Tema sukurta: 2007.05.13 23:44
Pirmas Atgal 1 2 3 4
2011.04.03 20:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Wildchild
Wildchild
Naujokas
Pas mane visi beveik draugai klausosi metalo black,death,thrash ir t.t tai kartai idomu pasikalbet apie muzika , gyvenima prie bonkes alaus
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.10 00:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


bestnightwish
bestnightwish
Naujokas
pagarba tokiem \m/ tik gaila, kad mažai jų matos viešumoj, visi velniai žino kur sulindę ir šiaip palyginti nedaug pažįstamų metalistų turiu.. gaila, nykstanti rūšis, visi supopsėję kažkokie ://
Mano nuomone galėčiau save pavadinti tokia.. Neisivazduoju gyvenimo be metalo, nei vienoje muzikoje dar neįžvelgiau šitiek grožio. Tai kažkas tokio, kas parašyta ir išreikšta su tam tikrais jausmais, emocijomis.. O apranga neturi tiek reikšmės. Tiesiog rengiuosi kas gražu.. o kai klausai tokios muzikos tai nieko nuostabaus jei ir patraukia ant tokio stiliuko. Tiesiog patinka būti tokiai kokia esu

P.S. Dievinu kerzus
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.02.07 18:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


VilkasPilkas
VilkasPilkas
Naujokas
Ateis laikas kai reiks užaugti )
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.02.08 19:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pliumbum
Pliumbum
Pažengęs
UZkniso visi kurie savo nuomone ir pomegius demonstruo ja ,kisa kur reik kur ne. tai liecia ne tik metalistus. tai man kazkaip uznesa i ekshibicionizma negi taip jau sunku gerbt aplinka ar visiems poch.... viskas . gerai ant katedros dazais rasom hm ar punk not deth. ir tt.tai mano nuomone ir ji gali nesutapt su kitu, taciau as taipmanau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.06.06 23:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


karrozia
karrozia
Naujokas
Blyn, visai px tema buvo, gaila kad numire
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.08.24 12:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


LucyAuzzra
LucyAuzzra
Naujokas
Philai, būtų smagu susipažinti nes man irgi patinka kerzai. Ai, beje, aš metalistė jau visą vasarą ir anksčiau pripažinau folk baltic metal, bet dabar patinka red hot chili peppers ir guns and roses. Galim susirašyt daugiau ;)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
Pirmas Atgal 1 2 3 4
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai