Tema sukurta: 2016.09.12 19:47
2016.09.12 19:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Megejas2
Megejas2
Naujokas
Sveiki. Esu labai prastas matematikoje todel pasirnkau ja ant B lygio 11 klaseje. Po keliu dienu motina pradejo sakyt persirasyti and A lygio nes kitaip visos studijos man bus mokamos. Ar tai tiesa? Kiek neklausiau draugu niekas apie tai nieko nezino. O gal tesiog moka tie kurie nelaiko egzamino? Nes laikyti ji ruosiuosi. Neplanuoju stot ten kur reikia daug matematikos. Ka apie tai zinot. Aciu is anksto.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.09.12 21:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pončikas
Pončikas
Didmeistris
Na, tau tik egzaminas bus reikalingas norint nemokamu studiju. O egzamina, man rodos visi dabar laiko valstybini, tik jame uzduotys skirtingo lygio, atrodo..del sito tiksliai nezinau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.09.12 23:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Megejas2
Megejas2
Naujokas
Aciu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.09.13 16:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


slaptinga
slaptinga
Pažengęs
Žiūrint, ką studijuosi, yra sričių, kur matematika nėra svarbi, pvz., mediciną...ten svarbiau chemija ir biologija. Esu baigusi biomedicininę diagnostiką, tikrai nelaikiau matematikos valstybinio, ir mokiausi nemokamoje vietoje
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.09.13 16:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Megejas2
Megejas2
Naujokas
Aciu uz atsakyma. Nors siandien persirasiau i A lygi, kaip ne kaip, bet dauguma sryciu bei mokymo istaigu reikalaujo visgi to egzamino.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai