Tema sukurta: 2008.02.29 18:56
2008.02.29 18:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


undinėlė
undinėlė
Pažengęs
kas yra buves siame spektakliuke? kokie ispudziai? ar labiau patiko knyga ar spektaklis? galbut yra scena, kuri patiko labiausiai, o gal yra tokia, kuri jusu manymu buvo ne itin gera...? pasidalinkite savo mintimis
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.02.29 19:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Juju1
Juju1
Pažengęs
As buvau. Siaip spektaklis orentuotas i vaikus,todel daug kas perteikta nevisai taip,kaip knygoj. Nelabai izvelgsi tos potekstes ar alegoriju... Ir mazasis princas kazkoks laimingas....ar kaip cia pasakius. Bet aktoriai geri,vien del to galima eit Nors man knyga patiko labiau.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.02.29 20:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


undinėlė
undinėlė
Pažengęs
Juju1, sutinku su tavimi del : "spektaklis orentuotas i vaikus,todel daug kas perteikta nevisai taip,kaip knygoj. Nelabai izvelgsi tos potekstes ar alegoriju... Ir mazasis princas kazkoks laimingas...." , bet viso to nepaisant, spektakliukas mane labai sujaudino... knyga skaiciau ne viena karta, i spektakliuka grizti taip pat noriu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.02.29 22:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ofelija
Ofelija
Pradedantysis
O man, kaip tik, paziurejus si spektakli, atsivere dar kitokios potekstes, nei perskaicius knyga. Jis buvo galimybe suvokti "Mazaji princa" kitaip, pritaikyti tas metaforas savo kasdieniniam pasauliui ir.. gerokai susimastyti. Knyga yra abstraktesne, poetiskesne, todel labiau atrodo kaip pasaka, iskelta i dangiskas sferas. O ziuredamas spektakli, supranti, kad viskas daug zemiskiau - kad tarp musu galbut yra ne vienas mazasis princas, ne viena lape, ne vienas ekonomistas.. ir pamatai, kad viskas arti arti. Todel jis paliecia kiekviena asmeniskai. Spektaklis papildo knyga, abu sudaro vientiso pasaulio vaizda. Man.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.03.01 10:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Juju1
Juju1
Pažengęs
Taip,be abejo papildo,bet manau,kad pvz kitas rezisierius perteiktu kurini dar kitaip...juk kiek zmoniu,tiek nuomoniu...Tik studijuojant mums reikejo nagrineti ta kurini visose plotmese,tai kai su grupiokem nuejom i spektakli visos vienareiksmiskai pripazinom,jog kazkas cia ne taip-pernelyg grazu Nors kas knygos neskaite,tiem gal paprasciau pamatyti tiek tas lapes,ekonomistus ir kitus veikejus gyvenancius salia musu...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.03.01 10:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


undinėlė
undinėlė
Pažengęs
Originally posted by: Ofelija

O man, kaip tik, paziurejus si spektakli, atsivere dar kitokios potekstes, nei perskaicius knyga. Jis buvo galimybe suvokti "Mazaji princa" kitaip, pritaikyti tas metaforas savo kasdieniniam pasauliui ir.. gerokai susimastyti. Knyga yra abstraktesne, poetiskesne, todel labiau atrodo kaip pasaka, iskelta i dangiskas sferas. O ziuredamas spektakli, supranti, kad viskas daug zemiskiau - kad tarp musu galbut yra ne vienas mazasis princas, ne viena lape, ne vienas ekonomistas.. ir pamatai, kad viskas arti arti. Todel jis paliecia kiekviena asmeniskai. Spektaklis papildo knyga, abu sudaro vientiso pasaulio vaizda. Man.


idomios mintys...apie tai kazkaip nebuvau susimascius, tad aciu, nes db kai griztu mintimis i sale, tai viska matau dar kitaip
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.03.01 15:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KaMor
KaMor
Meistras
Aš buvau. Iš pastarojo meto spektaklių, kuriuose buvau, man jis mažiausiai patiko. Gal dėl to, kad neskaičiau knygos. Antrą kartą tikrai nebeičiau.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.03.01 19:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ryta
ryta
Meistras
skaiciau tik knyga. bent man ji paliko nelabai gera ispudi..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.03.01 21:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


undinėlė
undinėlė
Pažengęs
Originally posted by: ryta

skaiciau tik knyga. bent man ji paliko nelabai gera ispudi..


tuomet siulyciau paziureti ir spektakliuka daugumai pazystamu spektakliukas knyga papilde manau, bet kuriuo atveju tau neteks gailetis, jei patiks - shaunu, jei ne - turesi savo pacios nuomone apie spektakliuka
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.03.09 01:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ofelija
Ofelija
Pradedantysis
tik100W, interpretuoti meno kurini yra daugybe budu, o tie ypatingieji tuo ir universalus, kad kiekvienas zmogus pamato juos savaip, rana atsakymus i savo klausimus. Ir skaitydamas kiekviena karta is naujo, mato vis kitaip. Man tiktai gaila, kad per savo gyvenima nespesiu perskaityti visu geriausiu knygu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.03.09 19:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


undinėlė
undinėlė
Pažengęs
Originally posted by: Ofelija

tik100W, interpretuoti meno kurini yra daugybe budu, o tie ypatingieji tuo ir universalus, kad kiekvienas zmogus pamato juos savaip, rana atsakymus i savo klausimus. Ir skaitydamas kiekviena karta is naujo, mato vis kitaip. Man tiktai gaila, kad per savo gyvenima nespesiu perskaityti visu geriausiu knygu.


daug ko nespesime padaryti siame gyvenime... ne visos knygos liks perskaitytos, ne visi darbai bus nuveikti...naudokimes kiekviena proga ir neatliktu darbu sarasas kaskart vis trumpes, o tai jau gerai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.03.22 14:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dobermann
Dobermann
Naujokas
Paciai teko tik knyga skaityti. Vertinu autorius,rasancius knygas su kuriom gali augti ir kaskart skaitant, atrasti kazka naujo
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.03.22 16:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


undinėlė
undinėlė
Pažengęs
tikra tiesa: mazaji pirinca skaitant vis ish naujo, tarp eiluciu pasirodo kazkas, ko pirmakart visihkai nebuvo... kaskart skaitant atsiveria vis naujos erdves
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.04.23 20:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kamzikė
Kamzikė
Meistras
Maciau as ta spektakli, bet neturiu ka pasakyt.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.05.14 10:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ofelija
Ofelija
Pradedantysis
Oj kaip laiku perskaiciau Tavo zinute apie naudojimasi progom, tik100W. Tuoj pat keliuosi nuo foteliuko ir einu ivykdyti keleto punktu is to saraso.

Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai