Tema sukurta: 2013.01.03 18:02
2013.01.03 18:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Matufa
Matufa
Naujokas
Sveiki,mane apgavo zaidejas gintaras55 .Na ,jis pasiule man krd as kaip kvailys sutikau ,jis paprase mano skype as jam daviau .Jis per ten atsiunte man kazkoki hack'a ir pasake tipo atidaryk(zinau kad negalima naudotis hack'ais ar dar kokiom nesamonem ,bet as uzkibau) hacko pavadinimas "mafijos karai krd" na ten ismeta lentele ir reikai surasyti username ir pasword'a kai paspaudi ok Kompas pradeda floodinti mano nick'a ir pasvorda ir nieko neimanoma padaryti tik isjungti pc.As isigandes isjungiau pc ,ijunges ijejau i Mafijoskarus ir mano slaptazodis buvo pakeistas,todel as ji susigrazinau per gmail.Ijejas pasigedau 52Kreditu ir 1 kompiuterio,kitas viskas buvo vietoje. Ir as noriu paprasyti kad adminai sugrazintu visa mano turta.Nezinau kodel neina padaryti foto skypes chato ,bet jus galesit paziureti per teamwiever

P.S Jai adminai nori,gali mane pakviesti i skype galesiu atsiusti ta hack'a ,mano skype: mahtac16. Bet kam tikrai nesiusiu to hack ,tures irodyti kad yra admin :).
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.01.04 13:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KasmyroMafija
KasmyroMafija
Moderatorius
Jums buvo atrašyta žaidime.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.11.15 19:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Maite
Maite
Pažengęs
O galima per superpanele naudotis hack'ais? Ar neužblokuoja?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.11.17 13:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KasmyroMafija
KasmyroMafija
Moderatorius
1235 rašė:

O galima per superpanele naudotis hack'ais? Ar neužblokuoja?


Draudžiama naudotis bet kokiomis neleistinomis priemonėmis.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.12.01 14:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


LAzzyPonny
LAzzyPonny
Naujokas
Ar jus bent zinot vaikai kas yra hack? :DDDD

o tave ten per skype tesiog nuspamino :D mulki neatidarinek file su exe juo labiau is nepazystamo zmogaus dziaukis kad tik zaidimo koda pavoge...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai