Tema sukurta: 2016.10.03 13:04
2016.10.03 13:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fxx3
fxx3
Didmeistris
Meile automobiliui, o ne merginai. ka apie tai manot ? man patinka kai pvz. merginos papuosia savo mazas masinas blakstienomis. ka patys darot, ar gal jau isigijot toki automobili. ar gal dar tik pasvajojat apie automobilio turejima, kaip ir as ? ar gal kai jau turit savo svajoniu masina, tai nebereikia ir mergos ?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.10.03 15:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


maroon4
maroon4
Pažengęs
Aš tai svajoju apie automobilį širdžiai, galingą, seną bemsą ar mersą, kurį savaitgalį tiuninguočiau Bet kadangi man pinigais nelyja, tai prioritete yra skaniai valgyti, keliauti ir kad bute gražu būtų, tad automobilis širdžiai lieka tik svajonėse, o vairuoju volvo, kuris tiesiog geras
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.10.03 16:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


smi
smi
Meistras
galingas ir senas - tai zaporožietis
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.10.04 07:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


maroon4
maroon4
Pažengęs
smi rašė:

galingas ir senas - tai zaporožietis


ką tu supranti, moterie
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.10.04 10:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


smi
smi
Meistras
nu... tikrai galingai burbia
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.10.06 21:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sidabrinis
Sidabrinis
Didmeistris
maroon4 rašė:

smi rašė:


galingas ir senas - tai zaporožietis



ką tu supranti, moterie


Chm, iškart matos, kad kolegai neteko lankytis Vilniaus aukštesniojoje transporto mokykloje (berods taip vadinas, tiksliau vadindavos...). Kokių ten merginų matėm, ir gerokai daugiau negu pas mus. Ėjom perlaikyti vairavimo teoriją (mūsų firma ten turėjo biuriuką). Beje, mokyklinė auto buvo... Volvo. ;-) Ir antroji irgi buvo Volvo. Toliau nerašysiu, kadangi kiti pelnytai apkaltintų ir savimeile, ir perdėtom simpatijom arba Volvo prekinio ženklo reklama.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.10.07 08:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


maroon4
maroon4
Pažengęs
Sidabrinis rašė:

Chm, iškart matos, kad kolegai neteko lankytis Vilniaus aukštesniojoje transporto mokykloje (berods taip vadinas, tiksliau vadindavos...). Kokių ten merginų matėm, ir gerokai daugiau negu pas mus. Ėjom perlaikyti vairavimo teoriją (mūsų firma ten turėjo biuriuką). Beje, mokyklinė auto buvo... Volvo. ;-) Ir antroji irgi buvo Volvo. Toliau nerašysiu, kadangi kiti pelnytai apkaltintų ir savimeile, ir perdėtom simpatijom arba Volvo prekinio ženklo reklama.


volvo puikūs automobiliai, bet jie neturi "dvasios" ir nesvarbu, ar senu "katafalku" važiuosi ar nauju visureigiu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.12.02 22:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


arnie
arnie
Meistras
Turint kazkiek pinigu galima ir pas didziuosius gamintojus susikurti savo automobili is serijinio juk siuloma apildoma iranga ar vietoj standartinio automobilio modelio kiti automobilio modelio variantai pvz. golfas gali buti nuo 3 iki 5 duriu ir ivairiu spalvu bei ivairiu varikliu ir t.t. aisku viskas remiasi kaina indvidualiai susikomplektuotas golfas gali buti net dvigubai brangesnis uz standartini varianta .
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.12.03 02:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sidabrinis
Sidabrinis
Didmeistris
Arnie> Marunas tikriausiai nežinojo, kad 2.5 variklis pats populiariausias (850, S70), o ir kitų modelių gama plati. Taip, yra ribojimų, bet reikia sakyti ačiū, kadangi trasoje virš 0,15K per val. jau nepatogu. Pavyzdžiui, panašaus stažo golfo klasės atstove decibelų būtų pilnas salonas, o Volvo - pakenčiamai (D klasė vis gi). Bet tas pats golfietis valdomas geriau. Apskritai, tik po 2001 m. Volvo inžinieriai "sureguliavo" klausimą vairuotojų naudai, pagerino vairavimą. Bet visa tai lyrika, kadangi numanau ką marunas turėjo omeny, ir su šia mano rašliava tai nieko bendro neturi.

Maroon> Anksčiau tą patį (ką parašei) rašydavo ir į 2001+ Coroll'os adresą. Ir kas? Viena iš populiariausių dabar, kai dėvėtų kainos sumažėjo...

Abiems> ...Ir niekas jų netiuninguoja. Kas dėl tiuningo, tai čia entuziastų laisvalaikis. Tobulina ne tam, kad patobulintų, o kad užretušuotų ir be tiuningo matomai sportinio automobilio nusidėvėjimą. Maždaug, žiūrėkite - jis vis dar sportinis. Na, lai būna sportinis: mačiau, kaip šiandien išnuomotas mažas Fiat aplenkė dvigubai didesnį naują automobilį, tiesa, antrasis nelabai stengėsi varžytis, nes tikriausiai irgi žino, kad būtent ten išsidirbinėti pakankamai rizikinga, t.y. pinigus galima investuoti į kur kas svarbesnius dalykus negu viešąjį išsipuikinimą ar kvituką.

<Retorika> Viskam kame, kas iki D klasės, superinis vairavimas užmiestyje apsieina kietoka pakaba mieste. Ir dažniausiai tik vidutiniška salono garso izoliacija. D klasėje, nors tai ir nėra liuksas, tokie dalykai vis tiek būtų laikomi minusais. Taigi, tam tikrus dizaino ar dar ten ko trūkumus galima liosiai nurašyti, kadangi pliusų yra ženkliai daugiau. Įsigyti pakankamai pigu, bet atkreipkite dėmesį, servisą pigiu nepavadinsite (išimtis 850/S70, kurių inžinierinė dalis lengvai prienama neoficialams, ir vis tiek tam tikriems gedinams teisingai nustatyti kartais reikia patyrusių neoficialų, kiti tiesiog parduoda, ir turiu pavyzdžių, kuomet vėl perka Volvo, juokinga bet tuos pačius arba pagerintus modelius). Reiškia viskas ok.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.12.03 09:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fxx3
fxx3
Didmeistris
Sidabrinis matomai yra volvo dileris
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.12.03 14:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


maroon4
maroon4
Pažengęs
Sidabrinis rašė:
Bet visa tai lyrika, kadangi numanau ką marunas turėjo omeny, ir su šia mano rašliava tai nieko bendro neturi.


taip, aš visiškai neturėjau omeny automobilių charakteristikų. nes gerus automobilius dabar visi moka gaminti, o automobilius su dvasia retas... dėl to žmonės ir myli senus legendinius auto, nors akivaizdu, kad jis visiškai nusileidžia technologiškai naujiems (aišku išimtys pvz 90 metų s klasės mersai kurie jau tada buvo prifarširuoti belekaip)

va ko norėėėėčiau!!!

Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.12.03 15:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fxx3
fxx3
Didmeistris
cia tau nostalgija i senu laiku prabanga, nes pats tokios niekaip nebutum ipirkes sita berods nepriskiriama legendiniu auto simtukui.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.12.03 15:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


maroon4
maroon4
Pažengęs
fxx3 rašė:

cia tau nostalgija i senu laiku prabanga, nes pats tokios niekaip nebutum ipirkes sita berods nepriskiriama legendiniu auto simtukui.


aš tais laikais tik gimiau, apie mašinas nesvajojau ir net gyvai nesu iki šiol matęs daugelio legendinių auto esmė ne įpirkime, aš ir dabar negalėčiau įpirkti nei retro, nei naujos iš salono. bet jei sakytų rinktis negalvojant apie praktiškumą, iš širdies, tai net nedvejodamas imčiau seną mersą

bet seną mašiną išlaikyti ne taip paprastą kaip atrodo, ją reik mylėt ir puoselėt todėl niekada tokios neturėsiu ir po mano s60 imsiu vėl kažkokią pilką neįdomią volvo naujesnių metų :/
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.12.17 14:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Šmaikas
Šmaikas
Pradedantysis
fxx3 rašė:

Meile automobiliui, o ne merginai. ka apie tai manot ? man patinka kai pvz. merginos papuosia savo mazas masinas blakstienomis. ka patys darot, ar gal jau isigijot toki automobili. ar gal dar tik pasvajojat apie automobilio turejima, kaip ir as ? ar gal kai jau turit savo svajoniu masina, tai nebereikia ir mergos ?


Mano savaitgalių džiaugsmas Savom rankom restauruotas

[URL=http://www.part.lt/perziura/a1186acac4c242a6ad80bed6666ec6b4894.jpg][/URL]

[URL=http://www.part.lt/perziura/d9e8a4c045b6b952ddfa25220025d2df701.jpg][/URL]
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.12.17 15:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


maroon4
maroon4
Pažengęs
Šmaikas rašė:


pavydžiu, atsiduočiau nedraugavęs
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai