Santrauka: Esam okupuoti.
Tema sukurta: 2017.09.03 15:59
Pirmas Atgal 1 2
2017.10.14 21:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Alvydas93
Alvydas93
Patyręs
fxx3 rašė: Nors mano gyvenimas baigesi 2010 balandzio kazkuria diena, tai as dabar stebiu cia viska kaip kad po mirties kai kurios prognozes deja ziuriu issipilde.

Is kurios vietos stebi is peklos , rojaus ar skaistyklos ?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.10.15 08:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fxx3
fxx3
Didmeistris
Alvydas93 rašė:

Is kurios vietos stebi is peklos , rojaus ar skaistyklos ?


o tau atrodo kad rasyciau is rojaus ? argi rojuje lyja istisai dvi savaites ir viskas skesta ? cia panasiau i Mikaldos pranasystes, kad pries pasaulio pabaiga istisai lis du menesius.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.10.15 14:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Alvydas93
Alvydas93
Patyręs
fxx3 rašė:

Alvydas93 rašė:



Is kurios vietos stebi is peklos , rojaus ar skaistyklos ?




o tau atrodo kad rasyciau is rojaus ? argi rojuje lyja istisai dvi savaites ir viskas skesta ? cia panasiau i Mikaldos pranasystes, kad pries pasaulio pabaiga istisai lis du menesius.
Tada jau skaistykloje skaistines .
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.10.19 02:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Blussa
Blussa
Didmeistris
LaisvasŽodis2 rašė:Blusa nemanau, kad aš sedėsiu lukiškėse, manau, kad tau ten teks pasedėt, ar keliaut azijos platybes prasivėdint, ar bloguoju atveju skaičiuot paskutines gyvenimo valandas


Svajuko dramblionės. Ne tavo nosiai iki blusos šoktelėti. Šiaip gal daug negautum, gal baudelę ar kažkiek lygtinai, bet teistumas karjeros galimybes labai apribotų.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.10.20 16:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Patriotas2
Patriotas2
Pradedantysis
Hmm. Idomi ta demokratija, uz kita nuomone is kart i teisma paduot, tikrai demokratija, tai bent. Man daznai kyla toks klausimas isvis, kodel lietuvoje yra tokia laisve, nu gal ir yra, bet man is to nieko geriau, Euro sajunga valdo komunistai tik su kitą sistemą ir šūkiai, iki pat stalino mirties vykdė baltosios rasės genocidą tik žudydami, o dabar apseina be to. Komunismas kaip ir ISIS, tai yra amerikos pinigai, jie viską kuria, kad kitiems kenkti, o šių laikų kūrinys šitaip pakenks europai, kad ateis tamsus amziai. Manote, kad sirija kapituliuos ir ISIS galas, tai labai klystat, nes europai yra iskiles mirtinas pavojus, o tavo kliedesiai, blussa man neidomus, keliauk į Briuselinį roju ir ten buk kekse kiek nori, bet nebruk viso to lietuvai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.10.20 16:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Patriotas2
Patriotas2
Pradedantysis
Blussa, neiseik, seniai maciau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.10.20 16:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Patriotas2
Patriotas2
Pradedantysis
Idomus tavo pseudonimas, blusa. Blusa tai yra toks gyvis, mazas kenkejas, tai tu tuom nori save pavaizduoti? Ką parašai, tai iš tikro atspindi žmogu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.10.20 16:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Patriotas2
Patriotas2
Pradedantysis
Tam kas gerai gyvena, tam gyblandsberginė sistema netrukdo, o tas kuris nelabai gerai, taiaišku, kad trukdo. Važinėji po užsieno šalis, tai važinėk ir sedėk sau ramiai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
Pirmas Atgal 1 2
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai