Tema sukurta: 2008.11.04 21:35
Pirmas Atgal 1 2 3 4 5
2010.06.27 20:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


creed
creed
Patyręs
fraiser rašė:

TempusVernum> jergau, nereikia taip perdėti ;D nėra jie religiniai maniakai. Man labiau jie panašūs į tas bobutes, kurios į bažnyčią eina dėl vaizdo. Žinoma, jie tiki, bet realiai jie elgias tikrai ne taip, kaip turi elgtis ''padorus katalikas''. Ir gal jie bando sukurti ''pavyzdingos šeimos vaizdą''. Visa šita situacija man lb primena simpsonus, kai Lizai nedraudžia būti budiste, bet ji turi eiti į mišias, kad neišsiskirti iš kitų springfildo šeimų : DDD tikrai užknisa.


tevas pasakojo kad kunigai noredami pritraukti zmoniu i smilkalus narkotiku (nzn kokiu tiksliai) pridedavo. bobukes nezinodamos priprasdavo prie to ir del to verziasi i baznycia - pasinarkasint.


pas mus giminei yra tokiu bobukiu kur i baznycia eina kelis kartus per diena. gali psirodyti neimanoma bet taip yra. va tau ir narkotikai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.06.27 21:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Comtesse
Comtesse
Didmeistris
Velniop tą bažnyčią, pedofilų ir išgamų, vagių ir melagių lizdą.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.06.27 21:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


IFP
IFP
Didmeistris
Comtesse rašė:

Velniop tą bažnyčią, pedofilų ir išgamų, vagių ir melagių lizdą.


Iš kur tiek pykčio ir pagiežos?

Deja, celibatas iš tiesų atveria kelią iškrypėliams į seminariją, daug ką iš normalių žmonių atbaido tai, kad kunigystė užkerta galimybę turėti teisėtų santykių su moterimis. Tačiau ne visi jie yra pedofilai, išgamos ar melagiai -toli gražu. Tarp jų daug yra pasišventusių, išmintingų - tikrų šviesuolių.

Nederėtų niekinti tai, ko nesupranti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.06.27 21:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


IFP
IFP
Didmeistris
fraiser rašė:

Pastaruosius metus mano tikėjimas labai keitėsi, labiausiai save priskirčiau kalvinistams, dar kažkam papasakojus apie savo tikėjimą, jį pavadino new age. Mano šeima kiekvieną sekmadienį vaikšto į bažnyčią, o aš jau kelinti metai ten prastuminėju laiką apžiūrinėdama žmonių aprangą ir pan. Kai vieną sekmadienį mamai pasakiau, kad nenoriu eiti į bažnyčią, nes paprasčiausiai aš nepripažįstu mišių, ji pasakė, kad kol gyvenu jų namuose, turiu laikytis jų taisyklių, nes atseit buvimas kartu sustiprina tikėjimą. Ką manot apie tai?


Aš manau, kad kiekvienas žmogus turi teisę į savo tikėjimą, tačiau ir kiekvienos šeios tėvai turi teisę įtvirtinti tam tikras šeimos tradicijas. Ir jeigu viena iš jų - mišių lankymas drauge - į tai galima ir pažvelgti kaip į šeimos tradiciją, o ne savojo tikėjimo išraišką.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.17 12:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


erzet
erzet
Naujokas
ashachera rašė:

Man mociute prota del to knisa Bet jau susitaike, kad as i ja neinu ir neisiu Na nebent per kaledas Ir vestuves


tai kokio makaro tu i ja eisi per kaledas ir per vestuves? jei ji tau nereikalinga? priestara kazkaip jauciasi paciam sau...keista.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.17 12:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


erzet
erzet
Naujokas
Monarchas rašė:

fraiser rašė:



Pastaruosius metus mano tikėjimas labai keitėsi, labiausiai save priskirčiau kalvinistams, dar kažkam papasakojus apie savo tikėjimą, jį pavadino new age. Mano šeima kiekvieną sekmadienį vaikšto į bažnyčią, o aš jau kelinti metai ten prastuminėju laiką apžiūrinėdama žmonių aprangą ir pan. Kai vieną sekmadienį mamai pasakiau, kad nenoriu eiti į bažnyčią, nes paprasčiausiai aš nepripažįstu mišių, ji pasakė, kad kol gyvenu jų namuose, turiu laikytis jų taisyklių, nes atseit buvimas kartu sustiprina tikėjimą. Ką manot apie tai?




manau, kad ji, manes i baznycia neste nenunestu. O iki 18 laikytu namie. Tad neiciau. Reiktu, dantim i siena isikabinciau. As netoleruociau, to, kad man primetinetu savo tikejima (netgi jei tai motina). As turiu savo nuomone (netgi budamas 17), ir turiu teise tam tikrus dalykus nusprest pats.


aha..turi. tik kokie tie dalykai? kaip skaniai prikimsti pilva..kaip smagiai praleisti laika..kaip tureti daug pinigu ir nieko neveikti. faktas vienas - materialine butybe esi...ir nematai toiau savo nosies. ne tame esme kaip gauti paciam sau...esme slypi kituose dalykuose..taip pat kaip ir laime bei meile..bet, ar verta apie tai kalbeti..juk nesuprasi.
:)
nosink personal. cia subjektyvi mano nuomone.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.08.19 15:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


retrisa
retrisa
Naujokas
Mane irgi verčia... Ką man daryt kad ten neidomu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.08.22 08:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fxx3
fxx3
Didmeistris
retrisa rašė:

Mane irgi verčia... Ką man daryt kad ten neidomu


Dievo nera, Ieva Strazdauskaite irgi saukesi Dievo pagalbos kai ja zude kazkokie kaip policija teige "asmenys be tautybes" ir kuo viskas baigesi ? nors ji prisikentejo labiau net uz pati Kristu (kuris buvo tik plakamas rimbu), o kaip rase Strazdauskaitei vien i veido sriti teko 40 kirciu kai ja kapojo kastuvais. tai apie koki Dieva tada cia eina kalba.
galbut yra kazkokios super issivysciusios civilizacijos musu Paukciu Tako galaktikoje, nes panasiu i musu Saules sistema dariniu yra milijardai. o Dievas gal ir yra kaliniams nebent, nes tie ir kryzius pasikabine nesioja ir kunigai dar ateina jiems koju numazgot
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai