Pinigai    Verslas

Santrauka: verslas turintis ateitį ar apgaulė?
Tema sukurta: 2006.10.27 11:29
1 2 3 4 5 6 7 8 Toliau Paskutinis
2006.10.27 11:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


artas1
artas1
Pažengęs
Norėčiau pasidalinti mintimis šia tema. Pats esu MLM versle. JAV ekonomistų apskaičiavimais apie 2050 metus pasaulyje liks trys pagrindiniai prekių paskirstymo būdai: didžiuliai pramogų parkai su prekybos centrais (alia Akropolis), prekyba internetu ir MLM (tinklinis marketingas). Jau dabar apie 80 proc. prekių Japonijoje patenka pas vartotoją MLM keliu. Didžiosios kompanijos jungiasi arba perka MLM kompanijas nekeisdamos tų kompanijų veiklos.
taigi kokios būtų mintys šia tema

Raktažodžiai:
Prekybos centrai, pramogų parkas, internetinė prekyba, tinklinis marketingas, pelnas, verslas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.10.27 22:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


bomzasxxl
bomzasxxl
Naujokas
manau, kad sitos prognozes yra tik prgonozes, gali tie distribucijos budai ir pataps pagrindinais, bet tikrai ne vieninteliais. Ekonomika megsta ivairove, visada atsiras nauji budai. Tad situ ekonimistu skaciavimai yra labai abejotini. Beje butu idomu placiau suzinoti, kas tas yra MLM
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.10.28 00:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


rusliux
rusliux
Pradedantysis
Artai, beabejo MLM kaip gyvavo taip ir gyvuos.
Beto MLM kompanijos zmonems sudaro geras darbo salygas su unikaliom galimybem ir dideliais uzdarbiais pinigu. MLM kompanijos greit plinta. Beja pagal pasauline statistika zmoniu uzsiimanciu MLM sudaro 40%. Tokios informacijos galima susirasti internete.
Ekonomistu skaiciavimai tikrai ne klaidingi.
bomzasxxl pasiieskok info internete ir pats pamatysi kur keliauja pasaulis.

Kas liecia prekyba internetu:
Visi mes išaugome tikėdamiesi kažko pasiekti gyvenime ir manydami, kad būtina sunkiai dirbti. Todėl mums sunku sutikti, kad to paties galima pasiekti proto pagalba. Prieš kelis metus, praeitame tūkstantmetyje, produktas pereidavo per tūkstančius rankų prieš atsirasdamas parduotuvėse. Šiandien interneto eroje ir dabartinių komunikacijų priemonėmis spausdami mygtuką mes paleidžiame suderintą mechanizmą, pristatantį prekes iš vieno pasaulio
krašto į kitą. Tie, kurie pasirodys sugebantys pasinaudoti pateiktu šansu, sukurs pelningą biznį, neužsiimant produkcijos realizavimu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.10.28 14:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


artas1
artas1
Pažengęs
bomzasxxl'ui :
na tai ateities reikalas. Šiaip ekonomika pati kaip tokia ilgainiui turėtų išnykti (mano nuomone), nes jos tikslas yra koks? - reguliuojant rinką "ekonominiais dėsniais" bei remiantis konkurenciniu mąstymu, būtent ir palaikomas skurdo plitimas, asmenybės nuvertėjimas-nuvertinimas... ir pan. Nesakau, kad jos nereikia ji savaime išnyks kai ateis laikas , kitaip mes nepamatytume, kaip neturi buti. MLM (tinklinis marketingas) dažniausiai puolamas tik dėl to, kad neatitinka senų ekonominių dėsnių - įsivaizduok tau sako, kad tu kaip žmogus turi teisę būti laimingas, turtingas, sveikas ir to pasiekti gali nebutinai sunkiu darbu, tam užtenka pradžioje 2-10h per savaitę nemetant pagrindinio darbo?
Ekonomistai pasakytų to negali būti arba tai apgaulė. Gal paprasčiausiai ekonominiai dėsniai neatitinka gamtos dėsniu ir nori ar nenori seną sistemą pakeis naujesnė, labiau atitinkanti gamtos ir žmogaus taip pat poreikius.
Trumpas MLM apibūdinimas yra čia:http://lt.wikipedia.org/wiki/D...lygių_prekybos_modelis Tik žodį pardavėjai verta būtų pakeisti - bent platintojai ar skleidėjai - asmeniškai aš nieko niekam nepardavinėju, ne dėl to, kad nenoriu, bet dėl to , kad aš turiu 1 labai gerą savo prekių pirkėją - tai aš pats.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.10.29 00:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


rusliux
rusliux
Pradedantysis
Visiskai teisingai. Dauguma kompaniju distribiuteriai, tai pardavejai trumpai ir aiskiai tariant. O kiek matau musu kompanijos tai pritraukimas nauju dalyviu i projekta.
Tokiu kompaniju nera daug pasaulyje.
Na dar yra tokios kurios neturi pagrindo ir moki nezinia uz ka, nes neturi produktu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.11.06 09:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


artas1
artas1
Pažengęs
Įdomiausia yra tai , kad būtent MLM sistema užsiima žmogaus kaip asmenybės ugdymu: žmogus turi pasikeisti savo vidumi, kad galėtų priimti tai ką gyvenimas jam duos - pinigai , pripažinimas. Matyt sutiksit, kad būna tokių atveju kai žmogus nelauktai gauna tam nepasiruošęs. Ir kas dažniausiai viskas kažkur išslysta....
Taigi būtent pats augdamas , gali priimti daugiau , o pats augti gali tik, jei kažkam esi reikalingas ir sukuri naudingąją vertę daiktams ar paslaugoms, kuriais keitiesi su kitais....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.11.06 16:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


linuciukas
linuciukas
Naujokas
Pritariu kad mlm gerai pati esu 2,5metai siame verse ir tikrai zinau kad gali padoriai uzdirbti musu kompanija dabar skelbia Dzeta verslo plana.Tai grandijozinis planas turintis sistema kaip greitai ir gerai uzdirbti .Yra zmoniu kurie uzsiima platinimu ,tai neteisinga cia reikia daryti pinigus ,gerus pinigus .Labai esu suzaveta savo kompanija jos produkcija ir svarbiausiai nereikia vaikscioti patrobiais ir kazka siuliti .Visus kas domisi mlm kvieciu ateiti Siauliuose i musu ofisa nes sekmadieni sprogs bomba perkeltine prasme.Kas norite gero uzdarbio ateikit to dar nebusit girdeje ka pasiulisim jums.Rasykit pranesiu kur .boruska@one.lt
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.11.06 22:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


artas1
artas1
Pažengęs
Matau , kad LINUCIUKO entuziazmas didelis gal , kad rado savo vietą ir jaučiausi reikalinga...
O kiek metų teko LINUCIUKui dirbti kažkam kitam?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.11.06 23:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


rusliux
rusliux
Pradedantysis
Mes visi randame savo vieta anksciau ar veliau.
Tai norint kazko pasiekti be intuziazmo niekaip.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.11.07 08:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


linuciukas
linuciukas
Naujokas
Zinau tik viena.Kad bloga produkcija rinkoje neisilaiko.Musu kompanija jau 11 metu pasaulija .Turi savo veliava kuri kabo su kitom pasaulio veliavom.Tai reiskia daug .Kokakola, magdonalds tai pat turi veliavas zinoma pasaujyje bet ju veliavos nekabo prie valstybiu veliavu .Tai rodo kad si kompanija uzsitarnavo savo vieta jei atidaro savo tyrimo institutus ,savo aukstasias mokyklas dovanoja masinas, jahtas, vilas .DZETA programa kuria noriu pasidziaukti kartu taip pat numate didziules dovanas ,tik reikia isitraukti ir gerai nuosekliai pagal 3punktus padirbeti .Cia svarbu sistema.Nesvarbu kad jus darot savo versla kitoje mlm kompanijoje ateikit pasidziaugsim kartu .As pas jus ateisiu ,jei man patiks as naudosiu jusu produkcija ,nes zinau daug geru kompaniju su gers produkcija .
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.11.07 19:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


artas1
artas1
Pažengęs
bet kažkaip į Šiaulius nesiruošiu, o Vilniuj jūs nedirbat?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.11.08 03:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


rusliux
rusliux
Pradedantysis
Idomiai LINUCIUKAS raso. Vienur apdeda, kitur jau graziai raso.
Nei vienas verslininkas neisisokineja taip. Jei tokia rimta kompanija, koks jos PAVADINIMAS?
Siulo, o ka siulo neaisku, matyt ora. Einam, o kur eit? Duok info realios o ne savo zodziu.
kad kompanijai 11 metu tai nieko nesako, kad veliavos kabo kazkur, taip pat nieko nesako.
DZETA programa, taip pat nieko nesako.
Tai kur konkretumas?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.11.08 08:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


artas1
artas1
Pažengęs
Na linuciuk, kaip tavo džiaugsmas dar gyvas???
Sorry, kad užsipuolėm, bet nematau reikalo gauti dovanų jachtą Šiauliuose ypač.
Man asmeniškai motyvacinis marketingas, kažkas arčiau pirmamidės, todėl taip nesudominsi, o greičiau atstumsi.
O kas yra sistema? Žodis? Jei jūs iš T. raidės, tai žinau , kad sistema pas jus nepilna, kaip pavyzdys - ar turit priešparazitines programas? Visi produktai į žmogų patenka su vandeniu, o kur jūsų vanduo , taigi iš 4 pagrindinių dalykų, pas jus matau tik maistą ir antioksidantus.
.... O tu iš kart apie namus , jachtas... kam žmonėms tai, jei jūs nežinodami darote tai ko nežinote.....
Joks dzeta, beta , maxi ir taip toliau nepadės , jei negausi ilgalaikių rezultatų...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.11.08 08:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


linuciukas
linuciukas
Naujokas
artai as sioje kompanijoje jau 2,5 meto kad cia galima uzdirbti ir didelius pinigus tai faktas as uzdirbu gerai tu naujokas as nieko neuzsipuolu tiesiog duodu patarimus nori priimk nori ne .As uz visu firmu mlm.Jei ir parasiau kitur kazka tai tik gero noredama .Kad galima gauti visas dovanas tai faktas ,musu jau gavo 5zmones ir kad masina tai ir man liko tik metai laiko nes gerai sekasi.Ofisai beveik visuose miestose yra Vilniuje atstovybe.Pas mus tasku sistema kurie kaupiasi ir nedingsta kaip kai kuriose kompanijose po menesio pradedi is naujo.Tu naujokas ,kad gini savo kompanija tai gerai ,bet veliava daug ka reiskia ja reikia uzsitarnauti pas mus pasaulyje jau beveik 20 000000distribiutoriu tai irgi kazka reiskia .Odel produktu kazka blogai informuotas nes as nieko nesupratau .Tik zmogus kuris panaudojo juos taip kaip reikia gali pasakyti kas tai.Kazkur kazkas kazkada tave blogai informavo reikia paciam pabudi isgirsti kad galetum kazka pasakyti .As vaikstau i daugeli kompaniju pasiklausyti verslo pristatymu ,bet patikek dar niekur tokio gero verslo plano dar negirdejau jei kas pasiulis geresni verslo plana su gereisniais produktais pakvieskit Dirbu TIANSI kompanijoje.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.11.08 09:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


artas1
artas1
Pažengęs
Kodėl manai , kad naujokas? Nusiusiu tau privačią žinute, nes tai jau ne viešas pokalbis
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.11.08 13:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


rusliux
rusliux
Pradedantysis
LINUCIUK, tavo duodami patarimai tai ir yra uzsipuolimai. Paanalizuok savo kalba. Turetum zinoti, kad mes visi analizuojam ka kalbam.
Na va, matai, tu rasai remdamasi produktu. O as produktais nesiremiu, as remiuos tik paciu MP.
Nebutina taip aukstinti saves, nes is sono atrodo, kad jau perdetai viskas aukstinama.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.11.08 14:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


linuciukas
linuciukas
Naujokas
Rusliuk jau baigiam susikalbeti.Saunu.Pripazink tu taip pat dau perdejai ir iskeliai .Gal ir atrodo kitiems kitaip .Man mano kompanija gera tau tavo .Tiesiog pas mane daugiau emociju.As visada pilna burna saukiu apie savo kompanija nes ji man pirma ir kol kas vienintele kur as matau save .Savo kompanijoje tu matai SAVE,bet tavo kitoks budas tu kitaip sauki .Bet tikiu kad susikalbesim.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.11.08 14:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


rusliux
rusliux
Pradedantysis
Na, tai kam tada reikejo "uzvaziuoti' ant manes?
Matai dabar ir tu jau pritari daugumai.
Kad aukstini kompanija tai nieko blogo, bet kai smeizi ja, tai pirmiausia savo reputacija gadini.
As kazkuriuoje temoje paminejau viana zmogu kaip pavizdi.
As bendrauju su daug tinklinio marketingoo kompaniju distribiuteriais, man idomu dometis mlm kompanijom.
Dar daug gaunu info is kitu pasaulio saliu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.11.08 21:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


artas1
artas1
Pažengęs
Siūlau kalbėtis apie rimtesnius dalykus, niekam čia neįdomu - ką vienas apie kitą manom
ir antra - neniekint kitų ir neaukštint savo kompanijos, nes tai primityvu
ar tinka?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.11.08 22:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


bomzasxxl
bomzasxxl
Naujokas
Originally posted by: artas1

bomzasxxl'ui :

na tai ateities reikalas. Šiaip ekonomika pati kaip tokia ilgainiui turėtų išnykti (mano nuomone), nes jos tikslas yra koks? - reguliuojant rinką "ekonominiais dėsniais" bei remiantis konkurenciniu mąstymu, būtent ir palaikomas skurdo plitimas, asmenybės nuvertėjimas-nuvertinimas... ir pan. Nesakau, kad jos nereikia ji savaime išnyks kai ateis laikas , kitaip mes nepamatytume, kaip neturi buti. MLM (tinklinis marketingas) dažniausiai puolamas tik dėl to, kad neatitinka senų ekonominių dėsnių - įsivaizduok tau sako, kad tu kaip žmogus turi teisę būti laimingas, turtingas, sveikas ir to pasiekti gali nebutinai sunkiu darbu, tam užtenka pradžioje 2-10h per savaitę nemetant pagrindinio darbo?

Ekonomistai pasakytų to negali būti arba tai apgaulė. Gal paprasčiausiai ekonominiai dėsniai neatitinka gamtos dėsniu ir nori ar nenori seną sistemą pakeis naujesnė, labiau atitinkanti gamtos ir žmogaus taip pat poreikius.

Trumpas MLM apibūdinimas yra čia:http://lt.wikipedia.org/wiki/D...lygių_prekybos_modelis Tik žodį pardavėjai verta būtų pakeisti - bent platintojai ar skleidėjai - asmeniškai aš nieko niekam nepardavinėju, ne dėl to, kad nenoriu, bet dėl to , kad aš turiu 1 labai gerą savo prekių pirkėją - tai aš pats.



Pasiskaitinejau komentus - ispudis, ne vienas neturite ekonominio issilavinimo an nei realios praktikos versle, o tik praplautas smegenis
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 5 6 7 8 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai