jaunystėj buvau susilaužius rankos pirštą, tai teko dar kartą laužt, kad ištiesintų :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.01.19 23:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


GreenLife
GreenLife
Pradedantysis
man buvo luzes kojos nikstys per fule tj lbj skaudejo negalejau pastatyti kojos ant zemes tj anglai daktarai pasake isgerti paracitamolo ir prais D nesme kad negalejau kojos ideti i bata ir paeiti dabar jaigu kurnors stiprau spyru tj labai skauda ta pirsta.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.04.18 22:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fightingfalcon
fightingfalcon
Naujokas
Man 2 kartus dejo i langete del luzusio pirsto,o dabar net nevarau i ligonine...Su pleistru apvyniojau su kitu pirstu ir viskas...Vistiek vaiksciosiu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.05.29 17:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


smergelis
smergelis
Pradedantysis
man nuluzes visai buvo parietejo po stalu kruvinas :S bet isimeciau i stiklaini ir isejau i poliklinika
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.11.02 20:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Patė
Patė
Naujokas
Laba, norėjau paklausti šokau nuo laiptelo ir laabai daba skauda pirštą ar gali būti , kad lūžęs važiuot į traumatologinį ar ne? Jūs sakot , kad vieniem gipsavo kitiem ne , ar reik gipsuot?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.11.02 21:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Digitus
Digitus
Moderatorius
Laba, norėjau paklausti šokau nuo laiptelo ir laabai daba skauda pirštą ar gali būti , kad lūžęs važiuot į traumatologinį ar ne? Jūs sakot , kad vieniem gipsavo kitiem ne , ar reik gipsuot?


Žiopliuke, nuvažiuok blogiau nebus. Iš principo nieko stebuklingo nepadarys, bet bent bus ramu. Juk galimos yra įvairios komplikacijos, jeigu pvz lūžtant pažeidė kaulas kraujagyslę ar pan. Be to reikia įtvirtinti kad nejudėtų. Žodžiu savigyda užsiimti tikrai nėra prasmės.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.12.08 13:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ramune77
Ramune77
Naujokas
Bent jau man kai taip buvo su čiurną panašiai, tai dėjo čiurnos įtvarą. Tai manau tau turėjo uždėti. :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.09.02 13:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


RugileRar
RugileRar
Pradedantysis
Na tik nereikia kaltinti medikų iš karto, yra kelios strategijos, kaip gydyti lūžius. Gal lūžis buvo nepaslankus, tad gydytojai norėjo tave išgelbėti nuo nepatogaus gipso, o kiti kai jau pati prašei, uždėjo. Keista, kaip žmonės net truputį nesusiję su medicina aiškina gydytojams, kaip jiems dirbti savo darbą. Jei jausi diskomforta, yra geri itvarai sportui, pades greiciau grizti i normalu gyvenima ir pamirsti is viso, kad kazkas luzes buvo.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai