Santrauka: SP konkursas
Tema sukurta: 2015.06.08 19:32
Pirmas Atgal 5 6 7 8
2015.07.30 13:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Elizabetė
Elizabetė
Pažengęs
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.07.30 20:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Koška
Koška
Pradedantysis
soriii, kad taip užtrukau

Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.07.30 22:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


darknessa
darknessa
Didmeistris
REZULTATAI

Klaidą padariau, kad nepasakiau sukurt jums trumpų aprašymų apie aprangą, nes nelabai suprantu ką norėjot pavaizduot, todėl vertint bus sunkiau, tai atsiprašau!

Arabina - šeip pats derinys gal ir banalokas, ir tu grynai čia vadovaujiesi taisykle, kad vienas brangus daiktas ir daug pigių, tačiau ir ta suknelė pigi atrodo. Makiažas tai labai gražutis, toks švelnus nebūčiau dėjus čia tų auskarų, nes jie per dideli nu bet bendras vaizdas tai neblogas. 6
_samara_ - oo plaukučiai tavo again on faja. Labai gražiai derinas marškinėliai su lūpom, o tie batai tai svajonė mano tiesiog 10!
Ugne mili - nu jau taip pigiai atrodantis derinys ;/ batus galėjai ištraukt iš kelnių tikrai moki geriau, jeigu net iki top4 nuėjai kaspinas nesimato, ir atrodo uždėjai tik tam, kad būtų kažkas 6
Endriukx - dabartiniai orai žiauriai atitinka derinį tavo, viskas derinas tarpusavy ir bendras vaizdas vertas 10

Krenta: kadangi, jūsų tik 4 liko tai žiauriai sunku buvo apsispręsti ką mest lauk, ir labai gaila buvo, tačiau krenta Ugnė mili. Ačiū, kad dalyvavai ir sveikinu, kad taip toli nuėjai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.07.30 22:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


darknessa
darknessa
Didmeistris
PUSFINALIS

Sveikinu top3 !

Taigi dabar jums reiks sukurti du derinius ir pasitelkti savo gabumus kuriant dvi visiškai skirtingas aprangas
1oji apranga: pankė arba kitaip sunkaus stiliaus panelė. tiksliau: daug tattoo, daug chna, tamsus makiažas, juodi rūbai, grandinės. pvz1 arba pvz2 (kopijuoti draudžiama)

2oji apranga: pamaiva/fyfa arba kitaip rožinio stiliaus panelė. tiksliau: šviesūs plaukai ir daug makiažo, rožinė spalva, daug niekučių, leopardiniai raštai. pvz1 arba pvz2 (kopijuoti draudžiama)

ATSISKAITYTI IKI 08-03 (nes vėl išvažiuoju)

Beje, paneles noriu primint, kad ankstesni jūsų gauti rezultatai nieko nereiškia ir, kad aš viską sprendžiu pagal dabartinį derinį, todėl Arabina kuri gavo 6, gali lengvai patekti į finalą Sekmės panos!

p.s. ačiū google vaizdams už pavyzdžius
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.07.31 11:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Elizabetė
Elizabetė
Pažengęs
Ką gi! Labai labai ačiū Erika, jog leidai man daeiti net iki pusfinalio, man tai jau yra laimėjimas, nes tikrai to nesitikėjau. Tikrai malonu buvo laukti kitos temos ir siųsti derinius. Jei kada rengsi vėl konkursą - pranešk!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.08.02 03:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Metalikax
Metalikax
Didmeistris
_samara_

pirmoji apranga

antroji apranga
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.08.02 17:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Arabina
Arabina
Pradedantysis


Štai mano barbė Arabina, ji išėjo pasportuoti, ir net sportuojant ji privalo pasidažyti, nes, bet kada prie jos gali prieti koks nors... Gražuolis!!! Tad jos šūkis " Nesvarbu kur ir kada, visada turui atrodyti PRITRENKEMAI!"


Štai ir mano pankė Arabina. :3
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.08.03 11:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Koška
Koška
Pradedantysis
Kaip visada paskutinė..

Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.08.03 18:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


darknessa
darknessa
Didmeistris
REZULTATAI

1. _samara_ -
pankė: ohh, ta apranga tavo man taip patiko, kad net paprašiau rūbus atsiųst žiauriai gerai! 5
pamaiva: makiažas man nepatinka ir tas rankinukas, nes jis čia netinka. daugiau lyg ir viskas suderinta. 4. viso: 9

2. Arabina -
pamaiva: tai, kad padarei kažką kito negu kitos dvi panelės tai yra pliusas, tačiau nepadarei gražiai. derinys nelabai man patiko, tačiau galiu pagirti makiažą, nes blakstienos labai gražiai atrodo! Visdėlto, nemanau kad fyfos taip rengiasi ir nemanau, ar išvis jos sportuoja, jos gi ir taip sau tobulos 3
pankė: su panke, tai viskas čiki piki! galbūt trūksta kokių krutesnių kelnių ir apyrankės su spygliukais, bet šeip viskas tai gerai 5. viso: 8

3. Endriukx -
pankė: pankės veidelis tai toks gražus! bet šeip reikėjo gal aštresnių rūbelių. Marškiniai visai nepankiški, tokie labiau naminiai ir paprasti diržas išsiskiria ir labai pagyvina derinį, bet trūksta man to aštrumo ir spygliukų 4
pamaiva: ilgai žiūrėjau į šį derinį ir viskas super! nėr prie ko prikibti. 5. viso: 9

Krenta: Arabina. Sveikinu likusias patekus į finalą ir Arabiną su 3 vieta!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.08.03 18:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


darknessa
darknessa
Didmeistris
FINALAS!

Sveikos, panos. Finalinė tema iš jūsų reikalaus nuotraukos kokybės ir jūsų fantazijos.
Privaloma panaudoti koregavimo programas ir sugalvoti aprašymą. Taigi, tema vadinas Sapnas. Jums reiks pavaizduoti ir aprašyti ką jūsų lėlytė sapnuoja. Sapnai būna svajonių išsipildymai, košmarai arba ir tas ir tas vienu metu. Rinktis jums, sekmės!

Vertinsiu:
25% - apranga
25% - aprašymas
50% - nuotraukos pateikimas (darbas su koregavimo programomis)


ATSISKAITYTI IKI 08-07
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.08.06 11:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Koška
Koška
Pradedantysis
Kiekvieną naktį prabundu išpilta prakaito ir einu užsirašinėti bent mažiausias smulkmenas, kurias mačiau sapne. To sapno negalima pamiršti, jis tikrai kažką reiškia ir aš tai išsiaiškinsiu.
Vėlyvas vakaras, tamsu. Tedega tik naktiniai žibintai. Aplinkui tuščia, nei gyvos dvasios. Atrodo lyg laikas būtų sustojęs, o aš viena einu. Pasuku už kampo, kad greičiau pareičiau namo ir pamatau raudonplaukę moterį su gaubtuvu. Ji kelias minutes spoksojo į mane, o po to apsisuko ir nubėgo. Nebūčiau jos pradėjusi vytis, jei ne tas pakabukas ant kaklo. Jį prieš mirtį man padovanojo mama, o aš mažytė būdama, jį pamečiau.. Vienintelį mamos prisiminimą. Tą pakabuką turėjo ta paslaptinga moteris. Buvau pasiryžus pavyti ją ir ištardyti iš kur pas ją tas pakabukas. Tas pakabukas priklauso MAN.
Vijuosi tą moterį per keletą kvartalų. O ji greita, matos kad nori atsikratyti uodegos. Bėgau su viltimi, kad ji bent pažinojo mano mamą ir turės atsakymus į mano tuziną klausimų. Anksčiau gyvenau nežinioje, o dabar radau viltį tamsoje. Kuo toliau bėgu, tuo labiau viskas temsta, pakol visiškai pasidaro akyse tamsu ir vėl prabundu.
Kiekvieną naktį šis sapnas kausto mane ir kiekvieną kartą aš esu bejėgė kažką pakeisti.

Originalas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.08.06 16:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Metalikax
Metalikax
Didmeistris
_samara_

Vakar prieš miegą sėdėjau YouTubei ir žiūrėjau kaip Pewdiepie žaidia Catherine. Catherine tai toks žaidimas, kuriame savo merginoms neištikimi vyrai sapnuoja košmarus. Vos užmigęs patenki į perkreiptą pasaulį, kuriame su kitais neištikimais vyrais, kurie, beje, sapne įgauna avių pavidalus, turi kopti dėžėmis, kol patenki į aštuntą aukštą - išsigelbėjimą nuo šių siaubingų sapnų. Skamba gana paprastai, bet taip tikrai nėra. Kiekviena avis kovoja už save, o tai reiškia, kad ankščiau ar vėliau kas nors bandys tave nustumti, o tai reiškia mirtį ir sapne, ir realiame gyvenime.

Vos užmerkusi akis atsidūriau Catherine žaidime. Pasižiūrėjau į save ir pamačiau, kad taip pat, kaip ir Vincentas (pagrindinis veikėjas žaidime), esu su savo pižama, rankoje gniaužiu pagalvę, o ant galvos man išaugę avies ragai. Neturėjau kito pasirinkimo, kaip susikaupti ir stengtis iš šio košmaro išlįsti gyva.
Kopiau ilgai ir sunkiai. Jau mačiau savo išsigelbėjimą, bet atlikau vieną neteisingą judesį ir kritau.

Pašokau iš lovos ir iš ausų išplėčiau ausines, o išsikrovusį telefoną sviedžiau į kitą lovos galą.

panelė
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.08.11 00:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


darknessa
darknessa
Didmeistris
REZULTATAI

Nebekankinu ir paskelbiu, kad _samara_ laimėjoo!
prizininkės prašau kviesti mane į dvikovas. ačiū, kas dalyvavo.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.08.11 09:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Koška
Koška
Pradedantysis
Didelis ačiūū tau už puikiai surengtą konkursą ir gerai praleistą laiką
Ir sveikinimai, Sami, velniškai linksma buvo turėti tokią varžovę
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.08.11 13:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Metalikax
Metalikax
Didmeistris
tikrai ilgai kankinai mus. ačiū už laimėjimą ir už konkursą, nes blkj smagus buvo. ^^
sveikinu su antra vieta, velniuk tu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
Pirmas Atgal 5 6 7 8
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai