Tema sukurta: 2009.10.06 10:12
2009.10.06 10:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


dianukas
dianukas
Pažengęs
sveikos, gal kas is jusu dirba manikiurininke (turbut vyru manikiurininku nera, as taip manau...)? jei taip gal papasakokit ar sunku, gal susiduret su konfliktinem situacijom su kliente ar kokiu geru dalyku nutiko? as pati noriu to dalyko ismokt ir but manikiurininke tai man uztai labai idomu kaip ten kas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.06 15:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


skaistuole
skaistuole
Pradedantysis
na, kiek zinau, tai manikiurininkes yra universalios - tiek vyrams, tiek ir moterims. Tik irankiai ir priemones - skirtingi.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.06 16:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Velnias, perskaičiau manufaktūrininkės galvoju kas čia per..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.06 18:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


niolika
niolika
Meistras
dianukas rašė:

konfliktinem situacijom


- Aaaaa!!! Tu man nagą nuplėšei!!!
- Vadinasi, kitus tamsiai violetiniai teks lakuoti
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.08 14:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gitta
Gitta
Naujokas
Labukas Dianuk, manikiurininke tapt nera sunku,bet vien tik manikiurininke buti nepatarciau,per sunku ir per mazai uzdirbsi...Visa diena sedesi susirietus ir naudos mazai...Patarciau praplesti profesija....As gyvenu Vokietijoje, cia ilgai mokiausi ir tapau kosmetologe :i tai ieina manikiuras ,pedikiuras,makiazas,masazai visokiausiu techniku...Veliau nagu dizainere(gel.nag.) ir vizaziste...buvo ilgas kelias,bet viskas atsiperka....Na sudetingu klienciu neturejau,bet kartais buna ir kebliu situaciju...Jai kliente turi nagu grybeli turi saugotis ,kad pati neuzsikrestum,turi turet dezinfekcijos priemoniu lb lb svarbu.As esu maciusi ir vyru manikiurininku Na jai dar kiltu kokiu klausimu,klausk-patarsiu kuo galesiu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai