Santrauka: ka manote apie kuriniuos?
Tema sukurta: 2011.01.31 12:55
Pirmas Atgal 1 2
2011.01.31 19:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


whocares
whocares
Meistras
tai gal nesuvienodinkim realizmo,ar cia jei jau realizmas tai vienareiksmiskai puiku. yra darbu kur zmones sirdy ideda,save, o cia nieko, tuscia
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.01.31 19:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


came
came
Patyręs
Oho....o tu tikrai žinai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.01.31 19:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


provinciale7
provinciale7
Naujokas
Nuostabi spalvų dermė. Bet vaizdas statiškas,nėra judesio. Be abejo, esat talentingas. Linkiu sėkmės- įsižiūrėkite jūra ir pieškite taip, kad jaustumėte bangos lyžtelėjimą.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.01.31 19:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


provinciale7
provinciale7
Naujokas
P.S. Į jūrą...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.01.31 19:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Persephone
Persephone
Patyręs
o piešta ne iš nuotraukų?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.01 15:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ciekavska
Ciekavska
Pažengęs
manau siek tiek nuobuodus, gal truksta kokiu detaliu, judesio... na net nezinau kaip paaiskinti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.01 17:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Euforija
Euforija
Meistras
Krokus rašė:

na beveik kaip Aivazovskis


Net beveik rašyti čia gėda. Aivazovskio darbus palyginti su šitais, tai tas pats kas iškart paimt ir jo paveikslą įmest į mėšlo krūvą. Priedo Aivazovskis visiškas romantikas, jo darbai pripildyti fantazijos, jausmų. Į jo paveikslus žiūri ir kažką matai, o čia tik prastas realizmas. Nesu apskritai realizmo gerbėja, bet kai kur bent galimą kažką įžvelgti, o čia nieko.
Kaip kažkas minėjo - judesio nėra, viskas statiška, nyku, nuobodu. Nulis emocijų žiūrint.
Asmeniškai man - nepatiko, šaunu, kad kažkas stengiasi, kažką daro, bet... Nekabinčiau tokių paveikslų niekur.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.01 19:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Alukas
Alukas
Naujokas
na situos paveikslus atiduodu uz 100-300lt. manau tai prieinamas menas kiekvienam...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.05.10 09:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


antares
antares
Didmeistris
Alukas rašė:

na situos paveikslus atiduodu uz 100-300lt. manau tai prieinamas menas kiekvienam...


na aš pats, sau netikėtai, susidomėjau paveikslais, nors nesu menininkas ir ne man ši sritis ir net nenoriu kištis, bet.. įvertinant pirkėjo požiūriu.. nepykit ir nemuškit, bet 300 Lt. už tokį meną.. hm.. pabuvus geroje galerijoje, matosi, kas yra gražus arba geras paveikslas.. daleiskime gražus yra tuo, kad autorius įdeda fantazijos ir paverčia paveikslą kažkuo idomaus.. o geru paveikslu laikau tokį, kurį sunku nutapyti ir man kartais nesuvokiama, kaip išvis tai įmanoma.. bet tai yra skonis daugiau ir pvz. Leonardo da Vinči paveikslai man nepatinka ir nesuprantu už ką jie taip vertinami..
o Lietuvoje..
ogi Lietuvoje visi menininkai "laužia kainas", žiūriu :) nors ne tik Lietuvoje.. ir laiko save meninkais.. profesionalas yra tas, kuris iš savo uždarbio pragyvena.. šaunu , kad bandai juo tapti, bet dar reikia šiek tiek ir pasistengti arba paprasčiausiai šiuos paveikslus dovanoti ar dar kas nors.. ar už simbolinį mokestį.. kaip ten sako.. rinka daro savo :D ir pats dabar galvoju apie įsigijimą kelių darbų, bet ten tikrai yra už ką mokėti, nes matosi kad žmogus turi talentą.. ir mažai kuo skiriasi nuo milijonus kainuojančių.. tik man kolkas dar nelabai suvokiama, kodėl tai taip pigu.. na tikiuosi ne kokia fotokopija, reiks atidžiau apžiūrėt, nes ta aliejnė tapyba man tokia biškel įtarina :D nors su kita viskas ok .. ir tai užsienyje, kur atlyginimai keletą kartų aukštesni.. o paveikslai spinduliuoja energija, gyvybe ir kai kurie netgi gracija, kas irgi idomu :) .. ir šiaip žmogus naudoja tokią labai idomią, nematytą man dar iki šiol techniką.. :) dar būna menininkų, kurie prikeverzoja ir duoda įžvelgti kitiems jų meną, kas deja man nesiseka, tikriausiai nelaki vaizduotė pas mane..
bet šiaip tai nėra labai blogai, ką nutapei.. kaip sako, laikas įvertins :) o galbūt kada nors tie darbai kainuos milijonus, kas ten žino.. bet pasistengti bent truputuką dar reikėtų.. ;)
vat kas dėl kainų, tai kai pažiūrėjau internete paveikslų kainas Lietuvoje, tai nustėrau, tiesą pasakius.. 600 Lt. už tokias keverzones ten mokėt, kad atsiprašau.. tada ir aš menininkas :D į baltą tuščią drobę žiūrėdamas, dar nieko nematau.. manau kad paveikslas turi žavėti, lyg mergina, t.y. sukelti jausmus.. juk tai tapoma gyvo žmogaus ir turi būti įdėta kažkiek sielos, kitaip paveikslai tampa nuobodūs ir šiek tiek niūroki.. ir šiaip, manau visgi, kad tikri meninkai tapo ne dėl pinigų.. ar ne?
sėkmės ;)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.07.16 22:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ši
ši
Naujokas
kiekvienas turi supratima apie grozi ir tai kas miela, malonu, "atgaiva dusiai"
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.07.25 21:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Oliačka
Oliačka
Naujokas
Labai gražu,žavu,pasakiška.Ypač man patiko pirmas paveikslas,toks nežemiškas,stebuklingas,jis mane sužavėjo.Super
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai