Santrauka: qwe
Tema sukurta: 2017.11.06 17:01
1 2 3 Toliau Paskutinis
2017.11.06 17:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Conorr
Conorr
Naujokas
Sveiki, mokykloje(12kl.) labai susižavėjau viena metais jaunesne mergina, ant tiek, kad net čia užsiregisravau ir manau, kad ko gero išprotėjau.. Niekaaip negaliu nustoti galvoti apie ją, tiesiog svajoju 24/7.Bėda yra, kad nesurandu būdu kaip galėčiau su ja susipažinti(mes dažniausiai tik prasilenkiam po anglų pamokos). Kas keisčiausia, anksčiau niekada neturėjau problemų su merginomis, klasėje esu labai mylimas ir mėgstamas savo klasiokių(ko gero dėl gero humoro jausmo) ir kartais jaučiu kaip kiti klasiokėliai pavydi :D ,bet as apsimetu, kad man tai "nerūpi" :D. Ok, grįžtant prie temos, didžiausia bėda yra, kad ji pati sulaukia daug vaikinų dėmesio, yra bent 3 vaikinai, kurie su ja bendrauja per pertraukas, vienas gal bando rimčiau, bet taip 50/50 atrodo bando suartėti, bet nežinau ar jiems paeis. Esu 100% tikras, kad galiu būti už juos geresnis, tik bėda yra, jog bijau pradėti. Tiesiog nežinau ką galėčiau pasiūlyti ir pasakyti užkalbindamas(nors anksčiau ir dabar dažnai turiu ką pasakyti). Gal pakviest į kiną, bet gali keistimai atrodyt, kai visiškai nepažysti žmogaus :(. Any sugggestions? pls
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.11.06 17:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Red
Red
Moderatorius
Conorr rašė:
Sveiki, mokykloje(12kl.) labai susižavėjau viena metais jaunesne mergina, ant tiek, kad net čia užsiregisravau ir manau, kad ko gero išprotėjau.. Niekaaip negaliu nustoti galvoti apie ją, tiesiog svajoju 24/7.Bėda yra, kad nesurandu būdu kaip galėčiau su ja susipažinti(mes dažniausiai tik prasilenkiam po anglų pamokos). Kas keisčiausia, anksčiau niekada neturėjau problemų su merginomis, klasėje esu labai mylimas ir mėgstamas savo klasiokių(ko gero dėl gero humoro jausmo) ir kartais jaučiu kaip kiti klasiokėliai pavydi :D ,bet as apsimetu, kad man tai "nerūpi" :D. Ok, grįžtant prie temos, didžiausia bėda yra, kad ji pati sulaukia daug vaikinų dėmesio, yra bent 3 vaikinai, kurie su ja bendrauja per pertraukas, vienas gal bando rimčiau, bet taip 50/50 atrodo bando suartėti, bet nežinau ar jiems paeis. Esu 100% tikras, kad galiu būti už juos geresnis, tik bėda yra, jog bijau pradėti. Tiesiog nežinau ką galėčiau pasiūlyti ir pasakyti užkalbindamas(nors anksčiau ir dabar dažnai turiu ką pasakyti). Gal pakviest į kiną, bet gali keistimai atrodyt, kai visiškai nepažysti žmogaus :(. Any sugggestions? pls

Tai arba bijai, arba kažką pradedi daryti :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.11.06 20:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Conorr
Conorr
Naujokas
Gal kokių konkretesnių patarimų, nes žinau, kad reik pradėt "daryti", bet jei nlb žinai ką tai...., tsg manau reik suimt kiaušus ir būt savimi, negalvot ką kalbėt(aišku ne šūdus malt), ir viskass gal gausis savaime.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.11.06 23:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fxx4
fxx4
Pradedantysis
renkasi moterys, tad cia svaiscioti gali iki begalybes. gali bandyti kabinti ir tada matysi ar tave pasirinko ar ne. gali susizinoti telefona, gali susirasti per FB, variantu yra visokiu siais laikais.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.11.09 00:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fxx4
fxx4
Pradedantysis
Tai kaip ten su ta meile/mergina ?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.07.11 18:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ernestele
ernestele
Naujokas
https://www.facebook.com/viskasapiemeile/

Užeikite į šį puslapį, palaikinkite, ir pasidalinkite su kitais
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.11.24 12:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pseudonimas40
Pseudonimas40
Naujokas
pasikvesk pas save televizoriu pažiureti
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.11.27 06:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ponaitissss
Ponaitissss
Pažengęs
Neverta. Nes jei labai grazi, reiskia tures pastoviai gerbeju ir kelsi pavydo scenas del ko teks issiskirti. O ir siaip, nekalbek lyg tu pats geriausias pasaulio vaikinas butum. Susirask kita, nes su tokia bus tik nesusipratimai, o ir grozis dazniausiai ir ypac siais laikais yra toks, kad kuo grazesne, tuo daugiau turtu turi i ja kist. Ar esi turtingas su gera masina?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.11.27 13:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


LaisvasPilietis
LaisvasPilietis
Didmeistris
Nevykėlio įsitikinimas, kad norint pakabint gražią ir dar protingą merginą, būtina būt turtingam.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.11.28 06:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ponaitissss
Ponaitissss
Pažengęs
Kabinami tik drabuziai, makaronai. Libertas, ar tu noretum to, kad tavo mergina pastoviai neturetu ramybes ir aplink ja suktusi visokie, bandytu ja atmust, suviliot? Ar paciam tai neatsibostu? Isivaizduok, tau patiktu kokia olialia pupyte, na bet ka tu tokiai pasiulyti galetum? Butum profesionalus krepsininkas, tai i tavo demesi ji atsilieptu, bet eiliniam zmogui - nemanau.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.11.28 10:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


LaisvasPilietis
LaisvasPilietis
Didmeistris
Graži - tai nebūtinai tuštutė, nėra tokios taisyklės. Be to, kas yra graži, ne visi suvokia skirtingai - tokios "pupytės" man pvz netgi atgrąsios.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2019.02.24 15:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ruchard
ruchard
Pradedantysis
Įžnybk šventas petrai, toks jausmas kad mano tema rašyta, nes tuo metu kai autorius rašė buvau tokio pat amžiaus, tokioj pačioj situacijoj. Deja ji buvo užimta, bet kavalierius užsienyje, tai buvau nepatyręs ir puoselėjau kažką. Na taip ir teko pasikankinti paskutiniaisias mokyklos metais prieš univerą, kasdien ją matydavau, net ir per egzus (cha), kai skyrė keli stalai.

Tai tokia ir pamoka - kaip ir sakė seras fxx, merginos renkasi. Na vėliau supratau, kad ji pernelyg mėgsta prabangą, ko aš suteikt negalėjau, tai palengvėjo. Ir laikas žinoma padėjo. Dabar aš provinicijoj, o ji rodos sostinėj, gal šiuo metu netgi išsiskyrus. Situacija tiek buvo identiška kaip temos autoriaus, kad net ieškojau galimybės gauti bendrų pamokų.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2019.02.24 17:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ruchard
ruchard
Pradedantysis
Sunku, sunku, buvo net žaidimuose ilsėdamasis ne taip atsipalaiduoji tuo metu Po tos istorijos buvau metęs išvis tokį reikalą kaip merginos ieškojimas. Na vasaros pabaigoje čia užsukau per draugą.lt nuotrauką įsimetęs ir iš to pačio miesto mėginau kažkokią gražią rasti.

Rašiau gal 2-3 merginoms, gaila nei viena neatrašė. Susinervinau ir nuo to laiko iš čia išėmiau nuotrauką ir ta tema vėl manęs nedomino nuo vasaros pabaigos iki šio vasario. Kažkaip šį vasarį iš neturėjimo veiklos vėl grįžo mintys link to, kad net nusprendžiau forume pasidomėti

Dabar tarkim kad ir į lauką išėjus, taip vieniša ir neįdomu. Kaip vaiduoklis provinciniam mieste jautiesi išėjęs paprastai pasivaikščioti. Ir atskirtis nuo univero grupiokų, kai visi išsimėtę draugais. Kaip likimo pirštas mane nukišo į grupę, kur daug merginų, ir visos pasirinkusios savo vyrus, antras puses jau turi

Bet manau kad ratas tuoj vėl apsisuks ir vėl tai atsibos neradus eilinį kartą. Na ir tuoj išeis nauji serialų sezonai, tai kiek pagyvins kasdienybę.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2019.02.24 20:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Fxx8
Fxx8
Didmeistris
jeigu serialu ziurejimas tai gyvenimas, tai nebezinau jau.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2019.02.24 20:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ruchard
ruchard
Pradedantysis
O kaip kitaip vienas praleisi laiką įdomiai. Taip ir sukiesi, vienom dienom kažkur išeini, judi univere, kitom lieka ir serialais tenkiniesi ar kompu žaidi. Tiesiog, jei nedirbi, dar studijuoji, tai ne per daug ir nuveiksi.

Panų lauke vargiai be raminamųjų užkalbinsi kaip pats esi minėjęs. Arba jos per greitai pabėga, kol pasiryžti, nes būna pvz. su reikalais ar kasoje susimoka.

Draugų neturint, nes aš ir pripratęs tik su grupiokais ir bendrakeleiviais paskaitose bendrauti, tai išties kalnų nenuversi. Išmaniosios technologijos tam tikromis prasmėmis kaltos ir nelabai tau pritariu fxx8 su tuo, kad šiais laikais bet kuris 16-25 gali gauti merginą :/ Viskas sudėtingiau. Arba mano skonis su vertybėm per stiprūs :/

Seniau, kai išvis buvau nepatyręs, tikėjausi rasti merginą su panašiomis vertybėmis kaip mano, kad nuoširdi ir pinigų nelaikytų svarbiais. Svarbiausia būtų santykiai. Bet nemanau, jau nesitikiu tokią rasti. Ypač tinderyje, kuris atrodo realiausias atvejis. Nes pasirodo net pažinčiai užmegzti reikia pinigų, mašinos ir kažkokių neįtikėtinų nuostatų.

Imu grįžti prie savo nuomonės, kad nieko tokio, jei panos ir nebus. Žinau ir sėkmingų žmonių, kuriems niekada antros pusės ir nereikėjo. Nors buvo normalios orientacijos. Šiuo atveju nepriimu tavo nusistatymo, jog mergina - tai jau svarbiausia gyvenimo dalis. Tiek, sere.

P.S. šiuolaikiniame gyvenime serialai yra nuostabus dalykas. Dažnai man geriau tegul duoda naują gero serialo sezoną nei psichinę ligą, vadinamą "pana"
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2020.01.25 21:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Fxx8
Fxx8
Didmeistris
manciokas114 rašė:

ir nelabai tau pritariu fxx8 su tuo, kad šiais laikais bet kuris 16-25 gali gauti merginą :/ Viskas sudėtingiau. Arba mano skonis su vertybėm per stiprūs :/


kiek teko matyti jaunos grazios merginos pacios kabinasi bernams ant kaklo. ir net dreba kad tik ju nepaliktu. problema sakyciau yra jei nei viena nesikabina, bet tai teoriskai imanoma tik vienam jaunuoliui is 20-ties.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2020.01.25 22:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Fxx8
Fxx8
Didmeistris
manciokas114 rašė:

Panų lauke vargiai be raminamųjų užkalbinsi kaip pats esi minėjęs. Arba jos per greitai pabėga, kol pasiryžti, nes būna pvz. su reikalais ar kasoje susimoka.


beprasmiska imtis iniciatyvos, renkasi moterys,
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2020.01.29 18:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


LaisvasPilietis
LaisvasPilietis
Didmeistris
Nesuprantu jūsų problemų. Retas atvejis būtų, kad užkalbinta neatsakytų, nepaplepėtų minutėlę. Gal todėl, kad nekabinu jų? ))
Seniai ir man vis atrodė... kad užkalbinsiu ir iškart atsisakys, tačiau vėliau... kalbinau retai, bet neatsisakydavo nė viena... tuomet jau tekdavo fantazuoti, kaip užbaigti pokalbį ar pažintį gražiai, nepasakant, kad ji nėra man patraukli. Taigi, per durną galvą vienu metu esu bendravęs su iki 8 panomis (ne sugulimui), vieną dieną viena, kitą kita ir taip tęsėsi 2-3 metus, buvo nemažai pykčių ir priekaištų "kodėl aš ne vienintelė" iki "anoms akis iškabinsiu", tuomet turėjau jau 33-35 metus.
Ir net įpusėjęs penktą dešimtį beeidamas Palangos pajūriu apėmus nuotaikai per porą valandų gavau 4 numerius jaunų ir gražių moterų, o kalbinti bandžiau gal 12. Tiesiog... pakanka nuoširdžiai šypsotis ir nebyliai reikšti susižavėjimą.
Tad kokios čia nesąmonės, kad iki 25 neturi - tai ir neturėsi?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2020.01.30 09:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mokslynykas
Mokslynykas
Meistras
Normalios gatveje i pazintis nesileidzia. Dabar ne tie laikai.
Dabar yra technologijos ir PROTINGA mergina turi pasirinkima protingu vaikinu. Gatveje tikimybe kad uzkabins normalus yra nedidele.

Buvo laikas, kai darbo ieskantys apsilankydavo imoneje, pasakydavo, kad darbo iesko ir ziurekk gaudavo. Dabar ju net niekas neileistu i normalesnes imones, bet labai zemo lygio darbams dar kartais tinka, sakysim kur statybose pagabiniu.

Kiti pranesa apie save per interneta.

Dar yra klubai, ten klubines tusinasi, normali mergina ten neis, o jei bus su draugemis tai i klubinius rimtai neziures. Na ziurint kas ko iesko
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2020.01.30 15:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


LaisvasPilietis
LaisvasPilietis
Didmeistris
Mano nuomonė priešinga - normalios (t.y. protingos) neieško pažinčių internete (internete tiek nevykėlių, kad tarpe jų atrinkti vien pirmam atsakymui tampa neįmanoma). Joms ir taip pakanka... Internete, praktiškai vien nevykėliai ir nuobodūs, gal dar kokie netipiniai, kurie nesugeba susipažinti įprastai. Apie moteris linkstu prie tos pat nuomonės.

Su darbais irgi... buvo atvejis, nuėjau į mokslinio tyrimo įstaigą ir pasakiau, kad domina darbas pas juos. Pakalbėjus vos 2 minutes, pasiūlė pradėti rytoj. Jei jiems nereikia darbuotojų, suprantu, kad net nekalbėtų.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai