Tema sukurta: 2013.09.21 22:17
1 2 Toliau Paskutinis
2013.09.21 22:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


auksinemergytea
auksinemergytea
Naujokas
Sveiki, norėčiau sužinoti, kurios narkotinės medžiagos yra stipriausios ir pavojingiausios, o kurios silpnos? Nuo kurių narkotikų atsirandi didelis potraukis vartoti vėl, laužo kaulus, skauda visą kūną, tampi priklausomas? Nuo kelių dozių taip atsitinka? Norėčiau kuo aiškesnės informacijos, nes google visko rasti nepavyko, gal kažkas turėjote tokią patirtį, gal galėtumėt paaiškinti, kaip padėti narkotikus vartojančiam žmogui? Jis sako, kad yra išbandęs viską, ir nenori apie tai kalbėti, bet matau kaip jam sunku. Todėl noriu pasidomėti labiau šitoje srityje ir bandyti jam padėti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.09.21 22:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pončikas
Pončikas
Didmeistris
Pavojingiausias narkotikas yra šokoladas. Pigus, aptinkamas įvairių formų, skonių ir spalvų. Lengvai visų pasiekiamas. Kartą paragavęs-negali sustot
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.09.21 22:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


auksinemergytea
auksinemergytea
Naujokas
Pončikas rašė:

Pavojingiausias narkotikas yra šokoladas. Pigus, aptinkamas įvairių formų, skonių ir spalvų. Lengvai visų pasiekiamas. Kartą paragavęs-negali sustot


Norėčiau rimtų atsakymu:)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.09.21 22:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Azr
Azr
Patyręs
Dėl pavojingiausių, patariu pasidomėt krokodilu. O pradėjus gilintis į tai, neabejoju, jog iškils ir kitų smagių chemijos stebuklų.

Kiek žinau, labiausiai priklausomos yra nikotinas, kofeinas, alkoholis, heroinas ir kokainas. Tačiau aš nesu didis žinovas ir man kažkaip neaktualu tikslinti šį sąrašą.
Iš šio sąrašiuko vartoju tik nikotiną ir kofeiną. Nepasakyčiau, kad prie kofeino esu pripratęs, tiesiog ilgesnis kavos negėrimas sukelia šiokį tokį nepatogumą (nežymiai skaudą galvą ir nuotaika subjursta), o dėl rūkymo šiek tiek rimtesnė situacija, ten prie fizinės priklausomybes prisideda dar ir psichologinė...
Tačiau, spėju, čia eina kalba apie rimtesnius narkotikus?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.09.21 22:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


auksinemergytea
auksinemergytea
Naujokas
Azr rašė:

Dėl pavojingiausių, patariu pasidomėt krokodilu. O pradėjus gilintis į tai, neabejoju, jog iškils ir kitų smagių chemijos stebuklų.



Kiek žinau, labiausiai priklausomos yra nikotinas, kofeinas, alkoholis, heroinas ir kokainas. Tačiau aš nesu didis žinovas ir man kažkaip neaktualu tikslinti šį sąrašą.

Iš šio sąrašiuko vartoju tik nikotiną ir kofeiną. Nepasakyčiau, kad prie kofeino esu pripratęs, tiesiog ilgesnis kavos negėrimas sukelia šiokį tokį nepatogumą (nežymiai skaudą galvą ir nuotaika subjursta), o dėl rūkymo šiek tiek rimtesnė situacija, ten prie fizinės priklausomybes prisideda dar ir psichologinė...

Tačiau, spėju, čia eina kalba apie rimtesnius narkotikus?


Taip, apie rimtesnius (lsd, heroinas, ekstazi, nežinau kas ten dar). Žodžiu, tokie, kurie gali paveikti žmogų labai stipriai, nuo kurių atsiranda dideli skausmai ir t.t. Norėčiau sužinoti viską apie tai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.09.21 23:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


morincraft
morincraft
Meistras
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.09.22 12:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Philosopher
Philosopher
Didmeistris
Pavojingiausias tai kristalas... Tokie kaip lsd, kokainas (koksas), amfetaminas (baltas-gaidys), ar ta pati žolė ne tokie ir kenksmingi yra internete tikrai nemažai video ir medžiagos nepatingėk paieškoti. Gal jis į venas sau varo ? Na tada jau beviltiška padėti...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.09.22 13:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Discordia
Discordia
Meistras
auksinemergytea rašė:

Sveiki, norėčiau sužinoti, kurios narkotinės medžiagos yra stipriausios ir pavojingiausios, o kurios silpnos? Nuo kurių narkotikų atsirandi didelis potraukis vartoti vėl, laužo kaulus, skauda visą kūną, tampi priklausomas? Nuo kelių dozių taip atsitinka?


Stipriausias be jokiu abejoniu yra heroinas, bet dar stipresni ir pavojingesni gali buti namu gamybos opiatai, nes i juos narkomanai kartais maiso raminamuosius vaistus (diazepamus dazniausiai), o ir pats gamybos procesas toli grazu higiena nespinduliuoja.

Nuo keliu doziu tampi fiziskai priklausomas sunku pasakyti, nes kiekvienam skirtingai, bet sakyciau kad po kokiu 5.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.09.23 11:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rennais
Rennais
Moderatorius
HotMess rašė:

Nuo keliu doziu tampi fiziskai priklausomas sunku pasakyti, nes kiekvienam skirtingai, bet sakyciau kad po kokiu 5.


Heroinas, krekas, crystal meth'as yra tokie, kurių kartais ir vienos dozės pakankai priklausomybei susiformuot.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.09.23 16:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


moccasinus
moccasinus
Patyręs
O subendrinant, mažiausiai priklausomybę keliantys yra: žolytė, kuri niekad nežinosi, kokia yra priklausomybę kelianti dėl priemaišų ir cheminio apdirbimo, nebent rūkytum, kur ji legali ir nėra reikalo daryti lietuviškų maklių. Haliuciogeniniai grybai seka po žolytės, natūralios kilmės, priklausomybė iš vis net gal mažesnė nei žolės, nes pirmą kartą pabandžius dažnas antrą kartą nebenorėtų, skirtingai nei su visais kitais narkotikais. Po natūralios kilmės eina cheminiai: ekstazi, amfetaminas, kokainas, mdma, realiai visi vienas ir tas pats mdma, tik dėl skirtingos kainos skirtingas grynumas ir priemaišos, kad skirtingos kišenės klientai susidarytų. Labai didelė tikimybė, kad pabandžius pirmą kartą vieną iš šitų, labai norėsis dar ir dar, amfetaminas pats pigiausias ir iš tų keturių būtų mažiausimas norimas pakartot, sulyginimui tas pats kas TTT gert arba Finlandia, solidesnis girtas nuo Finlandijos ir pachmielas tai net geriau nesakysiu kuo skiriasi, taip pat ir su amfetaminu ir kitais trim cheminiais reikalais. Toliau po šitų eitų lsd, kuris cheminis irgi, bet kitoj lygoj jau, nes daug daug stipresnis ir dėl labai stiprių haliucinacijų, kurios kelis kartus stipresnės nei nuo haliucogeninių grybų, nes išgauta cheminiu būdu, žmogus antrą kartą taip pat turbūt nenorės, vien dėl moralinio šoko ant kiek haliucinacijos paveikė. Ir pabaigai eina heroinas, kuris dažniausiai pardavinėjamas jį skiedžiant su moliu 1:1, pats pigiausias iš visų narkotikų, į veną, taip kad molis į veną, nereikia ir pasakot turbūt. Kas įdomu, tai kad alkoholis yra kartu su heroinu, bet yra legalus ir net kultūrinis dalykas, nors žala jo ir priklausomybė visiem aiški. Prie šitų sunkiausių kartu eina ir minėtas crystal meth, kuris yra kokainas su dideliu kiekiu bet kokių baltų miltelių ir vartojamas nenormaliu būdu, todėl jo žala ir priklausomybė prilygsta heroinui, viena dozė ir kelio atgal praktiškai nėra, dėl staigios fizinės priklausomybės, skirtingai nei visų kitų narkotikų iki heroino. Minėtas krokodilas, dar methodronas populiarus ir visi kiti naujai kylantys nepaplitę narkotikai visi yra mirtini, nes yra kurti pigios auditorijos pigiam vartojimui, o narkotikai ne tas dalykas, kur reikėtų taupyt.
Jei nori padėti tokiam žmogui, turi jam padėti suprasti, kad narkotikai yra kažkas kur jis kompensuoja savo nelaimę, ar tai būtų žolytė, ar alkoholis. Kaip ir cigaretės, taip ir narkotikai tampa įpročiu, parūkyt žolytės pavalgius ar šaut ekstazi savaitgaliais klube, įpročius, kurie dengia nelaimę reikia keisti kitais, meditacija, joga, sporto salė, maisto gaminimas, bet kas realiai, kas padeda pabėgt nuo visko, tokiu būdu pakeičiant narkotikus. Faktas, kad dauguma žmonių serga depresija ir nesijaučia laimingi, bet turėti kažkokią veiklą, kuriai galėtum skirt bent valandą per dieną, kad pabėgtum nuo visko yra būtina, kiekvienas žmogus turi turėt tokią, nes kitaip kelias į laimę užkirstas, esmė tik pasirinkime būdo kur nelaimė bus nukreipta.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.09.23 20:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Discordia
Discordia
Meistras
Rennais rašė:

HotMess rašė:



Nuo keliu doziu tampi fiziskai priklausomas sunku pasakyti, nes kiekvienam skirtingai, bet sakyciau kad po kokiu 5.




Heroinas, krekas, crystal meth'as yra tokie, kurių kartais ir vienos dozės pakankai priklausomybei susiformuot.


Psichologiskai - tikrai taip, o fiziskai priklausomybei keliu kartu reiketu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.11.03 21:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


lukyteee
lukyteee
Pradedantysis
narkotikai blogis as paty vos nemirau ligoninei narkotikai yra čypsai ir energetinai gerimai as ju nebegaliu tokiu valgyt ir gerti?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.11.03 22:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Discordia
Discordia
Meistras
lukyteee rašė:

narkotikai blogis as paty vos nemirau ligoninei narkotikai yra čypsai ir energetinai gerimai as ju nebegaliu tokiu valgyt ir gerti?


Neeeee nu is kokio medzio tu iskritai?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.01.31 23:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


het
het
Naujokas
Fizine priklausomybe atsiranda ne nuo (kartu) o laikotarpio kiek laiko vartoji , bei kiekio doziu,tu kartu per diena gali buti penki kaip ,kad kazkas rese gerai nesijausi jau po pirmos dienos ,bet gali atsipirkti tik galvos skausmu ar kazkuo panasei kuo didesnes dozes vartoji tuo greiciau ir sunkiau pasireiskia priklausomybe.
Sunkiausia fizine priklausomybe sukelia Opijatai tai heroinas bei namu gamibos opijatai taip vadinama(sirke)aguonu nuoviras.
Reguliariai vartojant heroina po 7-9d manau priklauso nuo doziu kurias kas dien suvartoji pasireiskia fizine priklausomybe taip vadinamos (lomkes)kuo ilgiau narkomanas vartoja tuo stipresni ir skausmingesni pojuciai ji kankina sustojus vartoti narkotikus,kaip kad ir minejei kaulu lauzimas (viso kuno raumenu sanariu skausmai)pykinimas,drebulys,depresija,nemiga ir t.t.
Skausmingu ir nemaloniu pojuciu stipruma ir trukme priklauso nuo vartojimo trukmes bei budu(kai kurie heroina ruko)pvz.vartojo 14d 5-6d zmogu kankins skausmai ir t.t su laiku sie skausmai silpneja ir praeina,bet psichologine priklausomybe islieka visam gyvenimui.
Tokiam zmogui padeti sunku,manau geriausiai su fizine priklausomybe gali padeti susitvarkyti daktarai yra specialios programos,bei medikamentiniai preaparatai abstinensijos simptomams salinti.Reiketu kreiptis i medikus iskilus tokiai problemai prmiausiai jie atliktu organizmo valyma,skirtu raminamuju ar nuskausminamuju vaistu.Fizine priklausomibe ne tik skausmingas dalykas ,bet ir pavojingas jei zmogus labai ilgai vartoja narkotikus pvz3metus ir didelem dozem staiga ju vartojima nutraukus organizma istinka sokas tai gali pasibaikti ir mirtimi ,tokiems atvejams yra sudarytos specialios programos kaip ,kad metodono programa narkotikas pvz heroinas yra pakeiciamas metodonu tai irgi kazkokia prasme narkotikas tik ji ir jo doze paskiria gyditojas laikui begant metodono doze yra mazinama ,o po to nutraukiama tai padeda zmogui isvenkti dideliu skausmu,bet tai tik fizines priklausomybes (abstinensijos)gydimas.
Manau tokiam zmogui reikia psichologu pagalbos bei kitu specelistu tai labai rimta problema taip zlugsta zmoniu gyvenimai.
Manau tu gali padeti draugui skatindama ji kreiptis i specealistus yra ir specialios klinikos tokiems pacientams todel ,kad sunkiausia ne fizine priklausomybe o psichologine tokiam zmogui labai sunku sugrizti i normalu gyvenima ir tam reikia laiko ,kad zmogus vel negriztu prie senu iprociu kartai gydimas gali testis iki puses metu ar net ilgiau.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.02.01 20:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mona12367
Mona12367
Naujokas
Sveiki. Man yra tokia kaip ir problema, nežinau kaip apibūdinti. Vieną kartą prieš dvi dienas rūkiau žolę, tai buvo mano antras kartas. Per pirmą kartą viskas buvo normalei, nes turbūt neįtraukiau normalei, bet šį kartą viskas buvo kitaip. Pamenu ėjom su drauge lauke nusprendėm nueiti atsisėsti ant suoliuko kuris buvo parke. Pamenu iš pradžių buvo linksmą, juokiausi, bet tada kažkas užėjo. Staigiai tokia pamenu atsistojau nuo suoliuko ir sakau man reikia eiti namo, nes galvojau kad viskas netikra, dar ir dabar yra tas jausmas po dviejų dienų. Pamenu galvojau jog mano draugė netikra, galvojau jog aš žaidime - filme. Viskas atrodė netikra. Dabar kai esu pamokoje ar šiaip kalbu su žmonėmis arba kai jie man kažką pasako atrodo kad žodžiai kuriuos jiems sakiau prieš kokias dešimt sekundžių sakyti prieš valandą, nežinau viskas taip iškraipyta ir taip jau tesiasi dvi dienas. Atrodo kad aš sapne, sapnuoju viską. Arba kad aš miriau ir dabar čia yra gyvenimas po mirties (Taip, žinau juokinga) Prašau, kas nors patarkit ką man daryti ir kas man galėjo būti ir kada šis dalykas turėtų baigtis. Ačiū, lauksiu jūsų atsakymų.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.02.05 02:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kan4
Kan4
Naujokas
Galejo but purksta, su priemaisom arba kazkas kitko, nes po zoles rukymo sekancia diena nebuna panasiu efektu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.02.05 08:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fxx5
fxx5
Pradedantysis
Mona12367 rašė:

Atrodo kad aš sapne, sapnuoju viską. Arba kad aš miriau ir dabar čia yra gyvenimas po mirties (Taip, žinau juokinga) Prašau, kas nors patarkit ką man daryti ir kas man galėjo būti ir kada šis dalykas turėtų baigtis. Ačiū, lauksiu jūsų atsakymų.


akivaizdu kad narkotikai (tame tarpe ir zole) traumuoja smegenis.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.04.24 23:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Evanas
Evanas
Naujokas
Va jum narkotiku pasekmes
https://youtu.be/PBkq5XdSAL8
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.09.09 17:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gediminas107
Gediminas107
Naujokas
Moksliškai ir statistiškai įrodyta, kad pats pavojingiausias narkotikas yra alkoholis. Pasak David Nutt ir liūdnos Lietuvos smurto šeimose bei nusikalstamumo statistikos alkoholis yra net pavojingesnis už gatvės heroiną. Žmonės pamiršta, kad narkotiku pavojingumas priklauso ne tik nuo vartojančiam, bet ir aplinkiniams. Alkoholis deja taip įsišaknyje kultūroje, kad be jo žmonės negali švesti, pramogauti, legaliai parduodamas ir dauguma net nežino, kad tai narkotine medžiaga!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.09.11 19:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fluoksetinas
fluoksetinas
Meistras
"Moksliškai ir statistiškai" b**** mokslas žodžio pavojingiausias neįrodytų
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai