Tema sukurta: 2014.06.24 12:44
Pirmas Atgal 1 2 3 4 5 6 7
2014.11.26 02:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


n0
n0
Naujokas
Sveiki, mano nick PASNEKOVE , man yra 24 metai. Zaidima zaidziu nuo pirmo sezono, esu draugiska. Seip nesu dar buvus pokalbiu moderatore, bet noreciau ja tapti. Taisykles zinau labai gerai.
Aciu uz supratinguma.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.12.21 16:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


M0N0T7P3
M0N0T7P3
Naujokas
Sveiki, aš esu Benas, mano pseudonimas yra M0N0T7P3, šiame žaidime esu tikrai ilgai laiko, apie 2 metus mažiausiai. Aš visada šlykštėdavausi kai amžinai kambariuose būdavo nesamonės, visi keikėsi, įžeidinėjo vieni kitus. Su gramatika bėdų neturiu, laisvai rašau lietuviškomis raidėmis. Mano aktyvumas tikrai didelis, keiksmažodžių šitame žaidime nevartoju, žaidėjų neįžeidinėju. Naujokams padėti būtų tikrai lengva, nes aš tikrai daug išmanau apie šį žaidimą. Šias pareigas renkuosi ne todėl kad noriu išsiskirti iš kitų, bet tiesiog noriu padėti visiems žmonėms kurie dar mokinasi žaisti šį žaidimą, arba jau moka, tik nori kažko paklausti. Esu jau buvęs vieną kartą Moderatoriumi, bet žinoma, kaip ir visur, jeigu tu gauni kokias nors pareigas, atsiranda tokių kurie tiesiog nori tau visapusiškai pakenkti, bet šį kartą aš nusprendžiau, tiesiog blokuosiu tuos kurie pažeidinės taisykles, bet tuoi HATER'ius tiesiog ignoruosiu, nes nuo karo paskui būna blogai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.12.24 14:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


anoniminis222
anoniminis222
Pradedantysis
nu ir kam vel to monotop i modus juokdarys jis
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.12.24 19:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


hebrantas
hebrantas
Pažengęs
vycka uz ka bana gavai?
P.S is tavo hotelio liko plytu karutis
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.12.24 19:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


anoniminis222
anoniminis222
Pradedantysis
na jus ir molei atsisaket galimybes gaut lengvu krd o beja kas suorganizavo griovima ?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.12.24 21:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


hebrantas
hebrantas
Pažengęs
Nezinau kas bet maciau kad griaunamas
tai uz ka bana gavai?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.12.25 03:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


anoniminis222
anoniminis222
Pradedantysis
uz dyka
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.01.25 21:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ShadowSurfer
ShadowSurfer
Naujokas
Sveiki esu ShadowSurfer, žaidžiu šita žaidima gan ilgai. Ir žinau ta jausmą kai vyksta sumaištis musu pokalbių kambary. Su taisyklėmis esu susipažines. Manau kad ir kiti žaidėjai turi laikytis tu taisyklių.
Kodėl noriu būti pokalbių moderatoriumi?
Nes esu pasirengęs rodyti pavyzdi mūsu žaidėjams ir palaikyti tvarka pokalbių kambaryje.
Kodėl tai noriu daryti?
Nes man tai būtu malonumas.
Dėkui už dėmesi.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
Pirmas Atgal 1 2 3 4 5 6 7
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai