Santrauka: Kaip jum šis žanras?
Tema sukurta: 2009.04.23 17:09
1 2 Toliau Paskutinis
2009.04.23 17:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


RedQueen
RedQueen
Moderatorius
Man tai niekada nepatiko miuziklai, gal išskyrus "Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street", bet ir tai nekas...
O kaip jums šis žanras? Koks labiausiai patikęs/nepatikęs (čia priklausomai nuo to, ar mėgstat, ar ne ) matytas miuziklas?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.23 17:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


foxinabox
foxinabox
Meistras
Net nežiūriu, labai erzinantys tie miuziklai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.23 17:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


At4815
At4815
Pažengęs
romace and cigarettes
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.23 17:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dmx20
Dmx20
Didmeistris
Na nelabai tenka tais miuziklais pasidomėt, bet vertinu betkokią kultūrą... (ta prasme gerąją)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.23 17:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Steel
Steel
Meistras
Paziurekit " Mulen Ruza" arba "Across The Universe" gal pakeisit savo nuomone, O "Mamma Mia" tai auksciausios prabos antidepresantas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.23 19:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Charibdė
Charibdė
Didmeistris
operos fantomas..vat muzika tai nereali per ji
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.23 19:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Terraincognita
Terraincognita
Patyręs
"Moulen Rouge" - filmas, kurį bent kartą metuose pažiūriu.. Ir žiūrėsiu vėl ir vėl ir vėl... Tai totali klasika man... Pirmas filmas, kurį žiūrėjau originalo kalba, kokioje 5ktoje klasėje.. Ir įsimylėjau... Tiek aktorius, tiek siužetą, tiek tragediją...
"Mama mia" taip pat visai patiko.. Tokia relaxinanti meilės istorija su laiminga pabaiga... Kadangi man mielesnės nelaimingos pabaigos, tai....
O šiaip, tai nesu aš didelė miuziklų gerbėja, bet neturiu nieko prieš juos.. Kiek mačiau - tiek patiko
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.23 20:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


buckeE
buckeE
Naujokas
ryt einu i miuzikla''privataus seklio istorija''. paziuresim ka musu lietuviai sugeba...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.23 20:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sheila
Sheila
Didmeistris
man irgi ne prie širdies.. išskyrus Sweeney Todd. nors patiko ir Mulen Ružas pirmąkart. o Romeo ir Džiuljeta (su L. diCaprio) ne miuziklas, bet eiliuotai viskas irgi patiko
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.23 20:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Steel
Steel
Meistras
Busiu atkaklus primygtinai rekomenduoju paziureti " Acrossniverse the Universe " ypac jauniems zmonems, ten tiesiog nerealiai atliekama The Beatles muzika yra ir Jimmy Hendrix'sas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.23 20:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pirmoke
Pirmoke
Meistras
Labai patinka "The Sound of Music", patiko ir "Mulen Ružas", "Kates" ir nieko.
Neesu tikra ar galima Keistuoliu teatro "Geltonu plytu kelias" priskirti miuziklams, bet tai yra taip pat arti ir labai geras darbas
Mamma Mia man neitin patiko. Pati filmo ideja gera,bet kaikurie aktoriai nelabai ir tarsi kazkas buvo nepadaryta jame...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.23 21:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Persephone
Persephone
Patyręs
man patiko vienintelis miuziklas- All That Jazz... o siaip nesu sio filmu zanro gerbeja...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.23 21:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rutonė
Rutonė
Meistras
missniekas rašė:

operos fantomas..vat muzika tai nereali per ji


Aha... Mačiau tik filmą, ir negaliu sakyt, kad sužavėta - nu nemėgstu tokių liamūrų... Kas be ko - "Katės". Tiesa, irgi mačiau tik televizinį variantą, o gyvai tikrai neatsisakyčiau.. Na kaip ir išeina, kad A. Lloydo Webberio miuziklai man prie širdies. Vien "Memory" iš "Kačių" ko verta.... Be abejo, iš "Operos fantomo" - titulinė daina, "Music of the Night" ir "Think of Me" - mmm, užburia, šiurpuliukai nugara laksto...

"Čikaga". Nežinau, nežinau.... nebuvau sužavėta nei muzika, nei siužetu, nei atlikimu...

Na ir pagaliau "gyvas" dalykas. "Žmogus iš La Mančos". Tiesiog patiko. Toia tragikomedija, bet visų vaidyba buvo puiki, ir muzika pati ta... Jei kas klaustų, ar eičiau dar kartą, gerai pagalvočiau. Nebent kiti vaidintų - pamatyt ir kitonišką versiją, kitų balsų paklausyt. Bet šiaip - rekomenduoju, neturėtų nuvilt.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.23 23:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Daene
Daene
Didmeistris
Mėgstamas žanras! Nuo "Muzikos garsų" iki "Svynio Todo"!! O gyvai esu mačius "West Side Story" ir "Mamma Mia" (beje originalo kalba ir dainuojama buvo švediškai) tai sužavėjo iki širdies gelmių
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.24 21:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Arlecchino
Arlecchino
Meistras
Singin' in the Rain. Buvo keistokų vietų, bet šiaip - tikro meistriškumo pavyzdys.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.30 20:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


alijap
alijap
Naujokas
o ašmėgstu juos. man patinka kai žmonės savo jausmus ir poelgius apdainuoja....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.02 18:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Alsa1
Alsa1
Naujokas
na nežinau, man tai patinka, yra tikrai labai gerų miuziklų
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.05 09:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Bfly
Bfly
Meistras
AS irgi is Moulin Rouge ir Mamma Mia gerbeju rato Mamma Mia maciau ir spektakli. Seniai kazkaip vis noriu paziuret Muzikos garsus, bet kaip tais nerandu :/ Prisimenu rusu statymo filma - miuzikla apie ozka ir josios vaikus, pavadinimo nepamenu, bet ispudis iki siol likes. Kaciu niekaip nepasiryztu paziuret. Syki tik perziurinejau, ir toj vietoj, kur dainuoja "Memory", uzsizliumbiau juodai, todel kazkaip ir vis pabijau paziuret normaliai. Nors zinau, kad baigsis ten laimingai O Svynis Toddas irgi labai patiko. Siaubakas? Man pasirode ziauriai liudna istorija.... O dar faini filmai tie senesni, su Johnu Travolta Labai smagios muzikeles juose. Tai va
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.07 10:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


redzed
redzed
Naujokas
Patinka mieziklai, yra tikrai daug ir geru tik... kad va pavadinimu tai nevisus atsimenu... Bet va paskutinis matytas MAMMA MIA tai super! ziuresiu dar ir dar karta. O be to kazkada seniai matytas "Mano puikioji ledi", "Kates" , "Paryziaus katedra" - rusu pastatymas maciau, visai fainas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.31 10:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Joot
Joot
Pradedantysis
miuziklai nepatinka,tik joa,išskyrus svynį todą tas man patiko
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai