Santrauka: ...sugadintas amziams...
Tema sukurta: 2014.05.08 16:44
Pirmas Atgal 1 2
2014.05.09 16:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ritsuka
Ritsuka
Meistras
Adara rašė:
susirask vaikina ;)


Jai tik 11 metų, žmogau, ar tu pablūdai?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.05.09 16:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Liamba
Liamba
Didmeistris
Redinukas rašė:

Noreciau ja susigrazinti, galbut visa draugyste galima atkurti? Supraskit, nelabai kas tinka man kaip geriausios drauges. Tik ta buvusi geriausia drauge labiausiai tinka man, o jai - as. Tiesiog noriu kaip nors jai atkersyti, jas abi isskirti ir tureti vel savo viena vievintele geriausia drauge.


O kodėl nori turėti tik vieną draugę? Juk galima su daug kuo bendrauti, žaisti mokykloje. Ir kalbi vien tik apie mergaites...tikiu, kad klasėje turi ir daug šaunių berniukų:)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.05.09 17:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Chaamal
Chaamal
Patyręs
Ritsuka rašė:

Adara rašė:

susirask vaikina ;)




Jai tik 11 metų, žmogau, ar tu pablūdai?


ir kas cia tokio kad jai 11 metu? as gi ne tai turiu omeny kad ji su tuo vaikinu laizytusi :D turiu omeny kas smagiai leistu laika ;)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.05.09 17:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ritsuka
Ritsuka
Meistras
Adara rašė:
ir kas cia tokio kad jai 11 metu? as gi ne tai turiu omeny kad ji su tuo vaikinu laizytusi :D turiu omeny kas smagiai leistu laika ;)


Tuomet sakyk ''drauga''...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.05.11 14:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Redexa
Redexa
Pradedantysis
Adara rašė:

GoXxXis rašė:



Oi...Priminė man irgi panašų įvykį su drauge..Mes irgi su ta drauge buvome kaip sesės, tačiau retą kas turi TIKRĄ DRAUGĄ...Aš turiu TIK geras drauges...Numesk tą draugę į šalį ir bandyk susirasti naujų draugų Gal kieme yra tavo amžiaus draugių?Gal kaip kur nors važiuosi pamatysi, kad kažkokiai mergaitei kažkas nukito ar pan., padėk jei ir užmesk pokalbį...Ir galu gale kam tau tą netikra draugė išdavikė?Ir vistiek kažkada jei taip atsitiks, kad ją visi išstūms ir ji netūrės kam pasiguosti ir tau ji guosis...(mano draugei taip buvo, o ji pasimokė) Gal susirask kokį nor berniuką




pritariu


Ech... Lengva jums kalbeti. Juk sakiau, gyvenu uzmirstame kaimelyje, jokiu vaiku ten nera! Mokykloje visi man per vaikiski. Mergaitems vien tik barbes galvoje, o berniukams tik masineles galvoje. Vaikina gal ir galeciau rast, bet man truputi geda ji ir tureti. Tiesiog patarkite, kaip sugrazinti draugyste?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.05.11 14:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DonatasSL
DonatasSL
Meistras
Tavo drauge,pati turi nuspresti,ar nori toliau su tavim bendrauti.Kuom labiau stengsies susigrazinti,tuo labiau menkinsi save,ir busi maziau patraukli kitiems,vnz juokinsi jos naujasias drauges.Palauk truputi,nerasyk kuri laika,ir paziurek kas is to iseis
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.05.11 15:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Redexa
Redexa
Pradedantysis
DonatasSL rašė:

Tavo drauge,pati turi nuspresti,ar nori toliau su tavim bendrauti.Kuom labiau stengsies susigrazinti,tuo labiau menkinsi save,ir busi maziau patraukli kitiems,vnz juokinsi jos naujasias drauges.Palauk truputi,nerasyk kuri laika,ir paziurek kas is to iseis


Nee, ji jau su manimi nedraugauja. Nu ta prasme, kad ne taip kaip su geriausia drauge. Tiesiog gana retai pasikalbame, paveikiame ka nors ir tiek. Jau tiesiog jos abi jau yra kaip tikros gyvenimo drauges. Nieko laukti negaliu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.01.02 00:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Karolina269
Karolina269
Naujokas
Blemba tu bsk raminkis, geriausia drauge nera lesbiete.. rink žodžius d*
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai