Santrauka: Patarkite
Tema sukurta: 2014.03.25 16:31
2014.03.25 16:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Titanium
Titanium
Naujokas
Sveiki, esu studentas ir šiuo metu ieškausi Mazda 3 1.6l (80kw)dyzeliuko.(2004-2005)Prisiskaičiau įvairių nuomonių, draugai sako: durnas tu, imk golf ir t.t. Bet man šita mašina labai patinka tiek stiliumi tiek jos valdymu. Beda yra tame, kaip yra su šitų automobilių patikimumu bei eksplotavimu? Ar aš sugebesiu ją išlaikyti skirdamas/atsidedamas ~1000Lt kas metus remonto darbams? Ar remontas brangus? Ar linkusios gesti? Į ką svarbausia reikia atkreipti dėmesį prieš perkant tokią mazdą, kad nenusipirkti bėdos? Žinau, kad jos rudija, bet tas nelabai gasdina. Man svarbiausia žinoti į ką reikėtų atkreipti dėmesį iš techninės pusės. Ačiū labai.

Mazda planuoju pirkti iš Autoplius skelbimų
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.03.25 19:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Blussa
Blussa
Didmeistris
Visų Mazdų radiatoriai silpnoki, greit prakiūra. Amortikai trečiukių greitai pareina mūsų gatvėse. Variklio sailentblokai irgi. Jeigu ims kaukti priekinio rato guolis, reikės keisti su visu kelmu, bus pobrangiai.
Kaimynas mano keikėsi, kad jam į stabdžių sistemą pro kažkur pritraukdavo oro, ką nedarė meistrai, taip ir važinėjo su minkštais stabdžiais. O kitas žmogus turėjo panašią dyzelinę trečiukę nuliovą iš salono, tai jam kai tik baigėsi garantija, kažkas užsitrumpino elektros sistemoje ir visa mašina tik pyst ir sudegė. Atkreipk dėmesį į elektros įnstaliacijos būklę!!!
Šiaip, jei iš pradžių pasidarysi normalų einamąjį remontą, tai tavo sumos/metams turėtų užtekti per akis, dar ir atliks - alui , nes Mazdos bet kokios yra gana nereiklios mašinos.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.03.25 19:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


antares
antares
Didmeistris
japoniškos garsėja patikimumu, dažniausiai yra lengvesnės, ko pasekoje - gerokai geresnis valdymas. tuo tarpu golfas yra sunki auto. kol yra studento nuolaidos, tai geriau važinėti viešuoju transportu, mano manymu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.04.13 19:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


59362
59362
Naujokas
Ka nusipirksi ta ir turesi, jei gausi lupena su atsuktu spidu ir istiesintu stogu tai ir vargo apturesi. O jai nusigriebsi uogele tai vazuosi ir zvenksi. Pats turiu mazda 626 GF ir dar servise dirbu, kad ir kaip bebutu jau norisi pakeisti masina. Nors ir si sauni ira dar lengvo tiuningo maciusi, bet mazdos nebesirinkciau. Norai linksta i audi tegu ir brangesne liginant metus su mazda, bet galva maziau skaudes.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai