Tema sukurta: 2015.09.20 20:11
2015.09.20 20:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Emashkinas
Emashkinas
Naujokas
Na, štai ir naujas 2015 metų rugsėjo mėnesio žurnalas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.09.20 20:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Emashkinas
Emashkinas
Naujokas
Mokinukų.lt žurnalas

Interviu su _Rebel_, neoficialios Mokinukų.lt administratorės pavaduotoja ir... šaunia mergaite

Ema
Ar sutinki duoti man interviu?



_Rebel_
Taip


Ema
Kaip jautiesi, užimdama neoficialios admin, išrinktos žaidėjų vyr. pavaduotojos pareigas?


_Rebel_
Na, pirma tai džiaugiuosi.

Ema
Ar šis darbas sunkus?



_Rebel_
Nėra labai sunkus, bet ir nėra labai lengvas, vien dėlto, kad reikia bandyti daryti taip, kad kiti vaikai tavęs klausytų, ar pan...

Ema
Ar norėtum admin pareigų?



_Rebel_
Gal, bet užtenka ir admin padėjėjos pareigų.


Ema
Ar Mokinukuose.lt turi BFF?



_Rebel_
Taip

Ema
Kiek draugų turi Mokinukuose.lt?



_Rebel_
68

Ema
Ką manai apie fake?



_Rebel_
Manau tie, kurie yra fake, tiesiog bijo kelti savo nuotraukas.

Ema
Ką manai apie tuos vaikus, kurie apgaudinėja kitus žaidėjus ir pavagia iš jų anketas?



_Rebel_
Tokie mane nervina, nes kartą, kai buvau maža, iš manęs pavogė labaaaai gerą anketą -_-

Ema
Jeigu pagautum auksinę žuvelę, kuri išpildo tris norus apie Mokinukus.lt, ko jos paprašytum?



_Rebel_
1. Kad mokinukuose nebūtų visokių nesamonių. 2. Kad mokinukuose būtų taika. 3. Kad būtų įdomesnis žaidimas

Ema
Ačiū už interviu


----

Apie fake

Kas yra fake?
Fake yra tie, kurie kelia ne savo nuotraukas: nuotraukų ieško internete. Įkėlęs į profilį rašo, kad ten jo paties nuotrauka.

Kodėl jie yra fake?
Fake dažniausiai būna tie, kurie bijo kelti savo nuotraukas: mano, kad jie yra negražūs arba yra tiek prisidirbę mokinukuose, kad bijo kelti savo nuotrauką: o gal kas iš realaus gyvenimo atpažins? Bet dažniausia problema būna amžius: kai kurie rašo, kad jiems 16, 17, o nuotraukoje jie atrodytų kaip 9-erių...

Fake alternatyva
Alternatyva yra tiesiog nekelti savo nuotraukos. Juk geriau būti išvadintam bailiu, o ne melagiu! Aišku, kai kurie nekelia savo nuotraukų saugumo sumetimais. Juk internete ne vien nekalti vaikučiai, yra ir tokių, kurie sužino duomenis apie vaikus ir... Na, bet juk jūs patys žinote, kaip būna.

Pavyzdžiai
Jeigu įkeltum labai žinomo asmens nuotrauką ir tvirtintum, kad ten tu, aišku, išsyk atsirastų įtarių asmenų.
Jeigu tu įkeltum nežinomo asmens nuotrauką, juk daug kas moka Google'int su paveiksliukais. Taigi taip pat būtum demaskuotas.

Išvados
Galutinės išvados tokios:
1. Jeigu nebijai, kelk savo nuotrauką. Juk tokia gėda būti demaskuotam ir dar meluoti.
2. Jeigu bijai, nuotraukos nekelk. Juk čia net ne baimė, o paprastas atsargumas.
3. Fake nekelk niekuomet!

Straipsnį paruošė Ema

----

Apsikeičiam anketomis?

Tokią žinutę gavęs kas ketvirtas mokinukas. Aišku, iš pat pradžių pagalvoji, kad reikia būti atsargiam, pranešti Andriui, paskelbti ant savo sienos, kad niekas nepapultų į pinkles... Tačiau, pamačius turtingą anketą su milijardais like ir bilijonais draugų, visas atsargumas išgaruoja. Net kuomet turtingoji anketa sako, kad savo slaptažodį pasakys išsyk, vos tik tu atskleisi savo, atsargumas jau išbėgęs. Nedvejodamas rašai slaptažodį ir atiduodi puikią anketą... O turtingosios anketos taip ir negauni.
Aišku, ne visiems taip būna, ypač tiems įtariesiems, kurie įžvelgia klastą kiekviename žodelyje... Bet tokie dažniausiai ir išlieka saugūs internete.
Tokiais atvejais geriau patikrinkite su kokia nors nereikalinga anketa. Jeigu ji pradings, viskas aišku. Tuomet ir rašykite Andriui, skelbkite ant savo sienos apie pavojų...
Tačiau, jeigu jums atiduoda savo anketą be jokio apsikeitimo, gerai pagalvokite. Gal asmuo ką nors prisidirbo? Tuo tarpu aš papasakosiu savo istoriją.
Kažkokia mergaitė man į asmenines žinutes parašė, kad atiduos man savo anketą. Aš gavau jos slaptažodį ir jį pasikeičiau. Na, po kelių dienų į asmenines žinutes man ėmė plaukti tokios žinutės: ,,Bjaurybė!" ,,Visai gal išprotėjai!" ,,Administratoriui pasakysiu"... Aš juk niekam nieko nerašiau... Tuomet ir supratau, kad toji mergaitė buvo kažką pridirbusi ir norėjo atsikratyti anketos (jeigu anketą ištrini, ją vis vien per draugus galima atsekti). Taigi atsiprašiau visų, įtikinau, kad ta mergaitė manimi pasinaudojo ir atsikratė anketos, o jie manimi patikėjo, netgi papasakojo istoriją, kad toji mergaitė buvo apkalbėjusi mokinukus, vogusi anketas, pasakojusi nebūtas istorijas apie tinklalapį ir administratorius... Jos pačios žodžių taip ir negavau, nors ir paklausiau apie juos.
Bet jeigu anketą atiduoda pažįstamas žmogus, galite ją imti. Bet būkite atsargūs, nes kitą sykį jumis, kaip manimi, gali ir nepatikėti.

Straipsnį parengė Ema
----
Dvi kasytės - jau nepopuliarios?

Atėjo gandai, kad dvi kasytės jau nebepopuliarios. Vietoj jų į madą atėjo kuodai.
Tačiau Mokinukų.lt plaukų įvairovė nekokia... Naujokės dedasi bet ką, net negalvodamos. O štai populiaresnės panelės suka galvas, nes nenori atrodyti nemadingos.
Apie spalvą
Jeigu apsirengėte vienoda spalva (pvz.: mėlyna) plaukus padarykite kitokios spalvos, kad išsiskirtumėte kontrastu. Taip greičiau į jus atkreips dėmesį ir pokalbių kambaryje.
Prie žalios spalvos tinka raudoni plaukai.
Prie geltonos spalvos tinka mėlyni plaukai.
Prie raudonos spalvos tinka mėlyni plaukai.
Prie mėlynos spalvos tinka raudoni plaukai.
Svarbiausia, kad plaukai būtų ryškūs.

K.t.

Populiariausia mimika yra išsišiepusi burna, matosi dantys. Akys - paprastų spalvų (ruda, žalia, mėlyna). Oda - šviesi.

Psycho Boo - stiliaus ikona

Šukuosena: dvi rudos kasytės
Akių spalva: žydra
Mimika: be burnos
Apranga: rožinis megztinis su auksine gėle, tamsiai violetinės kelnės
Batai: sportbačiai su violetiniais raišteliais

Suderinamumas: 8/10
Mada: 8/10
Sezonas: 10/10
Viso: 28/30

---
Ačiū, kad skaitėte, kitas numeris bus ilgesnis.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.09.22 18:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mergytė5244925
mergytė5244925
Naujokas
sveiki ka veikiate noreciau kad kazkas butu prisijunges visalaik per mokinukus tai yra administratoriai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.09.22 18:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mergytė5244925
mergytė5244925
Naujokas
istikruju mokinukus susikuriau pries 1-1,5 m.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai