Tema sukurta: 2014.01.29 17:33
Pirmas Atgal 1 2
2014.01.30 16:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rennais
Rennais
Moderatorius
Piktaskeksas rašė:

O aš esu susidūręs su jaunais žmonėm kurie ir parašus rinko, o kai kas net akademinių pasėmė kad galėtų rinkt parašus :D Tai man ir baisiausia iš kur pas jaunus žmones tiek nesusipratimų


Lengva paveikt kai kuriuos. Kiti tiesiog durni. treti visą gyvenimą augo girdėdami artimoj aplinkoj, kaip gerai buvo sovietų sąjungoj. Priežasčių gali būt daug.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.01.31 01:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Blussa
Blussa
Didmeistris
Prie sovietų buvo gerai, nes buvo galima vogti iš valstybės, tą veiksmą vadinant kombinacija. Šiaip pavogus bobulės vištą ar audeklo ritinį ir tada įkišdavo į kaliūzę taip, kaip ir dabar, bet kurie vogdavo rimčiau ir dalydavosi su OBCHSS mentais - gyveno nuosavuose namuose ir važinėjo Volgomis, o tai buvo gan rimtas gerovės rodiklis.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.01.31 02:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Man tai kažkaip abydna paskutiniu metu Negi ta kritinė masė durnelių tokia didelė? O manipuliacijų šitu dalyku daug, tiek klaidinant potencialius parašo dėjikus tiek ir kitus žmones. Kažkada buvau prisijungęs pire referendumininkų skype čato, šiaip pasirašinėt, tai visi kaip su išplautom smegenim arba kitus priešingą nuomonę turinčius išvadina durneliais, dalbajobais aišku buvo tame čate ir racionaliai mąstančių turbūt su tokiu tikslu prisijungę buvo kaip ir aš Ai ir dar pastebėjau, kad tokių žmonių etatiniai žodžiai būna purvasklaida, valdžiažmogiai, europadugnės ir pnš.. Tai čia beveik tokius į atskirą kontingentą galima sudėt..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.01.31 07:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Digitus
Digitus
Moderatorius
kad tokių žmonių etatiniai žodžiai būna purvasklaida, valdžiažmogiai, europadugnės ir pnš..


Dalis žmonių, panašu kad didesnioji, visiškai nenori pripažinti , kad už savo gyvenimą atsako patys, nenori turėti atsakomybės už savo likimą, geriau dejuos kaip blogai ir lauks kokio stabuklingo Petro ar Jono, kuris už juos viską sutvarky ir pasirūpins. Ir dėl visų visų jų asmeninių problemų, kaltas kažkas kitas, darbo nėra nes valdžia nesukūrė, atlyginimas mažas nes valdžia nepakėlė, kieme duobės nes valdininkai nesutvarkė, vaikai gauna blogus pažymius nes mokykloje viskas tik už pažintis ir kyšius, kaimynas važinėja naujesne auto nes neabejotinai turi dėdę seime ir t.t.
Bet kadangi gyvenimas vis tiek nelepina, tai nekenčia visų ir visko, visi balvonai, tik ne jie.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.01.31 22:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Blussa
Blussa
Didmeistris
Bet balvonu būti geriau. Man irgi patiktų.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
Pirmas Atgal 1 2
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai