Tema sukurta: 2008.06.27 17:41
Pirmas Atgal 1 2 3 4 Toliau Paskutinis
2011.01.14 10:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Miegaliukas3
Miegaliukas3
Patyręs
Tiesa, kas gązdina ir iškreipia maditacija, kurioje galima altruistinės įtakos pasekmė, tai apjungimas maldos ir meditacijos ir įvardyjimas vienu - meditacija. Antra, meditacija tapo priverstiniu reiškiniu, nesant pačiam poreikui jos vartoti, kuri gali atnešti nieko daugiau, kaip išsekimą, nemalonumą ir ligą. Tai, panašiau į „anoreksijos" išsivystimą; protinės, bei kūniškos, kurios priežąstis - meditacija.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.01.14 14:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kristitutė
Kristitutė
Naujokas
Svarbu, kad zmogus isvis surado tobula sau buda atsipalaiduoti. As atsipalaiduoju klausydama megstamos muzikos.

Nesenai labiau patyres meditacijoje draugas pasakojo, kad jam medituoti pradada toks budas:
atsisedi patogia poza
padedi rankas ant kelenu, delnais i virsu
ir pradedi ziureti sau i pirta
bandai ji jausti ir galvoti vien tik apie ji
ir taip galima pasiekti atsipalaidavima
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.01.15 12:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kibiras
kibiras
Meistras
Miegaliukas3 rašė:

kibiras rašė:

Miegaliukas3 rašė:

kibiras rašė:

Nemedituoju. Žmogui meditacija netinka. Nes jis atsiplešia tada nuo žmonių ir tampa beprasmis, niekam nereikalingas. Tai Nežemiškam Protui tinka meditacija ir jie pamanė, kad ir žmonėms tinka. Jie suklydo, nes nežino dėsnio vystymosi sielos, žmogaus.


Meditacija prilyginama veiksmui - išsivalyti(išsituštinti). Atliekant šiems veiksmams patiriamas Malonumas. Meditacijos yra netik protui bet ir kūnui.

Gerbiamasis, Kibiras, kas yra Siela Visariono vizijose?


Siela yra mažas šviečiantis taškas, kai palieka kūną. Siela kaupia žmogaus patirtį, kai žmogus gyvena kūne. Siela yra žiežirba mažytė sukurta iš Dievo Kūno.

Reikia konkretesnio klausimo, jei nori tikslesnio atsakymo. Tai aš pasidalinau savo dabartiniu supratimu. Siela daug kartų sustiprina egoizmą, jausmus.






Ar tai reikštų, kad tik pasiekus tam tikrą, norimą ego lygmenį gali suprasti žodžius "Mylėk sovo artimą, kaip save patį"?


Tokiais bendrais terminais gal nereikėtų naudotis, bet turbūt teisingai pasakei. Žmogaus užduotis dabar nukirsti virs saiko išaugusį egoizmą.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.01.15 15:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Miegaliukas3
Miegaliukas3
Patyręs
kibiras rašė:
Miegaliukas3 rašė:
kibiras rašė:
Miegaliukas3 rašė:
kibiras rašė:
Nemedituoju. Žmogui meditacija netinka. Nes jis atsiplešia tada nuo žmonių ir tampa beprasmis, niekam nereikalingas. Tai Nežemiškam Protui tinka meditacija ir jie pamanė, kad ir žmonėms tinka. Jie suklydo, nes nežino dėsnio vystymosi sielos, žmogaus.

Meditacija prilyginama veiksmui - išsivalyti(išsituštinti). Atliekant šiems veiksmams patiriamas Malonumas. Meditacijos yra netik protui bet ir kūnui.
Gerbiamasis, Kibiras, kas yra Siela Visariono vizijose?

Siela yra mažas šviečiantis taškas, kai palieka kūną. Siela kaupia žmogaus patirtį, kai žmogus gyvena kūne. Siela yra žiežirba mažytė sukurta iš Dievo Kūno.
Reikia konkretesnio klausimo, jei nori tikslesnio atsakymo. Tai aš pasidalinau savo dabartiniu supratimu. Siela daug kartų sustiprina egoizmą, jausmus.

Ar tai reikštų, kad tik pasiekus tam tikrą, norimą ego lygmenį gali suprasti žodžius "Mylėk sovo artimą, kaip save patį"?

Tokiais bendrais terminais gal nereikėtų naudotis, bet turbūt teisingai pasakei. Žmogaus užduotis dabar nukirsti virs saiko išaugusį egoizmą.


Kalbama apie naujajį Krišnos atėjima?
Žydijos vavyzdys byloja ką kitą. Jėzaus Kristaus atėjimas nenukirto egojizmo šaknies, bet suteikė jai naujajį poskiepį, kad mylėtumėt savo artimą, kaip save patį.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.01.15 18:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kibiras
kibiras
Meistras
Miegaliukas3 rašė:

kibiras rašė:

Miegaliukas3 rašė:

kibiras rašė:

Miegaliukas3 rašė:

kibiras rašė:

Nemedituoju. Žmogui meditacija netinka. Nes jis atsiplešia tada nuo žmonių ir tampa beprasmis, niekam nereikalingas. Tai Nežemiškam Protui tinka meditacija ir jie pamanė, kad ir žmonėms tinka. Jie suklydo, nes nežino dėsnio vystymosi sielos, žmogaus.


Meditacija prilyginama veiksmui - išsivalyti(išsituštinti). Atliekant šiems veiksmams patiriamas Malonumas. Meditacijos yra netik protui bet ir kūnui.

Gerbiamasis, Kibiras, kas yra Siela Visariono vizijose?


Siela yra mažas šviečiantis taškas, kai palieka kūną. Siela kaupia žmogaus patirtį, kai žmogus gyvena kūne. Siela yra žiežirba mažytė sukurta iš Dievo Kūno.

Reikia konkretesnio klausimo, jei nori tikslesnio atsakymo. Tai aš pasidalinau savo dabartiniu supratimu. Siela daug kartų sustiprina egoizmą, jausmus.


Ar tai reikštų, kad tik pasiekus tam tikrą, norimą ego lygmenį gali suprasti žodžius "Mylėk sovo artimą, kaip save patį"?


Tokiais bendrais terminais gal nereikėtų naudotis, bet turbūt teisingai pasakei. Žmogaus užduotis dabar nukirsti virs saiko išaugusį egoizmą.




Kalbama apie naujajį Krišnos atėjima?
....

"Kalbama apie naujajį Krišnos atėjima?"
Ne. Tas, kas Žadėjo Ateiti, Atėjo. Ir vardas jo naujas - Visarijonas. Jis Sibire.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.01.16 21:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Miegaliukas3
Miegaliukas3
Patyręs
kibiras rašė:
Ne. Tas, kas Žadėjo Ateiti, Atėjo. Ir vardas jo naujas - Visarijonas. Jis Sibire.


Kokiu Pažadu pasiremta? Kur ir kaip Jis buvo duotas?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.01.17 11:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kibiras
kibiras
Meistras
Miegaliukas3 rašė:

kibiras rašė:

Ne. Tas, kas Žadėjo Ateiti, Atėjo. Ir vardas jo naujas - Visarijonas. Jis Sibire.




Kokiu Pažadu pasiremta? Kur ir kaip Jis buvo duotas?


Nelabai aiškūs klausimai ir nelabai matau prasmės į juos atsakyti.
Nors kai ką atsakysiu.
Visarijonas gimė Krasnodare.
Dabar nebus duota stebuklų, bet bus duota galimybė išgelbėti savo sielą. Dievas nori įsisąmoninto įėjimo į tikėjimą, o ne dėl baimės ir stebuklų. Spręsk iš vaisių, kas yra Visarijonas ir klausyk širdies ar tai tave traukia ar ne.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.01.17 12:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Miegaliukas3
Miegaliukas3
Patyręs
kibiras rašė:
Miegaliukas3 rašė:
kibiras rašė:
Ne. Tas, kas Žadėjo Ateiti, Atėjo. Ir vardas jo naujas - Visarijonas. Jis Sibire.

Kokiu Pažadu pasiremta? Kur ir kaip Jis buvo duotas?

Nelabai aiškūs klausimai ir nelabai matau prasmės į juos atsakyti.
Nors kai ką atsakysiu.
Visarijonas gimė Krasnodare.
Dabar nebus duota stebuklų, bet bus duota galimybė išgelbėti savo sielą. Dievas nori įsisąmoninto įėjimo į tikėjimą, o ne dėl baimės ir stebuklų. Spręsk iš vaisių, kas yra Visarijonas ir klausyk širdies ar tai tave traukia ar ne.


Ačiū, gerbiamasis Kibiras už kvietima aplankyti Visariona. Nenorėtūsi tai suprasti, kaip priverstinumą -ateikite ir imkite mane, nes tik tame Yra tiesa. Nereikėtu kazoko įvardyti keliu, bet per kazoka gali būti kelias ir jis jų tautai. Ar iš to galima pasimokyti? Taip.
Klausiau, kur pasakyta/parašyta kad Visarionas buvo atėjes ir davė Pažada vėl ateiti? Kad dabar yra ir taip matoma, tad sakyti "aš atėjau", kai stovi šalia -ganėtinai žaisminga
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.01.17 13:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kibiras
kibiras
Meistras
"Ačiū, gerbiamasis Kibiras už kvietima aplankyti Visariona."
Ar aš kviečiau jį aplankyti? Aš tik galiu papasakoti, bet nieko negalima kviesti. Jeigu tavo širdis norės važiuoti, tai tu pats, padarysi, bet niekas tavęs nekvietė.


"Klausiau, kur pasakyta/parašyta kad Visarionas buvo atėjes ir davė Pažada vėl ateiti? "
Buvo Evangelijoj parašyta, kad Kristus ateis. Ir kažkur Biblijoj lyg, kad jo vardas bus naujas. Bet čia labai paviršutiniškas žvilgsnis. Kristų reikia širdim ir protu nustatyti, o ne ženklais. Kas subrendo, tas pamatys Tiesą, kiti jos nepamatys ir nereikia, vadinasi, jos atyti, nes jiems tai nepajėgi našta. Nes tas, kelias, kurį duoda Visarijonas yra pats sunkiausias kelias iš visų kelių Žemėje. Ir jeigu žmogus nesubrendo, jis nepadys vis tiek to, nes jis nemato vertės, jis nedės visų pastangų.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.01.17 14:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Miegaliukas3
Miegaliukas3
Patyręs
kibiras rašė:
"Ačiū, gerbiamasis Kibiras už kvietima aplankyti Visariona."
Ar aš kviečiau jį aplankyti? Aš tik galiu papasakoti, bet nieko negalima kviesti. Jeigu tavo širdis norės važiuoti, tai tu pats, padarysi, bet niekas tavęs nekvietė.
"Klausiau, kur pasakyta/parašyta kad Visarionas buvo atėjes ir davė Pažada vėl ateiti? "
Buvo Evangelijoj parašyta, kad Kristus ateis. Ir kažkur Biblijoj lyg, kad jo vardas bus naujas. Bet čia labai paviršutiniškas žvilgsnis. Kristų reikia širdim ir protu nustatyti, o ne ženklais. Kas subrendo, tas pamatys Tiesą, kiti jos nepamatys ir nereikia, vadinasi, jos atyti, nes jiems tai nepajėgi našta. Nes tas, kelias, kurį duoda Visarijonas yra pats sunkiausias kelias iš visų kelių Žemėje. Ir jeigu žmogus nesubrendo, jis nepadys vis tiek to, nes jis nemato vertės, jis nedės visų pastangų.


Vadinasi bibliniai išminčiai (ir netik jie) klydo nustatydami Jėzaus Kristaus gimimo ir būvimo vieta pasiremdami ženklais. Tiesiog negera pasidarė Nors ir gerai. Žinai, pavydžiu subrendusiems. Jų atpažinimo širdimi ir protu gebėjimais, nors vėlgi jiems duotas tikrų tikriausias Ženklas Visarionas. Dėl nežinojimo Pažado įrašo būvimo ir jo vietos, ateityje „palūš" tikėjimas ir sukurta vertė taps bevertė. Stiprybės Dėl kvietimo, dar karta dėkoju, nors jis implikacinis
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.01.23 01:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


antares
antares
Didmeistris
tas visarijonas kiša kibirui į galvą tokias mintis kad galima nužudyti žmogų siekiant kažkokių "aukštesnių" tikslų, taip pat mušti moteris.. sektantas be smegenų ir tiek. liga jau diagnozuota kitoj temoj "kibire", niekas iš tavęs čia nesilazdavoja ir joks čia tau neišbandymas, gydytis laikas. pats vėliau dėkosi kad protą forumiečiai apšvietė , o ne tavo guru Visarijonas ten kažkoks apsišaukėlis, dar Torsunovas tiek nemala, kiek šis.. bet irgi.. visos (tikrai dauguma) sektos šiaip kilę iš Indijos yra, o vėliau jau iš Amerikos išplito po visą pasaulį, sukūrė nusikalstamus susivienijimus, tapo legalia mafija, o tu lendi ten... geras žmogus esi, bet tavo smegenys sugadintos.. stok į kokius ateitininkus (kažkur girdėti) ar kokią religinę jaunimo bendruomenę, turėsi kokios veiklos ar ko, jausi palaikymą, gal pavyks ištrūkti.. anksti gyvenimo prasmės pradėjai ieškoti, tai nėra blogai, žinau kaip tai yra nelengva.. parašyk savo gimimo datą minučių tikslumu, pažiūrėsiu kas ten pas tave horoskope, bet jau dabar matosi kad gavai karmą iš praėjusio gyvenimo ir čia tavęs niekas nesupras.. mano irgi matyt panaši karma, tik dar aš turiu ir skolą religijai.. man aplamai rekomenduojama nepasikliauti jokiais melo guru,bet ir rekomenduoja nenumoti ranka į naujus religinius judėjimus.. tai aš nei Visarijonais , nei kitais rusų guru netikiu, o pasiimu iš visur kas yra geriausio - tai mano kelias.
P.S. gailiuosi kad išvariau iš LT , dabar lankyčiau sekmadieniais pamaldas ir kabinčiau puikiausias merginas tavo vietoje, o ne apie Visarijonus visokius galvočiau.. tiek kad baisiai tas nepatogu.. blyn koks aš nedoras va kur jos renkasi.. o ne kažkokioj Visarijono bendruomenėj..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.01.23 11:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kibiras
kibiras
Meistras
Kas susipažįsta su Visarijonu, atsiskleidžia tikras jo veidas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.01.23 11:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kibiras
kibiras
Meistras
"parašyk savo gimimo datą minučių tikslumu, pažiūrėsiu kas ten pas tave horoskope"
Aš nežinau tokio tikslumo, bet jeigu ir žinočiau, vis tiek netikiu, kad nuo to kažkas labai stipriai priklauso, kad tai žinoti svarbu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.01.23 11:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kibiras
kibiras
Meistras
"bet ir rekomenduoja nenumoti ranka į naujus religinius judėjimus"
Tai gal leisk, kad Visarijono yra tas, kurio visi laukė?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.01.23 12:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kibiras
kibiras
Meistras
"dabar lankyčiau sekmadieniais pamaldas ir kabinčiau puikiausias merginas tavo vietoje"
Vieną kartą buvau bažnyčioj prieš mažiau nei metus, vasarą ir ten meldiesi, kažką kalbėjo, paskui priėjo prie manęs mergaitė ar paauglė ir padavė ranką, šypsojosi, ten reikėjo turbūt pasveikinti vienas kitą, tai aš iš pradžių sutrikau truputi, jaudinausi kažkodėl, ji irgi tada truputi nustebo ir sutriko ir padaviau ranką. Agresijos tokie žmonės mažiau turi, ką malonu matyti. Ir kunigas lyg manęs kažko paprašęs buvo, aš nelabai supratau, ko jis norėjo, tada jis lyg sutriko ir atgailaujančiai pradėjo kažką kalbėti ar melstis.
Gal ir reiktų dažniau į bažnyčią vaikščio ir gal ten žmoną surasčiau. Bet neįsitikinęs ar reikia ta daryti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.01.23 20:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Miegaliukas3
Miegaliukas3
Patyręs
kibiras rašė:
"dabar lankyčiau sekmadieniais pamaldas ir kabinčiau puikiausias merginas tavo vietoje"
Vieną kartą buvau bažnyčioj prieš mažiau nei metus, vasarą ir ten meldiesi, kažką kalbėjo, paskui priėjo prie manęs mergaitė ar paauglė ir padavė ranką, šypsojosi, ten reikėjo turbūt pasveikinti vienas kitą, tai aš iš pradžių sutrikau truputi, jaudinausi kažkodėl, ji irgi tada truputi nustebo ir sutriko ir padaviau ranką. Agresijos tokie žmonės mažiau turi, ką malonu matyti. Ir kunigas lyg manęs kažko paprašęs buvo, aš nelabai supratau, ko jis norėjo, tada jis lyg sutriko ir atgailaujančiai pradėjo kažką kalbėti ar melstis.
Gal ir reiktų dažniau į bažnyčią vaikščio ir gal ten žmoną surasčiau. Bet neįsitikinęs ar reikia ta daryti.


Galimas prašymas Dievulio suteikti jums papildomu jėgų.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.01.23 20:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Narciza
Narciza
Pradedantysis
NOrėčiau išmokt, bet nežinau nuo ko pradėt, gal kokią knygą reik nusipirkt
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.01.24 00:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


antares
antares
Didmeistris
jeigu ''norėčiau'', tai gal ir neverta pradėti
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.25 21:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


trintukas
trintukas
Patyręs
Jei labai nori tai reikia,susilaikyti nesveika.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.02.24 16:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Arijus3
Arijus3
Naujokas
Manau meditacija tikrai padeda ir atpalaiduoja. Norėčiau surasti kur vyksta meditacija Kaune. Pabandyčiau tai praktiškai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
Pirmas Atgal 1 2 3 4 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai