Tema sukurta: 2014.10.16 19:39
2014.10.16 19:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


nike19
nike19
Pradedantysis
labas vakaras, mes esam 85 lygio , ir aisku turim tuos stilius. ....pas mane ju septyni, noriu sokti kaip visi ten normalus zmones, o mums primeta kazkoki zom biu soki......ka reikia daryti, kad mes galetume sokti kaip visi?aciu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.10.17 12:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KasmyroMafija
KasmyroMafija
Moderatorius
Kai kurie stiliai yra su šokių judesiais.
Tad turite išsaugoti tą stilių, kuris be pradinio kitokio šokių judesio.
4, 6 ir 7 stiliai yra su kitokiais šokių judesiais. Tad jei norite šokti paprastai, šių stilių nesirinkite.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.10.25 00:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


676
676
Pradedantysis
Norejau suzinoti, o jeigu as uzsidejes tuos 4 arba 6, arba 7 stilius, nuejes i parduotuve nusipirksiu kita soki, ar man ant situ stiliu soki pakeis?? Ar noredamas kito sokiu stiliaus as butinai turiu deti ji pirkdamas kazkur kitur? Ar butent kaip tik tuos sokiu stilius ir turiu pirkti ant 4-o, 6-o ir 7-o stiliu???
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.10.27 10:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KasmyroMafija
KasmyroMafija
Moderatorius
676 rašė:

Norejau suzinoti, o jeigu as uzsidejes tuos 4 arba 6, arba 7 stilius, nuejes i parduotuve nusipirksiu kita soki, ar man ant situ stiliu soki pakeis?? Ar noredamas kito sokiu stiliaus as butinai turiu deti ji pirkdamas kazkur kitur? Ar butent kaip tik tuos sokiu stilius ir turiu pirkti ant 4-o, 6-o ir 7-o stiliu???


4, 6, 7 stiliai yra baziniai, kaip ir šokis 1, 2, 3, 5 ir t.t. stiliuose, tik tie šokiai kitokie. Bet kokį šokį nusipirkus parduotuvėje ir užsidėjus, jį rodys ant bet kurio stiliaus, ant kurio naudosite.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai