Tema sukurta: 2008.11.04 21:35
1 2 3 4 5 Toliau Paskutinis
2008.11.04 21:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fraiser
fraiser
Meistras
Pastaruosius metus mano tikėjimas labai keitėsi, labiausiai save priskirčiau kalvinistams, dar kažkam papasakojus apie savo tikėjimą, jį pavadino new age. Mano šeima kiekvieną sekmadienį vaikšto į bažnyčią, o aš jau kelinti metai ten prastuminėju laiką apžiūrinėdama žmonių aprangą ir pan. Kai vieną sekmadienį mamai pasakiau, kad nenoriu eiti į bažnyčią, nes paprasčiausiai aš nepripažįstu mišių, ji pasakė, kad kol gyvenu jų namuose, turiu laikytis jų taisyklių, nes atseit buvimas kartu sustiprina tikėjimą. Ką manot apie tai?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.11.04 21:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Marlin
Marlin
Meistras
Aš iš viso į Dievą netikiu. Ir manęs į bažnyčia tėvai net jėga neištemptų. :-P
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.11.04 21:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pasisiauses
Pasisiauses
Moderatorius
Kažkoks šantažas
"kol gyveni pas mus, neturi teisės į laisvą pasirinkimą"
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.11.04 21:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fraiser
fraiser
Meistras
Pasisiauses> ne, nu ji man aišku, kad leidžia tikėt kuo aš noriu, bet esmė ta, ka privalau eiti į tą bažnyčią. Aš šiaip paprastom dienom kartais užsuku, nes ten šiaip tokia aplinka, kur labai gerai pamąstyt, bet tik ne į mišias. Aišku, man nesunku ten pasedėt valandą, paklausyt gospelo, bet galėčiau ir naudingiau laiką leist.. Ir aš neįsivaizduoju kaip jai paaiškint, kad mano tikėjimo tiesos kitokios, kad ten jaučiuos ''ne prie ko''. Ji tiesiog nesupranta, kaip dėl jų aš negaliu ten nueit.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.11.04 21:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vandenis
Vandenis
Meistras
O aš vakar nusprendžiau, kad nebetikėsiu Dievu, nes tokio nebuvo, nėra ir nebus.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.11.04 21:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fraiser
fraiser
Meistras
Medėja> oi, kiiek aš jai nepasakojau, dėsčiau 10 kartų, bet ji įsikibus savo - šeima ir mišios-neatsiejami.. daaah
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.11.04 22:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Toffy
Toffy
Naujokas
Manęs niekas neverčia eiti i bažnyčią aš einu savo noru ir stengiuosi kuo daugiau nes aš tikiu į Dievą ir manau tikėti kaškuom yra geriau...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.11.04 22:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


TempusVernum
TempusVernum
Didmeistris
lynsey rašė:

Pastaruosius metus mano tikėjimas labai keitėsi, labiausiai save priskirčiau kalvinistams, dar kažkam papasakojus apie savo tikėjimą, jį pavadino new age. Mano šeima kiekvieną sekmadienį vaikšto į bažnyčią, o aš jau kelinti metai ten prastuminėju laiką apžiūrinėdama žmonių aprangą ir pan. Kai vieną sekmadienį mamai pasakiau, kad nenoriu eiti į bažnyčią, nes paprasčiausiai aš nepripažįstu mišių, ji pasakė, kad kol gyvenu jų namuose, turiu laikytis jų taisyklių, nes atseit buvimas kartu sustiprina tikėjimą. Ką manot apie tai?


Et... nesuprantu tokio fanatizmo. Mano giminė gan religinga, bet man tai nebuvo jokios prievartos. Gal dėlto ir neturėjau sunkios vaikystės, nagai sudegint bažnyčias neniežti, su religijos išpažinėjais beveik nesiburnoju
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.11.04 22:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mirstu
mirstu
Naujokas
tikiu sawim daugiau niekuom ner cia ko suskysti pries kaskoki dieva jai neturyt kas weikt ir eikit i ta baznycia ;D man ten netraukia
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.11.04 22:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


vmm
vmm
Pradedantysis
Jei įdomu, ką aš manau... Manau, kad tai arba gresia ilgalaikiu rimtu konfliktu, arba vienos pusės nusileidimu. Ilgalaikis konfliktas -- dėl to, kad jei žmonės nebesutaria dėl vieno dalyko pakankamai dažnai (pvz. šiuo atveju -- kiekvieną savaitgalį) ir dėl jo ginčijasi, dažniausiai santykių krizinės apraiškos ima reikštis kitose vietose (tarkim, bus uždėtas "tabu" pakankamai atviriems moteriškiems drabužiams, mat jie neatitiks katalikiško mentaliteto nustatytų normų). O jei vienos pusės nusileidimas -- arba Tu pajausi, kad geriau "kol gyveni tėvų namuose, laikytis jų taisyklių" arba iš tėvų pusės ateis nuolaida.
Šioje vietoje, žinoma, galima ir sumanipuliuoti tėvais, bet tai jau sąžinės reikalas... Pagalvok, galbūt Tau kartais ima svaigti galva, būnant patalpoje su daugybe žmonių ir mažai oro... Galbūt Tave ima nevaldomas miegas stovint ir nieko neveikiant... Galbūt tiesiog Tau "sąžinė" neleidžia eiti į tą vietą, kai apie viešas kunigų nuodėmes tiek ir tiek žiniasklaida skalambija...
O aš sekmadieniais labai daug mokindavausi, nuo pačio ryto, nes mokyklos laikais paprastai pirmadieniai būdavo sunkios dienos

v.

lynsey rašė:

Pastaruosius metus mano tikėjimas labai keitėsi, labiausiai save priskirčiau kalvinistams, dar kažkam papasakojus apie savo tikėjimą, jį pavadino new age. Mano šeima kiekvieną sekmadienį vaikšto į bažnyčią, o aš jau kelinti metai ten prastuminėju laiką apžiūrinėdama žmonių aprangą ir pan. Kai vieną sekmadienį mamai pasakiau, kad nenoriu eiti į bažnyčią, nes paprasčiausiai aš nepripažįstu mišių, ji pasakė, kad kol gyvenu jų namuose, turiu laikytis jų taisyklių, nes atseit buvimas kartu sustiprina tikėjimą. Ką manot apie tai?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.11.04 22:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fraiser
fraiser
Meistras
TempusVernum> jergau, nereikia taip perdėti ;D nėra jie religiniai maniakai. Man labiau jie panašūs į tas bobutes, kurios į bažnyčią eina dėl vaizdo. Žinoma, jie tiki, bet realiai jie elgias tikrai ne taip, kaip turi elgtis ''padorus katalikas''. Ir gal jie bando sukurti ''pavyzdingos šeimos vaizdą''. Visa šita situacija man lb primena simpsonus, kai Lizai nedraudžia būti budiste, bet ji turi eiti į mišias, kad neišsiskirti iš kitų springfildo šeimų : DDD tikrai užknisa.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.11.04 22:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Masha
Masha
Pradedantysis
Hmm, na kaip matau tau nėra visiška kankynė eit į bažnyčią. Tiesiog tu per daug tai sureišmini, čia beveik tas pats kas ryte išvesti šunį: nenori, bet reikia.
Ir, manau, čia labiau esmė ne pačioje bažnyčioje ar ėjime į ją , o labiau tame, kad tau neleidžia laisvai rinktis, to ko tu nori, o ne tai kas tavo šeimai patinka.;]
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.11.04 22:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Lokis
Lokis
Meistras
Pirma-tai jie tau tikrai nieko blogo nedaro
Antra..tavo isitikinimai nepriestarauja misioms,paprasciausiai tu kol kas pati neturi aiskios pozicijos del savo tikejimo-"gal new age,gal dar kazkas"
Ir trecia..:
Jūs, vaikai, klausykite Viešpatyje savo tėvų, nes tai teisinga.
'Gerbk savo tėvą ir motiną', - tai pirmasis įsakymas su pažadu: 'Kad tau gerai sektųsi ir ilgai gyventum žemėje'


Pagerbk savo mama nueidama kartu ten kur jai svarbu-tavo rodoma pagarba bus ivertinta Dievo ir zmoniu bei pelnys jai taip svarbia pagarba zmoniu akyse,o tau Viespaties palankuma jei pasielgsi pagal Jo Zodi.
O dar pora meteliu-ir tapusi savarankiska gyvensi kaip noresi,bet pagarba tevams parodyta tada kai jiems to reikejo tau dar ne karta sugris Dievo palaiminimu-nes tai yra gerai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.11.04 22:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Loki,
tavęs čia mažiausiai reikia. "Gerbk savo tėvus" tai nereiškia, kad kaip šuva jiems paklusk. Nuo kada žmogus neturi teisės rinktis?

Lynsey,
o kaip ten sako- dievas yra visur? Lik namuose ir ten bendrauk su dievu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.11.04 22:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


closer
closer
Pažengęs
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.11.04 22:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Lokis
Lokis
Meistras
mylimukė>
nuoskauda tevams tai beda. Reikia atrasti jegu jiems atleisti,net jei jie to ir nepraso,nes sito tau reikia labiau negu jiems netgi ir nesvarbu kokia teisi ir nuskriausta sau atrodai-reikia atleist.
Tik tada suprasi skirtuma tarp pagarbos ir "paklusimo kaip suniui".
O dabar-nesupranti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.11.04 23:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sheila
Sheila
Didmeistris
lynsey, nereikia taip kategoriškai. netikiu ir taškas. aišku, čia beveik šantažas iš tėvų pusės, bet reikėtų rast kompromisą. bandyk prisiprašyt, kad bent jau ne kiekvieną sekmadienį verstų eit.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.11.04 23:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Lokis rašė:
mylimukė>
nuoskauda tevams tai beda. Reikia atrasti jegu jiems atleisti,net jei jie to ir nepraso,nes sito tau reikia labiau negu jiems netgi ir nesvarbu kokia teisi ir nuskriausta sau atrodai-reikia atleist.
Tik tada suprasi skirtuma tarp pagarbos ir "paklusimo kaip suniui".
O dabar-nesupranti.


Su tavim neverta veltis į diskusijas, nes rašai kaip užsuktas ir neskaitai, ką tau rašo. SĖKMĖS.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.11.04 23:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Lokis
Lokis
Meistras
skaitau ka raso,nors neskaityt gal ir lengviau butu.
Aciu uz palinkejima.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.11.05 09:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ceburekas
ceburekas
Meistras
siulau baigt tuos piktazodziavimus(prosti ego gospody i pamylui..a?) ir visi mars i varzybas keliais apie baznycia.reik keist poziuri ir ieskot nauju formu,o varzybinis elementas,azartas+adrenalinas,kaip tik tai ko mums taip truxta.susiskirstyt pagal amziaus grupes etc ir go on..prizas-sklypas antakalnio kapinese...na cia pvz
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 5 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai