Tema sukurta: 2008.06.27 17:41
1 2 3 4 Toliau Paskutinis
2008.06.27 17:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


YouFriend
YouFriend
Pradedantysis
Armedituojat?
manau kiekvienas zmogus turi sava meditacijos buda - vienas atsipalaiduoja stebedamas gamta , kitas klausydamasis pauksciu balsu ir atsako i rupimus klausimus. Gal nebutina sedet lotoso poza tereikia atrasti sava atsipalaidavimo buda.
Kokia jusu nuomone?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.06.27 17:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


invazija
invazija
Moderatorius
mano meditacija - atsijungimai..noriu nenoriu, imu ir atsijungiu..labai dažnai man taip, nesvarbu, esu viena ar ne..tiesiog užsižiūriu į vieną tašką ir viskas išplaukia..tokie atsijungimai nutinka, kai nėra įtemptų minčių, nes mintys trukdo išskristi..o kitų atsipalaidavimo būdų irgi turiu..ypač mėgstu sėdėti prie upės ir klausytis čiurlenimo, medžių ošimo, ar lietaus barbenimo į langą..savotiška meditacija - gulėjimas apkabinus mylimą žmogų ar murkiančio kačiuko glostymas..dar mėgstu tamsoje gulėti ant žemės ir klausytis muzikos
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.06.28 12:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
vilkardai rašė:
stebedamas gamta , kitas klausydamasis pauksciu balsu

invazija rašė:
tiesiog užsižiūriu į vieną tašką ir viskas išplaukia...klausytis medžių ošimo, ar lietaus barbenimo į langą..savotiška meditacija - gulėjimas apkabinus mylimą žmogų...ir klausytis muzikos


Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.22 23:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


efektaz
efektaz
Pradedantysis
seip ir as noreciau pabandyti dar nesu bandes ar smagu?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.08.07 21:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


smalsuolis
smalsuolis
Pradedantysis
Meditacija? Tai gyvenimo budas! Grupeje geriausia "prasimusa". Kartais vedu meditaciju kursus. Ko sieki,ta ir pasieki,nes tai meditacijos esme.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.08.08 19:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


YouFriend
YouFriend
Pradedantysis
kokiam mieste?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.10.03 21:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sonata777
Sonata777
Naujokas
As meditacijoje izvelgiu daugybe teigiamu bruozu...Kaip auksciau buvo pamineta,kad meditacija tai nebutinas sedejimas lotoso pozoje,o butent savasis atsipalaidavimo budas yra veiksmingiausia...
Man labai patinka meditacija ejime...Dievinu ja...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.10.11 20:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Laimingesnė
Laimingesnė
Patyręs
Man ir patinka meditacija ėjime. Kadaise vaikystėje gyvenau keletą kilometrų už miesto...Tai eini, eini, gamtą jauti, galva išsivalo nuo visokių minčių, labai geras jausmas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.11.23 10:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


perone
perone
Naujokas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.11.27 12:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Serpent
Serpent
Moderatorius
meditacija meditacija. bent vidini dialoga uzciaupiat?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.02.28 23:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


jejulija
jejulija
Naujokas
Man labiausiai patinka gulėti ant nugaros,bet kol kas nesiseka visiškai atsijungti ir apie nieką negalvoti,bet meditacija be jokios abejonės yra geras atsipalaidavimo būdas,taip pat ugdo ištvermę(juk sunku nemąstyti),medituojantis žmogus visiškai kitaip žiūri į gyvenimą ir jį supančią aplinką,negu kiti.Ir tai yra gerai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.02.28 23:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Cypsius
Cypsius
Meistras
nitro rašė:

meditacija meditacija. bent vidini dialoga uzciaupiat?


Ne bet jis pradeda būti kalbamas pašnibždom
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.03.03 10:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


jejulija
jejulija
Naujokas
nitro rašė:

meditacija meditacija. bent vidini dialoga uzciaupiat?


Na,aš dar ne šizofrenikė,tai balsų dar negirdžiu...juolab medituojant...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.03.17 15:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


brazen
brazen
Naujokas
jejulija- jei suvoktum kas tai yra tei tavo vidiniai balsai taip nesneketum. Mes kiekvienas galim isigrst savo vidini balsa tereikia moket klausytis, ko daugelis nemokam netgi bendraudami padaryt. O siaip pats laikas atsikratyt senovines mastysenos ir principu, kurie skelbe: Visa tai kas neaisku ar reikalauja mastymo yra negerai, ir todel tai mums nereikalinga. O galiausiai dar pradedama tokie dalykai vadinti sizofrenijom, haha prajuokinai
P.S Jei zmones suprastu kiek psichuskese yra visiskai sveiku zmoniu tai jos labai greitai apnyktu arba visai isnyktu.
I durnyna galima vest tik zmones kurie yra perdaug inike i zemiska gyvenima, ir daugiau nieko nemato. Va tokius zmones reikia uzdaryt... meluoju (realiai negalima nei tokiu nei tokiu uzdarinet).
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.03.23 15:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Serpent
Serpent
Moderatorius
jejulija rašė:

nitro rašė:



meditacija meditacija. bent vidini dialoga uzciaupiat?




Na,aš dar ne šizofrenikė,tai balsų dar negirdžiu...juolab medituojant...


ne sizofrenike, o tusciagalve
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.01 11:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pelėda52
Pelėda52
Naujokas
alio
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.29 19:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ynja
ynja
Naujokas
is tikruju ne velnio nesupratau, ar jus suprantat, kas yra meditacija. medituojant galima mastyti arba is viso nieko negalvoti. siuolaikine meditacija netgi propoguoja medituoti apie tam tik rus dalykus, kuriu linki savo gyvenime.pvz, jus siekiate ismokti valdyti savo mintis. taigi patogaiai isitaisote, poza pasirinktina,kaip kam patogiau.idealiausia butu minetoji lotoso poza, tada visatos energija geriausiai cirkuliuoja, nes buten per virsugalvi yra gaunama toji energija is visatos. grizkime prie pvz. taigi pasirinktoje pozoje atsipalaiduojate, uzsimerkiate ir kartojat fraze (siuo atveju :as esu savo minciu valdytojas, arba as esu savo minciu seimininkas. ir koncebtruojiesi vien i sia fraze.kartoji tai visa meditacijos seansa. poveiki sustiprintu vizualizacija - isivaizdavimas, kaip tu kalbi, sakykime, vie teigiamus dalykus, kaip sypsaisi, bendrauji su aplinka ir mastai vien tik era, niekas negali paveikti jusu nuomones ar zodziu. pabandykit, sekmes.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.29 20:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


zaStukal
zaStukal
Patyręs
Bandziau kazkada sedet uzsimerkus ir nieko nemastyt. Pavyko tik 15min, bet vistiek iskart geriau pasijauciau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.31 16:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


YouFriend
YouFriend
Pradedantysis
Na man kazkodel kaip tik iseina apie nieka negalvot, tiesa sakant net daznai netycia atsijungiu nuo viso pasaulio ir apie nieka negalvoju, o paskui vel griztu i pasaulio triuksma ir suprantu, kad kazkas per ta laika ivyko. Tada nebejauciu laiko. Na nelabai gerai, kad smegenys atsijungia pries mano valia, bet taip buvo visa gyvenima
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.31 17:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


zaStukal
zaStukal
Patyręs
Nu nemanau, kad atsijungia gal tik uzsigalvoji kaip visi
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai