Tema sukurta: 2016.02.17 22:08
2016.02.17 22:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą

gyvenuskausmu
gyvenuskausmu
Naujokas
Sveiki, visu pirma noriu kreiptis i zmones kurie daug maz kazka nusimano apie sita versla. Ilgai nesipleciant noriu paklausti keletos klausimu kurie mane domina. Beje kaip ir pavadinime rasiau kalba eina apie automobiliu prekyba, perpardavima ir t.t.
Noreciau jog galbut zmones kurie esa siame versle mane kiek apsviestu nuo ko pradeti ir kaip. Na pagrindus daug maz zinau, zinau kad reikia bent kazkiek lesu norint kazka pirkti, taciau noreciau pasiteirauti kokie automobiliai butu geriausias budas kaip pirminis sio verslo pradejimas? Kiek is pradziu uzsikelti kaina, kad butu patraukli tiek klientui ieskancio kokybisko bei atitinkancio jo finansines galimybes automobilio ir tiek man? Is kur veztis masinas. Pirkti is lietuvos ir bandyt perparduot, ar bandyti varytis masinas is uzsienio? Didelis, labai didelis aciu kas nepatinges ir pasidalins savo nuomone su manim!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.02.18 01:44 Nauja žinutė

DonatasSL
DonatasSL
Meistras
Is uzsienio visokias skenduoles,lavonus ir atkelt.Bet dabar regitra stato ragus tokiem pardavejam,tai pasidomek
Cituoti
Atsakyti
2016.02.18 07:24 Nauja žinutė

fxx3
fxx3
Didmeistris
tas uzsikelti kainas, tai cia lietuviskas fenomenas, visi nori praturteti cia ir dabar, uztat ir kainos beveik visko Lietuvoje nemazesnes nei Europoje. sakykim kazkokiuose Mazeikiuose vaikiskas vezimelis kainuoja tiek pat, kaip kokios nors Europos sostines centre isikurusioje parduotuveje. as net sakau, lietuviai matomai isties turtingai gyvena, jei gali sau leisti tokias kainas. Vakaruose zmones orientuojasi i tai, kad dirbs tame versle 10-20 metu kaip minimum ir verslas perduodamas is kartos i karta.
siaip dabar yra laisvos rinkos ekonomika, o rinka viska sustato i savo vietas. kad stipriai nenudegtum, tai gali bandyti pradeti nuo nebrangiu masinu. bet jei tu nieko nenutuoki apie masinas, tai nezinau.
Cituoti
Atsakyti
© 2006 – 2019 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai